Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość AsiaPil

moni40, jesli tylko bedziesz chciala i miala sile badz z nami i dziel sie swoimi odczuciami, jestesmy tutaj- tak mi sie wydaje- by nie tylko uprzyjemnic sobie czas ale by sie wspierac i tworzyc pewna "wiez". Moze byloby mi latwiej te kilka miesiecy temu, gdybym mogla podzielic sie z kims moim bolem, kto sam go doswiadczyl, nie wiem...
Do srody jeszcze tyle dni, staram sie myslec pozytywnie a co bedzie- czas pokaze.

Odnośnik do komentarza

Mona spokojnie . Kotek wroci. Zajmij sobie czyms glowr ksiazka czy spacer z bliska osoba. mi tez sie szybko zmieniaja nastroje. Az mi glupio bylo jak slonce wyszlo i łzy mi sie ze szczescia do oczu cisly:/. No coz taki mamy okres:) dzisiaj u mnie sloneczny dzien dajacy nadzieje. Jestem dobrej mysli .

I kochane kobietki wszystkiego najlepszego w dniu naszego swieta. W przyszlym roku bedziemy jeszcze dzien Matki swietowac jako swieze mamusie :) buziaki

Odnośnik do komentarza

M2982 nie wstyd ci? kobieta straciła dziecko a ty piszesz, że to bzdury? Z okazji dnia kobiet walnij się patelnią w łeb. Skoro takie bzdury tu piszemy to po co to czytasz?

@Moni40 pisz, czasem łatwiej pisać o emocjach, uczuciach niż usiąść z kimś i powiedzieć to w cztery oczy.

@Kamiodka my jesteśmy w tym samym tygodniu i dniu ciąży :) :)

Co do denerwowania....ja się szybko wkurzam. Wczoraj mój przyszły mąż stwierdził, że nie zje tego co ugotowałam (stałam trochę przy garach), ponieważ pojedzie do babci i tam zje.....szlak mnie trawił, pieprznęłam garami, położyłam się w pokoju i popłakałam........hormony

Odnośnik do komentarza

U dziewczynki to do maja już tuż tuż,jak przygotowania?A u mnie na razie pierścionek zaręczynowy leży(niby schowany ale podejrzałam;-)) i czeka hah na właściwą okazję,ale powiedziałam mojemu że nie chce wychodzić za mąż przed rozwiązaniem i przyspieszać ze względu na dziecko,pomimo że i rodzice i teście popędzają.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

@amadeo3.............u mnie żadne przygotowania my bierzemy ślub cywilny, bo nie jesteśmy wierzący...nie robimy wesela, bo to nie nasze klimaty....wynajęliśmy fajne miejsce w plenerze z altankami i robimy grilla dla znajomych :) A ja pierścionka nie mam hahahha :P Na nas nikt też nie napierał, zarówno my, jak i nasze rodziny wychodzą z założenia, że ciąża nie oznacza natychmiastowego ślubu. My się zdecydowaliśmy, ponieważ i tak prędzej czy później byśmy go wzięli :) Stwierdziliśmy, że lepiej teraz, bo jak przyjdzie dziecko to nie będzie na to czasu i środków :P

Odnośnik do komentarza

A my bierzemy ślub konkordatowy. Jestesmy juz razem 10 lat, stwierdziliśmy że nie będziemy juz dużej czekać:)
Nie robimy wesela tylko przyjęcie do 20 osób w restauracji. Sukienkę będę miec ciążową z racji tego ze powoli widać juz brzuszek bo jak wiecie noszę pod sercem dwie kruszynki:)

http://www.suwaczek.pl/cache/00a57e5796.png

Odnośnik do komentarza

Mona88 ja mam na 12 października ale wg mnie to te obliczenia terminu na podstawie ostatniej miesiączki to o kant tyłka obić bo przecież wg mojego toku myślenia do zapłodnienia i tak doszło ze 2 tyg później podczas owulacji w związku z czym i termin o 2 tyg później się przesunie chyba?Chociaż wiadomo że to zazwyczaj +- 2 tyg to norma

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...