Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

sheViolet ja na infekcje polecam litry wody i żurawine suszoną, troche cie przegoni z siusianiem ale napewno oczyszcza i przeze mnie sprawdzone w pierszej ciazy i przed ciaza tez sie tak ratowalam jak sie cos dzialo

Moni 3mamy kciuki bedzie dobrze :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27
ZjemCiMiśka :) proszę wyliczanka, zresztą od jednej z koleżanek z tego forum http://www.chinesegenderchart.info/gender-prediction.php

wpisujesz swoją datę urodzenia i planowaną datę porodu i tyle

ani jeden wynik nie byl poprawny. Ani wg daty urodzenia, ani przewidywanego terminu ani wg daty poczecia. Ciekawe czy teraz odwrotnosc sie sprawdzi. Ale to dopiero w pazdzierniku, bo nie chce znac płci do konca.

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3ke7ric908.png

Odnośnik do komentarza

A mnie naszła ochota na pizze,która idzie?Zapraszam,właśnie w piekarniku siedzi,aż mnie w żołądku ściska jak zapach czuje;-D.
Jakoś coś się kiepsko dziś czuję brzuch jakoś dziwnie boli,niby lekarz kazał brać Spasmoline czy coś takiego na te bóle ale jak kupiłam wcześniej nospe i jak mocno bolało to brałam ale nie chce przesadzać bo tyle tych leków.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

spasmolina jest tak samo rozkurczowa jak nospa tylko ze nospa podobniez przez lozysko przechodzi a spasmolina nie

a jezeli chodzi o pizze to w ktorej czesci kraju mieszkasz moze podjade :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzieki kochane jestescie. U mnie to z waga to 1kg na plusie a brzuch to ja zawsze mialam zaokraglony ;) wymiotow nie mialam wiec chyba dlatego nic nie spadlo. Ostatnio sie strasznie oslabiona czulam . A tak to jakos leci badania mialam kilka podstawowe plus kilka usg dopochwowych. Raz tez mialam krwawienie w pracy wiec szybko pojechalam do szpitala przerazona ale wszystko wporzadku. Pytanie do was czym sie smarujecie ja uzywam oliwki z ziaji olejku z awokado i olejku ze slodkich migdałów nazmiennie. Buziaki czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

......co do ciuszków z lumpeksu...dlaczego nie? można znaleźć nawet takie z metkami, w bardzo dobrym stanie
.....dzisiaj moi przyszli teściowie wrócili z gór i przywieźli oscypki, które uwielbiam.....kusi mnie ale czytałam kilka różnych wpisów na forum i jakieś artykuły....niektórzy twierdzą, że można, inni odradzają.....co o tym myślicie? ...chyba lepiej nie kusić losu co?

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27
......co do ciuszków z lumpeksu...dlaczego nie? można znaleźć nawet takie z metkami, w bardzo dobrym stanie
.....dzisiaj moi przyszli teściowie wrócili z gór i przywieźli oscypki, które uwielbiam.....kusi mnie ale czytałam kilka różnych wpisów na forum i jakieś artykuły....niektórzy twierdzą, że można, inni odradzają.....co o tym myślicie? ...chyba lepiej nie kusić losu co?

Ja jadłam. Bez jaj jeden oscypek nic nie zrobi. Ja jadłam dziś sałatkę z falvitą.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Może to głupie ze jestem dalej na forum,bardzo było mi z wami dobrze. Teraz gdy jest mi ciężko żeby nie myśleć wracam na forum,m. Czekam na lekarza,za pół godziny będzie badanie. Teraz wszystko się czyści, trochę mnie boli. BŁAGAM NIE BAGATELIZUJCIE ŻADNEGO DZIWNEGO SYMPTOMU, NIE WOLNO CZEKAĆ.
BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE TO WAŻNE I DODAJE SIŁ, JESTEŚCIE KOCHANE.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...