Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Ania u mnie na wyjezdzie maly spal w gondoli a pozniej ze mna w lozku i bylo ok.
Mmadzia super teraz patrzec jak do siadania bedzie sie rwac;)
Film jakas masakra wszystko wyolbrzymione na maksa moim zdaniem.
Mamuska01 wspolczuje moj w ciagu dnia przynajmniej kilka razy krztusi sie slina ale na szczescie w nocy spokoj.
Moj dzisiaj w nocy tylko jedno karmienie I pobodka o 7 i dzisiaj jakis spiacy dzien wstal o 12 wypil mleczko 30 minut poogladal sobie i znowu spi ;)
Kowalska glos poszedl.

Odnośnik do komentarza

Patrycja, dzięki za linka :-)
Ewelad klina nie mamy, ale książki w użyciu, hehe :D
W ciągu dnia zdarza mu się troszkę ulać, ale nie jakoś szczególnie dużo - od czasu do czasu. Zobaczymy, czy dziś znowu historia się powtórzy :/ Najgorsze było to pierwsze zadławienie, po kolejnych szybciej się stabilizuje. Oby to szybko przeszło.
Olga niestety mnie nie uspokoiłaś :-) ale tak jak pisałam, już nie czytam tyle na temat główki, cierpliwie czekam. no i fajnie, że szczepienie już za Wami :)
Inez złych wiadomości i nocki współczuję, dziecko jednak wyczuwa niepokoje (widzę to po moim synku jak tylko jesteśmy u teściów - ja się tam stresuję i on też zachowuje się inaczej niż u znajomych, itp.).
Ania my też jesteśmy przed dłuższym wyjazdem w Polskę (jeszcze myślę, czy jechać:), ale jeśli się zdecydujemy, to biorę właśnie opcję spania w gondoli pod uwagę, ewentualnie, gdyby było mu bardzo źle, to z nami.

Odnośnik do komentarza

Inez ja tez mam zawsze stres jak mysle o tych powiklaniach. Za duzo sie naczytalam niepotrzebnie. Lekarka mowi, ze pisza ludzie bezkarnie te bzdury. Ze np autyzm jest choroba rozwojowa u dziecka. Nie ma opcji zeby szczepionki spowodowaly autyzm bo w Stanach juz od dawna by byla epidemia bo tak dlugo robia te szczepionki. Gdyby bylo cos nie tak to by nie narazali dzieci. Autyzm przejawia sie, ze dziecko nie kontaktuje sie ze swiatem. Nie usmiecha sie itd. Lepiej zaszczepic niz narazac dziecko na choroby. Ja sobie tlumacze, ze bedzie dobrze. Musze ufac lekarzom. Musimy dziewczynki wyluzowac bo bedziemy w ciaglym stresie zyc przez te szczepionki. Tez nie wiemy czy te pojedyncze przypadki nie byly spowodowane np. tym, ze niektorzy kupuja sami szczepionki i byly zle przechowane itp.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

SILV my ćwiczymy z Agatka w domu właśnie takie przewracanie na brzuch i podciaganie ręki. Neurolog nam pokazała. A piszesz ze sie Agatka przekreca nie tak jak powinna czyli jak? A jak powinna ?

My dzisiaj mamy dzień intensywnych ćwiczeń tak się jakoś złożyło i Agatka dużo na brzuchu leży. Na szczęście nie złości się za bardzo z tego powodu co mnie cieszy bo przecież ona późno zaczęła głowę podnosic.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Wszystkich wpisow nie nadrobie bo niestety w szpitalu nie dzialalo mi forum! Wlasnie przewoza nas do innego szpitala. Lenka ma chore serduszko i czekamy na operacje! Sil momentami brakuje ale walczymy! Wiem ze bedzie dobrze. Jestesmy w naprawde dobrych rekach. A Lenka dzielna dziewczynka, znow zaczela sie smiac i rozmawiac! Teraz wiem dlaczefo chudla, jesc nie chciala! Jej sedruszko tak pracowalo jakby caly czas biegala. Nie jadla bo sie dusila w srodku!! Tej wady niestety nie da sie wykryc w czasie ciazy oraz zaraz po urodzeniu. Uwidacznia sie jak dziecko rosnie a raczej przestaje rosnac! Uwazam ze to jest szczescie w nieszczesciu. Bo okazalo sie ze ona nie moze narazie latac samolotem a my sie w grudniu wybieralismy do Polski. Az nie chce myslec co by sie moglo stac jakbysmy polecieli! Wiem ze napewno bylo duzo wpisow od was i bardzo za nie dziekujemy! Moze kiedys nadrobie te wszystkie strony! pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Bashia my tu wszystkie czekamy na wieści od ciebie trzymam kciuki za twoją Lenke na pewno wszystko dobrze się skończy bo Lenki to super dziewczynki są :)
Madzia Lenka próbuję siadać np jak kładę ją na poduszce wtedy podnosi tułów i nóżki w górę wyglada to tak jak by siadała.
W pozycji poziomej jest tylko do spania strasznie się buntuje jak ja tak noszę ostatnio straszny uparciuch się z niej zrobił potrafi wiele rzeczy płaczem wymuszac czuje się tresowana przez własne dziecko ;-)

Odnośnik do komentarza

BASHIA - Jak dobrze, że się odezwałaś, Kochana! My tu wszystkie codziennie wchodzimy z nadzieją na wiadomość od Ciebie! Przesyłam miliony ciepłych myśli do Was i życzymy Lence dużo zdrowia! Serduszko lekarze naprawią i wszystko będzie dobrze. Całe szczęście, że już Lenka zdiagnozowana. Trzymam kciuki za operację.

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

BASHIA dziękujemy ze sie odezwałaś. Odchodzilysmy tu od zmysłów. Najważniejsze ze Lenka zdiagnozowana i na pewno wszystko będzie dobrze! Czekamy na dalsze wieści od Was. Ściskam mocno :* Modlitwa ciągle z wami.

IZKUS moja też właśnie ostatnio płaczem wymusza... taka mała a już zalapala co i jak :) Ale ja się nie daje :) A w pozycji leżącej też bardzo nie lubi chyba ze ja usypiam.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim.

Bashia super ze sie odezwałaś. Zobaczysz z Lanka będzie wszystko dobrze. Teraz jeszcze bardziej będę się za was modlić. Ściskam was mocno i przesyłam Wam mnustwo buziakow.

Fajnie ze piszecie i tych gryzakach w pepco jutro podjadę to zobaczę i może tez kupie.

Moj Kubuś juz od paru dni sie przekreca z boku na bok i dzisiaj leżąc na macie podniósł nóżki i główkę równocześnie. A i podpiera sie nóżkami i próbuje zrobić mostek.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

My też dzisiaj po szczepieniu, mój kawaler waży 8020, podczas szczepienia nawet nie zapłakał, zainteresował się grzechotką, a Pani pielęgniarka szybko zrobiła wkłucie, ale za to po szczepieniu już w domu, spał bardzo niespokojnie, a obudził się z takim płaczem, że szok. Teraz już ładnie się bawi, mam nadzieje, że w nocy będzie spał spokojnie :) A do szczepienia w kolejce była przed nami dziewczynka, troszkę starsza od synka, bo już siedziała na kolankach u mamy i mój brzdąc co chwile patrzył na nią śmiał się i coś tam gugał po swojemu- mój mężuś zadowolony stwierdził , że wdał się w tatusia i już dziewczyny zarywa :D

Odnośnik do komentarza

Bashiu bardzo, bardzo mi przykro, że to chore serduszko:((( najważniejsze jednak, że jest diagnoza i dobra opieka!! Myślami byłyśmy wszystkie z Wami i dalej będziemy :* trzymajcie się cieplutko!!!
Olga ja osobiście właśnie nie znam, dlatego wcześniej nie myślałam, że to może być aż taki problem. Wspominałam tu jednak, że tą główką zaczęłam interesować się po rozmowie z przyjacielem, który z kolei ma znajomego z płaską głową właśnie od czasów niemowlęcych:/ Gdyby powiedział mi to ktoś na ulicy, to pewnie nie uwierzyłabym... I wtedy wpadłam w lekką panikę, bo u nas ta główka dosyć spłaszczona:/

Odnośnik do komentarza

Bashia jak dobrze ze się odezwalas. Ucaluj od nas Lenke. Trzymamy mocno kciuki i wierzymy że wszystko będzie już tylko lepiej.

Dołączam się do Was Mamusie, których dzieci wymuszają coś płaczem- takie maleństwa a już próbują ustawiać wszystkich wokół :-)

Ewa też tak jakby próbuje siadać jak tylko jest podparta troszkę, jak to śmiesznie wygląda. Za to jak leży całkiem na płasko to jeszcze wcale nie chce się podciągać. A i mostek też robi.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Bashia jak dobrze ze sie odezwalas! Trzymajcie sie cieplutko my tu wszystkie o Was myślimy i całym sercem z Wami. Zobaczysz ze z Lenka będzie wszystko dobrze. Dużo sił dla Ciebie. Będę sie modlić.

U nas tez chyba skok sie kończy. Noc przespana tylko z dwoma pobudkami na jedzenie ale bez stękania i płakania. W dzien wyjątkowo drzemki po około godziny a nie pół jak wcześniej:D Tez byłyśmy na spacerku w ten mroźny ale słoneczny dzien:)
Szkoda ze tak szybko robi sie ciemno:( mogłoby sie zaliczyć nawet dwa spacerki..

Tez przeogromnie boje sie szczepionek ale tak jak Olga pisze trzeba zaufać lekarzom i przede wszystkim myślec pozytywnie. Nie nastawiać sie na najgorsze.

Rewolucja? Pisałaś ze u starszego synka kanalik udrożnił sie dzięki masażom. A pamiętasz mniej więcej w którym miesiącu? My nadal sie zmagamy. Nie chce jej sondować a okuliści tylko do tego dążą:(

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Stokrotka!!!! Wow!!! :D niezla waga :D u Was 8 kg a u nas 6 kg hehe macie rzeczywiscie co nosic :D

Dziewczynki co to za gryzaki w pepco?

Bashia! W koncu! - tak czekalysmy na wiesci od Was! Codziennie kazda sie martwila! Bedzie dobrze i najwazniejsze, ze doszli co jest grane, a medycyna taka jest rozwinieta, ze naprawia serduszko i zapomnicie, ze cos bylo nie tak! Wszystkie tu trzymamy kciuki i wiemy, ze bedzie pieknie!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...