Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

RudaMaruda co za relacja! Zapewne już po wszystkim :) odezwij się jak nabierzesz sił.

Kochane a u mnie się pojawił pokarm!!! w nocy juz byłam w stanie odciągnąć laktatorem pełna porcję teraz idzie chyba jeszcze szybciej. A więc cuda się zdarzają i można złapać pokarm w 4 dniu po porodzie.

Więc w razie kłopotów nie poddawajcie się i nie słuchjacie głupich położnych bo sporo ich niestety.
Ja.podalam mm i się ciesze a teraz przechodzę na swoje... niestety nadal karmienie piersią tylko przez nakładki (polecam canpol-. niedrogie . lepsze niż aventy) ale mam nadzieje że w domu na spokojnie przejdziemy na pierś
Kochane to dzięki wasze my wsparciu i dobrym słowom się nie zalamalam!!! Dobrze że jesteście :*

No właśnie trzymajcie kciuki za Krzysia żeby na s wypuścili dziś!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Karoszka, Mama Majki. Powodzenia życzę. Może Karoszka też już urodziłaś...?
Chiyo, Mmadzia urodzicie już niedługo:)))
Czarnamamba, dziś w nocy jak mnie nie złapie, to załamka, bo jutro czeka mnie szpital, a do sexshopu nie zdążyłam wczoraj:)))

Chiyo, to Ty chyba pisałaś, że z tych bóli miesiączkowych nic nie może sie urodzić. Właśnie nie pamietam jak było u mnie, ale dziś miałam dwa takie bóle miesiaczkowe, że aż się skulilam w sobie. Nawet miałam zamiar zacząć liczyć ( to chyba te skurcze od RudejMarudy:) ale zasnęłam:)))

Odnośnik do komentarza

Hejka kobiety, poczytałam troche się dzieje... :) U nas została oficjalinie Michalina, w opozycji do Antoś wszystkich... hehe, chociaż mąż średnio zadowolony z imienia.
RudaMaruda aparatka z Ciebie daje słowo, szkoda że ja nie pomyślałam o jakimś pościku z sali operacyjnej, miałam taką anastezjolog żeby mi chyba oczy wydrapała. Niewiem czy pisałam tak mi dała znieczulenie że leżałam 3 dni plackiem z bolem głowy tak ogromnym że myśłam że mi czaszke rozsadzi. Na szczescie przeszlo...
My cyckamy sie caly czas, wychodzimy z mm, do ktorego to Michalina zapałała ogromną miłością w szpitalu. Ale było ciężko pokarm pojawił się dopiero ok 3 doby po cc, a słyszałam że może być rówież dopiero ok 5, mała obrażała się najpierw na jeden cyc, potem na drugi. Teraz jest już ok, choć widać że ma gazy, bóle brzuszka, a ja już naprawdę nie jem nic co mogłoby jej szkodzić, ale chyba tak jest na początku i tyle.

Odnośnik do komentarza

Cześć, witajcie porannie :) Byłoby pięknie, gdybym już była po, ale niestety tak szybko to nie idzie ;) Generalnie od 2:30 regularne skurcze co 10 minut, szpital przesunięty na późniejszą godzinę z położną, bo jak o 7 rano usłyszała, że coś wreszcie ruszyło, to zdecydowała, że nie ma sensu pchać się tak wcześnie do szpitala i lepiej poczekać na rozwinięcie akcji (skurcze co 5 minut).

Skurcze mocno bolesne, bo od krzyża idą, ale jest na to metoda - piszę na wszelki wypadek, jakby którąś też trafiło głównie w plecy - do jakiejś ósmej rano zwijało mnie z bólu, a moje jęki słyszało chyba pół osiedla. Do momentu, gdy sobie przypomniałam o uciskaniu miejsca, wybaczcie dosadność, tuż nad tyłkiem :D Intuicyjnie mnie tam skierowało, bo mój mężczyzna trochę już pozapominał nauk ze szkoły rodzenia i uciskał bez efektu, uciskam zatem sama i to jest naprawdę GIGANTYCZNA różnica w odczuwaniu bólu. Mogę teraz w ciszy jakoś to przetrwać, więc pamiętajcie w razie czego o uciskaniu. Pomaga!

Nie ukrywam, byłoby miło, gdyby czas zaczął się skracać, ale póki co niestety z zegarkiem w ręku co 10 minut i ani chwili krócej...

Trzymam kciuki, żeby u Was też ruszyło!

Odnośnik do komentarza

karoszka, lepiej w domu to przetrwać. Dobrze, że położna rozsądna kobieta. Mocno trzymam kciuki za rozkręcenie!

Ann_g jaka Michasia jest słodka! Cudny profil!!! :) Świetnie, że laktacja ruszyła - jednak można i trzeba walczyć! A my tu w dwupakach jesteśmy od tego by wspierać, no bo co nam pozostaje, skoro nasze dzieci wolą to wewnętrzne lokum od wszystkiego innego? ;)

rewolucja ja już zła jak osa przez to czekanie. Do 20go pozabijam wszystkich wokół ;) Bok brzucha znowu po śnie wrócił... Tylko co to da? Ja już nie wierzę, że się rozkręci z tego. W nocy też zasnęłam, później przerwa na ściąganie i do 10 jeszcze spałam. Ból ciągle jest, ale... no właśnie, to słówko "ciągle". A przecież powinien mijać i ściskać znowu...

RudaMaruda czekamy na wieści niecierpliwie!!! ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

karoszka to my trzymamy kciuki !!! Bądź dzielna :-)

Rewolucja no to ja za tydz w środę jesli nic nie ruszy mam jechac do szpitala i wtedy mi powie gin kiedy sie stawiać "z torba " a Ty miałaś wyliczana datę z okresu ? Bo ja nie pamiętałam daty oczywiście zapomniałam ostatniego okresu kiedy był i mam wyliczenie terminu z 1badania prenatalnego i ten mój termin taki nie do konca ..:/
Haha sexshop z dostawa do szpitala :D

Ciekawe co tam u rudamaruda i albo cos przeoczyłam albo tosio sie juz długo nie odzywa ?

http://s4.suwaczek.com/201508161352.png

Odnośnik do komentarza

wychodzimy do domu!!!
ja w sumie wracam po dwóch tygodniach to chyba ziemię pod blokiem ucaluje;)

jeśli chodzi o pieluchy to ja mam pampers 1 póki co i nawet mogłyby być mniejsze bo synek chudy wiec kupione wcześniej 2 będą czekać... schodzi mi tak ok 10 dziennie.
a polecam sprawdzić ceny w rossmanie bo ostatnio były mega niskie na pampersy właśnie

Mamusie w dwupaku bądźcie dzielne. ja wiem co znaczy tak czekać niecierpliwie ale czym bardziej się chce tym gorzej czas mija :(
no i róbcie te przysiady plus kawa fusiasta jak u mnie ;) juz niedługo wszystkie będziemy tulic maleństwa do siebie -to najlepsze uczucie pod słońcem!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Karoszka dawaj dawaj ;-)
Anna g flamingi sa cudne:-) a niunia jeszcze piękniejsza:-)
RudaMaruda jesteś świetna :-D
Lusia ja zaczęłam od pampers premium care 1 i wychodziło ok 10 sztuk na dzień. Od wczoraj mam dade ale nie wiem czy jestem zadowolona... Raz przemokly, mała ma obtarcie w pachwinie i myślę że to od nich no bo od czego? Zobaczę jeszcze jak dalej będzie. Jak dalej będą się kiepsko spisywac to wrócę do pampersow póki mała nie dorosnie przynajmniej do dwojek.
A my dzisiaj bylyśmy u pani doktor. Agatka przybrała 200 gram od soboty więc jest dobrze:-) to znaczy że mój pokarm jest wystarczający:-) niestety dzisiejszą noc nie była taka fajna jak poprzednie... Mała spała od 23.00 do 1.00 a potem ani myślała o spaniu:-/ nie płakała ale oczy jak 5 zł i co jej zrobisz? I tak do 5.00 rano. Dziewczyny które już urodziły po jakim czasie Waszym dzieciaczkom odpadła pepowina?

Odnośnik do komentarza

Chiyo, dobrze, że boli w ogóle. To znaczy, że coś jednak się rozkreca. Powoli, ale się rozkreca. Pomysł sobie, że Hania jeszcze nie jest gotowa na przyjście, może to trochę pomoże w pogodzeniu się z dwupaczkiem;)

Czarnamamba, z okresu wyszedł termin na 7 sierpnia, ale z pierwszego usg, 6 dni później. De facto na dziś.
Mój syn urodził się absolutnie w terminie.

W tym ostatnim cyklu też miałam problem z określeniem pierwszego dnia miesiączki, więc jeszcze nie panikuje, ale sam pobyt w szpitalu działa na mnie deprymujaco.

Odnośnik do komentarza

rudaMaruda: Ty fighterko:) dzielna jesteś jak malo kto:) ja na Twoim miejscu sfilmowalabym tatusia śpiącego słodko przed porodem. na pewno masz już maleńką przy sobie- czekamy niecierpliwie na dokonczenie relacji:)
Lusia: ja zdecydowalam sie na bella happy- przede wszystkim dlatego, ze na Polnej tych pieluszek uzywaja, wiec juz wyprobowane na malej byly, poza tym poza tym sama uzywam bella podpasek- teraz znowu, hehe, wiecie na pewno, dziewczyny, ze po porodzie sie 6 tygodni krwawi, bo wszystko sie oczyszcza. ja niby wiedzialam, ale jakos mnie to zaskoczylo- i wolę zdecydowanie ich bawełnę niż te systemy siateczek w innych pieluszkach, bo w upał to sie do doopy klei. i uzywam jedynek, teraz zaczynamy 3 paczke, wiec jedna paczka na tydzien.
a teraz przerwa techniczna na cyca:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...