Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZjemCiMiśkaa

Dzien dobry dziewczyny! :)
Ale dzis pospalam... Az nie wierze. Oczywiście mdli mnie z rana, ale to dobrze przynajmniej wiadomo, ze fasolka sie tam rozwija ;) leże sobie może uspokoję mój żołądek... I w glowie sie kreci, ze hoho!

Odnośnik do komentarza
Gość AsiaPil

Ja nie wytrzymalam i polecialam na b-hcg, niestety wynik juz zaczyna spadac, pani diagnostyk wytlumaczyla mi, ze juz tak bedzie, bo to 10 tydzien sie zaczal, wiec moja metoda idzie w odstawke, ale poziom mam dobry czyli dzidzia zyje i rosnie :) milego dnia Dziewczyny
Jak znajde metode na wysluchanie serduszka to dam znac ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciazy czulam sie znakomicie zadnych mdlosci, zachcianek, wymiotów..... za to moja bratowa przez pierwsze 3 miesiace miala poranna zasade jak sie budzila ze musiala zjesc chociaz jedna kanapke bo caly dzien spedzala przy sedesie bo wymioty...
Ja dzisiaj nie zbyt chyba choroba nie odeszla na dobre. Od rana myslalam ze sie udusze, , tak mnie kaszel meczy i tylko syrop z cebuli pomaga..temperatura ciagle 37-37,4.... glowa zaczyna mnie bolec.. i zaczynam smecic a wiec calkiem inaczej niz w poprzedniej ciazy

A jezeli chodzi o toxo to ja jestem uczulona na kocia siersc ale wyniki tez mialam dobre zobaczymy jak tym razem... planuje isc na badania kilka dni przed 18.03 bo tak mam wizyte nastepna...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Tak wiem, wiem, że mdłości to nie jest wyznacznik tego, że fasolka się rozwija :)
Ale jak się już zaczęły i są nadal codziennie to daje mi jakis znak, że ciagle bije jej tam serduszko :)
Koleżankę, też mdliło zawsze rano w pierwszym trymestrze któregos dnia zaprzestało cieszyła się, że już czuje sie dobrze i moze się cieszyć spokojnie ciążą, a po kilku dniach się okazało, że poroniła...
To i jestem przewrażliwiona!
Mogę pospać mogę ^^
Bo ja nie pracuje .. Studiuje farmaceutykę, zostało mi jeszcze 2 i pół roku, ten półrocze skończę i zawieszam..

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Usagi86, ja dopiero wczoraj byłam u lekarza i od dzisiaj biorę euthyrox25, za 4 tygodnie mam zrobić tsh i anty TPO. Ale wiesz co, 23 lutego robiłam tsh i miałam, 2.99, akurat skończył mi się kwas foliowy i kupiłam sobie Femibion Natal Classic, on zawiera też jod,Zrobiłam tsh 3 marca i miałam 2.2. Pytałam endokrynologa czy ten spadek mógł nastąpić po femibionie z jodem,powiedziała że tak:)
Zuzia.be.27 ja też nie mam mdłości itp., praktycznie żadnych dolegliwości. Bolał mnie brzuch ale biorę luteinę i jest ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gywld9c072uc.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze dziewczyny,ja już nie mam sily na te wszystkie domysły co to się u mnie dzieje. Już kilka dni miałam zupełnie czysto,cieszyłam się bardzo a teraz od wczoraj znowu się czaczelo pojawiać Plamienie.
Jest tylko przy podcieraniu i to nie za każdym razem,jest to taki sluz jasno rozowy,jakby rozcienczomy jasny bardzo kisiel
Co jakiś czczasnie pokłówa w bokach,innych boli nie mam. Nie mam też żywej krwi,to chyba dobrze.
I tak bardzo się niepokoje,bardzo boje czy znowu m jechać na ip

Odnośnik do komentarza
Gość AsiaPil

Moni40 ja tez tak mialam, dwa dni ostatnio bo pochodzilam do pracy, od wczoraj lezakuje i dzisiaj juz nie mam plamienia, a klucia sa. Mnie za to sie wydaje, ze mam jakis stan zapalny bo mnie pobolewa po podtarciu ale jak chcialam cos kupic w aptece to bez wskazan lekarza nic nie moge brac i musze czekac do srody.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,wczoraj z nudów weszłam na forum "Ciąża zaraz po poronieniu"i humor mi się zważył jak poczytałam wpisy dziewczyn;-/ masakra.Ogólnie dzisiaj jakiś taki rozmemłany ten dzień wstałam o 7 (w nocy spać nie mogę bo co 2 godziny latam siusiu),wstaje niewyspana,pokręciłam się trochę,wyprawiłam mojego do pracy,stwierdziłam że mnie brzuch boli i poszłam się położyć jak się położyłam to i usnęłam obudził mnie głód;-) zjadłam 2 gruszki i 2 mandarynki i coś czuję że jeszcze trochę a łazienka będzie moja na kilka godzin;-)Pasjonujące te życie w ciąży i to jeszcze na zwolnieniu a jak się człowiek źle czuje i jeszcze głupie myśli do głowy przychodzą to już w ogóle;-/.Jakoś nie mogę się kompletnie odnaleźć nie wiem co ze sobą zrobić;-/bu

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza
Gość AsiaPil

amadeo3 moj maz juz mi zabronil z kompa korzystac i az sie na mnie wkurza za te moje obawy i rozterki jak sobie poczytam, mowi, ze nie daje nam szansy. Moze i ma racje ale caly dzien praktycznie lezac to tysiace mysli klebia sie w glowie, zwlaszcza po przejsciach. Trudne te nasze dni :)

Odnośnik do komentarza

AsiaPil no ale bez przesady to co robić całymi dniami?Leżeć i w sufit patrzeć;-/,ja poprzednim razem jak byłam na zwolnieniu po wycięciu torbieli to na potęgę kucharzyłam piekłam gotowałam z tego wszystkiego przez 3 miesiące +8 kg na plusie;-)haha a teraz to nawet za bardzo patrzeć na jedzenie nie mogę nie mówiąc o ciastach itp,wszystko mi śmierdzi;-/

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny . Ja do was na poczatek z pytaniem . Bo termin mam na 29 wrzesien . Ale na forum wrzesniowym jakos nie potrafie sie odnalezc. Tam wszyscy maja na poczatku wrzesnia terminy wiec czuje sie jakby mowily o czyms zupelnie innym niz ja przechodze. A u was jakos tak lepiej mam wrazenie ze jestem bardziej na waszym etapie. No wiec pytanie do was czy moge sie do październikowej grupy dolaczyc?

Odnośnik do komentarza

Nie czytajcie internetowych bzdetów....bo aż się w głowie kręci. Polecam dobrą książkę, bądź oglądanie filmów, najlepiej lekkich i zabawnych ewentualnie wciągnąć się w jakiś serial, polecam Przyjaciół (kocham, uwielbiam), Seks w Wielkim Mieście, Hart of Dixie (o pani doktor, która z Nowego Yorku przeprowadza się do małego południowego miasteczka, lekki, rodzinny, zabawny), Jak poznałem waszą matkę.......albo coś ostrzejszego jak Gra o Tron.

Odnośnik do komentarza
Gość osłona

Daga rozgość się:-) moni40 ja takie różowe plamienia miałam w szpitalu po krwawieniu,może tez masz jakiegoś małego krwiaczka i po zbyt dużym forsowaniu się delikatnie pękają naczynka.kiedy masz wizytę?ja bym chyba pojechała wcześniej na USG sprawdzić czy mimo plamień wszystko gra.przecież powinni Cię przyjąć?

Odnośnik do komentarza
Gość ZjemCiMiśkaa

Moni nie stresuj sie :) ja tez mam lekkie plamienia jak przed okresem ....
Jezeli zacznie sie tam krew pojawiac, to wtedy reaguj :)
Tak mysle :))
Daga, zapraszamy rozgość się :)
Mnie tez wiele zapachow odrzuca...idąc miastem z pizzeri mi smierdzi z jakis knajp też. Troszke to uciążliwie... bo jak na srodku miasta zlapia mnie mdlosci to nie wiem co robic.A jak wy se z tym radzicie???

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam dzisiaj mega wkur.... Moja nieteściowa jest fanką secondhendów. I od kiedy dowiedziała się o tym że będzie babcią to kupuje dziecięce rzeczy jak durna... Nawet smoczek z tamtąd przywlekła. Nie wiem jak jej wytłumaczyć że ja chcę kupować ubranka i rzeczy dla dziecka w sklepie i przede wszystkim sama. Stać nas na to aby nie musiało maleństwo mieć rzeczy po obcych dzieciach.

http://www.suwaczek.pl/cache/ea90863560.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Maniusia - nie zazdroszczę... Tzn zazdroszczę w ogóle teściowej, czy nieteściowej, bo sama swoją w tamtym roku straciłam, ale nie zazdroszczę sytuacji. Może spróbuj najpierw temat ruszyć przez tatusia. Syn jak to powie mamie, to trochę może to łagodniej odbierze. W każdym razie sprawę trzeba szybko załatwić, póki jeszcze się na dobre nie rozkręciła... :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...