Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Zjemcimiśka u nas Bpd to 20,4mm i lekarz mówił, że wszystko jest w normie a według aktualnego usg jestem w 12tygodniu.

Już sama nie rozumiem... dwa tygodnie temu byłam na usg w 11 tygodniu dziś jestem na innym aparacie w 12... jakoś nie wierzę póki co w te tygodnie.
Myślę, że bardziej wiarygodny wiek będzie koło 20tygodnia jak maluch będzie już trochę większy. Zobaczymy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

ZjemCiMiśka lekarskie bazgroły są genialne :D szyjka zado..walająca? ciągła? :D nie mam pojęcia, faktycznie najlepiej w aptece zapytać, one są mistrzami w takich zagadkach ;))
Justyna Paracetamol można brać spokojnie, najlepiej po 2 tabletki, jedynie tych na ibuprofenie nie można absolutnie w ciąży :)
Bafka aaaaale cudo!!! :))))

Odnośnik do komentarza

karola22 i ZjemCiMiśka - Wasze brzuszki <3 piękne :D <br /> Dawno się nie odzywałam ale sumiennie czytam wszystkie wpisy. Jutro mam wizytę o 10.15, niby staram się nie stresować ale musze powiedzieć że jestem nieźle poddenerwowana... Nie wiem co mi sie dzieje dziewvczyny ale mam taka ochotę na ZAPIEKANKĘ taką z Krakowskiego Okrąglaka na Kazimierzu.... Ludzie królestwo bym oddała :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ganndqk3vi8mj2ry.png

Odnośnik do komentarza

Aneczasek podesłać Ci ? :)
ja mam za to problem z kolanem. Boli z dnia na dzień co raz bardziej. Ledwo chodzę. Oczywiście wszyscy mówią ze nic mi nie jest. Ale w końcu się od ważyłam i idę do lekarza jutro. Nie uderzyłam się ani mi nie słuchało. Masakra. A jeszcze do końca dziś wychodzi mi jedna ósemka i chyba czas iść spać żeby ten dzień się w końcu skończył :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Mi lekarka mówiła ze apap tak-na zbicie goraczki/ból, ale nie więcej jak 500 mg dziennie (chyba) wiec nie wiem jak to jest z tymi dwoma tabletkami. Wczoraj miałam usg, przeziernosc 1.7 pozostałe parametry też wporzo:)
Męczą mnie koszmary w nocy i zgaga po wszyyystkim co zjem, nawet jak się wody napije to podchodzi mi pod gardło.
I mam ogromną ochotę na mango.2-3 dziennie zjadam.Czytałam że ma duzo skladnikow odzywczych wiec sobie tlumacze że to nie z lakomstwa tylko widać organizm potrzebuje:) Tylko w biedrze takie drogie...nie wie któraś gdzie można kupić mango dobre i tanie i tanie i dobre?:)))
Spróbuje sie do tabelki dodać. Nie widzę nikogo z Wrocławia, jest któraś? ?:)

Odnośnik do komentarza

My się z fasolem dzisiaj zdenerwowaliśmy... W autobusie nie było miejsc, a kierowca oczywiście jeździł jakby ziemniaki woził. Jakaś baba spadła z krzesła na mnie ledwo uniknełam wpadniecia brzuchem na krzesła. Na światłach o mało się nie przewróciłam, bo tak mocno hamował. Powiedziałam sobie że walczę o swoje prawa :)
Ochrzaniłam kierowce że przecież wiezie ludzi a nie ziemniaki i nie chciałabym żeby mojemu dziecku się coś stało a już mało brakowało...
Nawet się nie odezwał...
Pamiętajcie walczcie o swoje brzuszkowe prawa!!! ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

ufz aż sprawdziłam i faktycznie jedna tabletka ma 500mg, ale położna mówiła, że spokojnie można brać dwie, będę dziś na prenatalnych to zapytam lekarza jeszcze jak to jest :)

motyleczek niezłe przygody.. dobrze, że się nie przewróciłaś/uderzyłaś i bardzo dobrze, że zwróciłaś uwagę kierowcy, oni czasami naprawdę jeżdżą jak z ziemniakami..

Ja wczoraj do północy pisałam pracę i odesłałam promotorce to, co już mam. Ona jest w Japonii a tam jest teraz +7h więc jak się obudziłam przed 7 to już dawno miałam maila zwrotnego z uwagami i poprawkami, których dzięki Bogu, było niewiele :))) teraz mogę w spokoju czekać na prenatalne.. oby do wieczora! :)))
Wam też życzę miłego dnia i niech to wiatrzysko przestanie w końcu wiać ;)

Odnośnik do komentarza

Motyleczek.
Jak czytam to co masz na suwaczku o połykanie i rozpoznawaniu smaku wód to myślę sobie...ze ktoś niedługo wymyśli preparaty dla kobiet w ciąży zmieniające smak wód plodowych!Już widzę te hasla:"Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane doznania-wody plodowe o smaku truskawkowym czy ananasowym.Aby każdy dzień smakowal inaczej"
i na pewno obiecaliby ze dziecko będzie się szybciej rozwijać dzięki temu.
Sorry jak kogoś zniesmaczylam

Odnośnik do komentarza

motyleczek my też z Kruszkiem wybieramy się na miasto komunikacją, jadę po wyniki PAPPY , aż się boję autobusu bo dziś mam straszne mdłosci moze troche ze stresu tez. Nienawidze sytuacji jak ludie się na mnie gapią jak usiądę w autobusie ale coz poprostu nie dam rady. Sytuacja uspokoi sie dopiero jak brzuch bedzie bardziej widac.

"Noszę twe serce z sobą- noszę je w moim sercu " ...Igorek Aniołek
Czekam na Ciebie córeczko!
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/56fc3fc4.gif

Odnośnik do komentarza

Motyleczek.
Jak czytam to co masz na suwaczku o połykanie i rozpoznawaniu smaku wód to myślę sobie...ze ktoś niedługo wymyśli preparaty dla kobiet w ciąży zmieniające smak wód plodowych!Już widzę te hasla:"Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane doznania-wody plodowe o smaku truskawkowym czy ananasowym.Aby każdy dzień smakowal inaczej"
i na pewno obiecaliby ze dziecko będzie się szybciej rozwijać dzięki temu.
Sorry jak kogoś zniesmaczylam-
Mam nadzieje was to tez rozbawi:)

Odnośnik do komentarza

Witam w ten cieply choc ponury dzien.
Sprawdzalam w necie ile kosztuja witaminki Femibion natal 2 i co ciekawe w aptece doz.pl kosztuja 58zł (30szt.+30szt.) a w aptece aptekagemini.pl kosztuja nie cale 36zł takie samo opakowanie.... i sie zastanawiam czemu taka roznica... po sprawdzeniu zawartosci sie zgadzaja, przesylka kosztuje 12,50 kurierem + 5zł za pobraniem a wiec jak zamawiam nawet 2 opakowania + przesylka to i tak mi taniej wychodzi niz w aptece stacjonarnej jedno opakkowanie...
Wiedzialam wczesniej ze apteka gemini jest tansza o wiele ale nie az tak :D a więc polecam
W poprzedniej ciazy zamawialam rozne duperelki jak podklady, majtki, pampersy, szczoteczke itd. i jak policzylam z innymi aptekami nawet tymi na miejscu to zaoszczedzilam cos ok. 70zł.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ufz zdecydowanie mnie to rozbawiło :P najgorsze jest to, że wiele matek naprawdę w to uwierzy :D

magalena u nas w każdej aptece jest pusto, wchodzisz, kupujesz i wychodzisz, a w gemini.. kolejka taka, że aż na dworze ludzie stoją, bo nie ma miejsca w środku ;) także coś w tym jest, ale też nie wiedziałam, że aż taka różnica w cenie :) Dzięki, że o tym napisałaś, przyda się na pewno, bo w poniedziałek będę zamawiać witaminki :)

Odnośnik do komentarza

@ufz, mnie rozbawiłaś:D
@motyleczek, musimy na siebie uważać. Ja tydzień temu w czwartek przewróciłam się, na szczęście spadłam na ręce i kolana. Mam zdarte i posiniaczone kolana :/ a to był tylko maleńki krawężnik. Ale żeby nie dramatyzować od rana, to opowiem Wam jak to było. Pojechaliśmy z mężem na pizze, ja oczywiście uparłam się przy największej 50cm pizzy:D straszny ze mnie żarłok:D zostały nam 3 kawałki, więc poprosiłam o poudełko, żeby było co na kolację zjeść :D Masakra:/ Wyszliśmy z pizzerii i mój mąż krzyczy za mną, że chyba nam auto ukradli i w tym właśnie momencie miałam powiedzieć : kto by takiego złoma chciał, no ale nie zdążyłam, bo upadłam, a pudełko z moją kolacją poleciało hen daleko. Na szczęście nic się poważnego nie stało, no i pizze też udało się uratować ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gywld9c072uc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...