Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

olga, mi już 2 albo 3 razy coś więcej poleciało i to nie były wody. Na badaniu zresztą lekarz potwierdza, że mam dużo wód. Możliwe, że pęcherz od dziecka oberwał albo więcej śluzu się pojawiło - ja bym się tym nie przejmowała jeśli teraz jest spokój. Wody powinny wyciekać ciągle.

Magda.g, tak - zostałyśmy tylko my z tym naszym terminem ;) Ciekawe która teraz, bo RudaMaruda nas porzuciła i poszła przytulać Tosię (hehehe).

Ja dziś po 3 praniach i rozwieszaniach, podłogi wysprzątałam i czuję się lepiej teraz niż rano. Sic!

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

Chiyo i Magda.g to trzymam za Was kciuki dziewczyny żebyście chociaz Wy urodziły w termin :)

RudaMaruda łezka poszła jak to przeczytałam ... Gratulacje !!!!!!! :)))))))

Dziewczyny jestem na maxa wkurzona i zaraz mnie rozniesie , wspaniała kuzynka od mojego jest tak wspaniałomyślna w radach itp. Dzieci nie ma swoich ale za każdym razem jak gadamy to mowi ze na pewno bedzie sobie załatwiać cC, wie ze ja chce próbować SN. Teraz mi dzwoni ze czyta na necie ze coraz więcej sie decyduje na cC , ja na to ze jesli dla dziecka ma byc lepsze SN to pocierpie przeciez i dam jakoś radę .. A ona na to niby zasmuconym głosem ze czyta ze wlasnie po naturalnym porodzie jakies powikłania i porażenia maja dzieci i ze masakra ... Czy ona jest normalna ,?????? Termin mam za 3dni i ta zamiast pocieszyć czy cos wesprzeć to takie bzdury opowiada eh ;( jak można tak !?!?!?!:/

http://s4.suwaczek.com/201508161352.png

Odnośnik do komentarza

Rudamaruda gratuluje ! Super ze poszło gładko ;) ja miałam cesarkę bo moja córka była za duża. Teraz dzis mija dwa tyg od porodu a ja ciagle zle sie czuje nie wiem czy to normalne ze brzuch i plecy bola jak na okres az musze tab brać bo nie idzie wytrzymać z bólu . Tez tak mialyscie ?

Odnośnik do komentarza

RudaMaruda gratuluję ale fajnie że masz takie podejście mam nadzieję że mój poród też będzie tak optymistyczny. Czekamy na zdjęcie dzieciaczka.W przyszłym tyg ma się ochlodzic mam nadzieję że moja córka wtedy zdecyduje się przyjść na świat:) dziewczyny które już urodziły piszecie że korzystanie lub korzystalyscie z laktatora kupiliście przed porodem czy po? Jakiej firmy może polecacie coś bo nie wiem czy teraz kupić czy czekać?

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

RudaMaruda gratulacje!!!! Mi też łezka poleciała jak to wszystko nadrabiałam i czytałam Twoje relacje..... Jesteś niesamowita!!! Wzbudziłaś we mnie wielką pozytywną nadzieję - właściwie na wszystko - na sprawny poród, w ogóle na poród bez wcześniejszych większych objawów... Muszę nastawiać się odpowiednie, może pomoże :-)

Słuchajcie, ja po pierwszym ktg i wszystko ok :-) Mam nadzieję, że się nie mylą! Panikowałam strasznie, bałam się, co wyjdzie; mam nadzieję, ze podczas porodu zachowam zimną krew...

Powodzenia dla Was, Dziewczynki, które chcą już, albo które są już w trakcie :-)

Odnośnik do komentarza

Ooo właśnie! Miałam też odpisać:
czarnamamba - wiesz co, ja to mam wrażenie, ze ona bardzo chce, żebyś Ty miała cc, bo szuka w ten sposób usprawiedliwienia na swoje myślenie. Miałaby wymówkę w przypadku swojej (załatwianej) cesarki kiedyś tam w przyszłości :/ Niestety, ludzie są różni. Mnie na szczęście nikt tak nie dołuje. Jeszcze trochę do terminu, więc nie mam telefonów, itp. :-)

No, dołuje to mnie troszkę teściowa, bo co mnie zobaczy, to mówi: oooo, jakie masz nogi nabiegnięte i na twarzy juz tez napuchłaś :/ wkurza mnie to! No co mam zrobić, takie uroki końcówki i mnie taka gadka tylko bardziej dołuje. A ona z reguły widzi mnie w godzinach przedpołudniowych, więc moje stopy są naprawdę w "dobrej" kondycji - to co dopiero powiedziałaby wieczorem???!!!! Uciekłaby z przerażenia :p

Odnośnik do komentarza

Hej... Dziewczyny jak znosicie te upały? :-) ja strasznie a zostało mi jeszcze kilka dni do porodu. Stwierdzam że na porodówke jadę z wiatrakiem pod pachą hahaha... Niech to moje szczęście już zawita z nami czuje że to się wydarzy na dniach

Odnośnik do komentarza
Gość Mama-Majki

julita, ewcia kurczę dwa tygodnie po cc i dalej tak mocni was boli? Boże to mam teraz dopiero stracha . Mąż stwierdził, ze weźmie po wyjściu moim ze szpitala opiekę nade mną i córką żeby dostać wolne z pracy, bo boi sie ze nie dam rady wszystkiego zrobić przy córce.
Kochane forumowiczki dziekuje wam za wsparcie i kciukasy!! Fajnie ze jesteście i tak się wspieramy. Co do lekarzy jak będą znów pytać powiem ze słyszałam dobre opinie o tym szpitalu - moze rzeczywiście zaplisuję hihi.
RudaMaruda - zazdroszczę ci porodu, nastawienia i podejścia!,naprawde dodajesz nam wszystkim sił i.napawasz optymizmem. Gratuluje córeczki !
Co do laktatora- dołączam sie do pytania koleżanki, bo jeszcze nie kupiłam bo nie wiem jak będzie z pokarmem po porodzie. Lepiej juz kupic?

Odnośnik do komentarza

RudaMaruda Twój opis dał mi tyle radości i nadziei, że walczę wzruszona z piłką. Gratuluję i dziękuję :D mam nadzieję, że moja Tosia weźmie przykład z Twojej.

Czarnamamba nie odbieraj telefonów od takich ludzi - szkoda stresów.

U mnie rodzina wydzwania do mojej mamy, czy już urodziłam. Dziwię się bardzo, bo mamy super kontakt, spotykamy się na urodziny, imieniny, święta. Dzwonimy do siebie, jak ktoś zda egzamin itd., a teraz nikt się do mnie nie odzywa i jeszcze chyba myślą, że nie dam im znać, jak urodzę (?!). Przynajmniej mam pewność, że póki nie zaprosimy gości, nikt sam nie przyjedzie.

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kp18m6m7k.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nioo chyba szuka usprawiedliwienia dla siebie ze sama bedzie "załatwiać" albo moze jeszcze ze dzięki jej super Radom zmienię zdanie ehh no ale tak jak piszecie szkoda sie wkurzać i lepiej nie gadać z nia ...:/
Ale na prawdę tak sie wkurzylam chociaz wiem ze głupoty plecie ale sam fakt jak można byc takim człowiekiem..
Tez wlasnie myślałam nad laktatorem bo w ogole nie zagłębiłam sie w tenat jeszcze. Te elektryczne pewnie mega drogie ...? Musze na necie poszperać :-)

http://s4.suwaczek.com/201508161352.png

Odnośnik do komentarza

RudaMaruda Gratuluję szybkiego porodu, też bym tak chciała.

u mnie też cisza, myślałam że urodzę 11 albo przed bo mialam rocznicę slubu a tu cisza. Troszkę się denerwuję bo termin na wtorek mam, a obawiam się że ciążę przenoszę. A we Wrześniu 12 mam ślub mojej siostry i jak ja taka ledwo co po porodzie będę wyglądać. Brzuch będzie dalej duży, opuchnięte wszystko masakra i tym najbardziej sie martwię i stresuję :(

Gratuluję mamą które już urodziły i tym które rodzą :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

RudaMaruda, super wiesci, bardzo się cieszę że tak sprawnie i nietraumatycznie dałas rade :) Jestes wielka :) Ale sobie Tosia wybrała noc na narodziny, bardzo romantycznie. :) Tatus wpatrzony zakochanym wzrokiem w swoja córke to bezcenne, ja chyba jeszcze bardziej kocham mojego M za ten widok. Nawet się nie spodziewałam ze tak bedzie. A co do podobienstwa do noworodków do ojców to koleżanka sprzedała mi wczoraj teorie ze tak to natura obmyśliła zeby tatusiowie mieli pewnosc ze to ich pociechy :) Moja to normalnie kopia Tatusia az mnie to denerwuje że wszyscy ciagle to mówia :/ no i miałam nadzieje ze choc jedno dziecko bedzie do mnie podobnie. Niestety. :/ Trzymam kciuki za walke o laktacje, dziewczyny sa najlepszym przykłdem że można.

Odnośnik do komentarza

RudaMaruda Gratuluję!! Tosia jest cudna i wygląda jakby miała już z miesiąc. Wogole nie zmęczona porodem:-) mam nadzieje ze mama też ;-) mnie też ominął kryzys 7 cm. Jak zapytałam położna kiedy wreszcie będzie ten kryzys to powiedziała że jest już 8 cm:-)
Chiyo podczas porodu rozmawiałam z położna o tym Natalisie i mówiła że jak tylko udaje się go użyć to dużo daje i ułatwia poród. Ja niestety go nie miałam ale poród i tak wspominam nie źle;-)
Inez ja mała wykapalam po tygodniu i tez tylko osuszalam a mała ma już półtora tygodnia i pępek jeszcze nie odpadł... A tylko by to ułatwiło...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...