Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Jay90 ja tabelke dodalam do zakladek wiec mam na wierzchu,, ale nas duzo tam nawet bym nie ogranela ze nas tak duzo :D

Kaja_Pazdziernik przykro mi z powodu twoich znajomych, to jest wlasnie takie martwienie sie i nam to nie wychodzi na dobre ale przeciez nie da sie miec serca ze skaly i sie nie martwic, zobaczysz wszystko bedzie dobrze, i jak chcesz to pisze wsio co chcesz w koncu po to jestesmy zeby sie wspierac

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wróciliśmy z prenatalnych. Maluch się kręcił baaaardzo lekarz się śmiał, że do spokojnych nie należy ;) Badał nas przez brzuch i dopochwowo chyba z 40 minut ;) wszystko wyszło prawidłowo

Przezierność 1.2
Crl 59.6mm
Tętno 169/min

No i fasolka okazała się fasolkiem, ale lekarz powiedział, że nie daje gwarancji hehe Mąż oszalał z radości, że jest pindolek między nogami.

Jak wpatrzycie się w zdjęcie to widać coś tam między nogami ;) Wiem, że to mogą być wargi sromowe tylko powiekszone, ale mąż nie chce w to wierzyć ;)
Jestem spokojna już :)

Wstawiam też zdjęcie brzuchola z rana ;)

monthly_2015_04/pazdziernikowe-maluchy-2015_28256.jpg

monthly_2015_04/pazdziernikowe-maluchy-2015_28257.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

She Violet Moj brzuch tez tak dziś wygląda jakbym balon połknęła :) do tego drażni mnie to napięcie na brzuchu. Niestety ja też dziewczyny mam problem z zaparciami.

Wczoraj w końcu zdecydowałam się iść prywatnie do lekarza i mam piękne zdjęcia z usg. Dzidziuś prostuje nóżki i pokazuje piąteczke . Ma 67mm .póki co lekarz mówi z wygląda mu na płeć piękną ale za tydzień prenatalne więc może więcej zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

motyleczek dokładnie :) lubię już swój brzuszek i cieszę się, że rośnie, ale nie mogę się pozbyć odruchu wciągania.. :P poza tym głupio to zabrzmi ale nie zawsze pamiętam o tym, że jestem w ciąży :P często jeżdżę pociągami i wielokrotnie widuję starsze Panie z większym bagażem, mam już chęć podejść i spytać, czy pomóc i dopiero po chwili się orientuję, że przecież nie mogę dźwigać :D

Odnośnik do komentarza

Witam was znów :)
Moj maluch ma juz 6.5 cm :)
Martwi mnie tylko to że ma za dużą główkę.. długość BPD to 25 mm.
Motyleczek jejku jak ja bym chciała miec takie zdjęcie! :D Chyba musze sie prywatnie na USG umówić.
A to moja kruszynka :)
Nie wiem czy sie dodało bo jakis błąd mi wyskoczył jakis błąd :D
Teraz moja goraca prośba! Prosze pomóżcie co mi lekarz tu naskrobał ;d

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...