Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

MMADZIA masz moc! :D Czekamy jeszcze na CHIYO, SLIV, OLCIAK i resztę zaginionych w akcji.
My wstajemy 7-8, super nam tak pasuje bo wszyscy domownicy o tej godzinie sie budzą wiec mamy wspólne śniadanie i kawę.
Moja córka póki co nie ma jakiejś ulubionej rzeczy do przytulania. Zazwyczaj zasypia przy piersi. Czasem jak się przebudzi to poszewke od kolderki mietoli i do buźki wklada.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

Mój Mały też musi być w coś wtulony jak śpi. Przeważnie Mu daje moją małą podusie do przytulenia główki ;-)
wstajemy przeważnie 7:30 +/- 30min ;) kąpiel zawsze ok 19:20, potem pielęgnacja i karmienie i chwilę przed 20 juz śpi. Więc u nas noc to takie 12godzin spania. W tych 12h ma przeważnie 4 karmienia.
W ciągu dnia ma 3 drzemki,
Ok 9:30, 12:30 , 15:30.
Na spacer wychodzę przeważnie ok 11, i z reguły wracam do domu przed drzemka-wtedy mam czas na ogarniecie co nieco mieszkania, obiadu itp. :)
Jak się budzi to na obiadek L, czyli ok 13:30 ;-)

Wszystko to to jest taki nasz ramowy plan dnia- z drobnymi przesunieciami +/- 30 min.

Dziewczyny mój Syn nauczył się pluć śliną i robi takie bańki ze śliny haha :D słodki jest <3 <br />

Odnośnik do komentarza

Ja mam od rana dzień marudy. Nawet kaszki bardzo jeść nie chciała. Ciągle się tylko nosić. Pierś be kaszka be w końcu mm wypila i poszła spać. Oby się obudziła w lepszym humorze :)

INEZ dzięki za kolejne zaginione które przypomnialas. Ja wczoraj wytezalam umysł i wstyd przyznać nie mogłam sobie za dużo osób przypomnieć :/ to jeszcze demencja pociazowa :/ Wiec wszystkie pominięte przepraszam bo wiem ze nas tu dużo więcej było i przyzywam wszystkie :)

Nam dziś 7mcy stuknelo więc to pewnie temu taka zlosnica mala...

A i jeszcze wam napiszę ze u naszizima wróciła... pełno śniegu i zimno brrrr

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Witam się wtorkowo :)
U nas ze spaniem masakra od 2-3 tygodni. Pobudki kilka razy w nocy z płaczem ale takie kilkunasto sekundowe no ale mamusia wybita ze snu na amen. Nic dziwnego- w nocy wyszedł 7 ząb. Masakra ile to dziecko się wycierpi przez ten miesiąc :(
Bartek nie lubi się przytulać i jak biorę go na ręce i chcę lulać to się śmieje...
Od dawna jeździmy w spacerówce na siedząco. Bartek nie śpi na spacerach bo wychodzimy po drzemce.
Najlepszego dla 7 miesięczniaków dzisiejszych i wczorajszych :))
Daniela gratulacje dla Helenki nowych umiejętności nam do chodzenia jeszcze daleko.
Buziaczki

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Jestem,jestem dziewczyny :) Inez dziekuje z pamiec :) U mnie tez brak czasu na wszystko.W weekendy juz pracuje tak wiec w rtygodniu nadrabiam zaleglosci domowe.Marek juz siedzi i stoi.Rozszerzanie diety poszlo szybko i sprawnie je juz wszystko a ma 6,5 miesiaca a zebow dalej brak.W srode mamy warzenie i mierzenie ale waga domowa pokazuje juz 9 kg i ubranka mamy juz 74/80 .Pozniej wrzuce zdjecia na priv :) Obiecuje poprawe :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czasami jak Was czytam to zastanawiam się czy jestem na dobrym forum:-P Tu 7 ząb, tu dzieciątko już stoi... ;-) wow, wieeelkie gratulacje!!! Super! :-)

Mój synek też coś kombinuje do raczkowania, podnosi coraz mocniej pupcie, ale pewnie jeszcze trochę zanim pójdzie na czworakach. Siedzenie też daleko w tyle ;-) , ale wszystko w swoim czasie ;-)
A co do zasypiania to bardzo często lubi zasypiać wtulony w kocyk :-)

Odnośnik do komentarza

Tak dziewczyny mamy 7 zębów i podejrzewam, że w tym tygodniu będzie 8 bo górna 2 też już do nas mruga :) i będą wszystkie jedynki i wszystkie dwójki . Czy to dobrze? nie wiem nie mam na to wpływu, wiem natomiast że chciałabym przerwy w tym ząbkowaniu choćby na 2 tygodnie.
Mamuśka 082015 jesteś na bardzo dobrym forum. Dzieci rozwijają się w swoim tempie, a po roku, dwóch nawet nie będziemy pamiętały o różnicach miesiąca, trzech miesięcy... przecież teraz przeżywamy każdy najdrobniejszy szczegół z życia naszych maluchów. a po roku wszystkie będą miały te same umiejętności i nie ważne czy zdobyły je mając 5 czy 10 miesięcy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Misiaczek, chętnie odpowiem na Twoje pytanie.
Jasia rzeczywiście karmiłam pół roku. Chciałam dłużej, ale syn się zbuntował.

Hania zaraz po porodzie bardzo pokaleczyła mi brodawki i doszłam do wniosku, że w dzień będę ją karmić, a w nocy dam mm, żeby trochę te piersi odciążyć. Potem doszły poranki, bo musiałam Jasia odwieźć do szkoły i mąż dawał jej mm.
No i co? Mleka się robiło coraz mniej, i mała wolała butlę. Przez 3mc ją karmiłam.

Mmadzia, Ewelad, wszystkiego naj dla dzieciaczków :)
U nas też zima. Brrr...Grrr...

Olciak, Daniela...ale macie zdolne dzieciaczki :)

Ewelajna, gratki 7 zębolka :)
Robi wrażenie...:)

Odnośnik do komentarza

Trafiło i na nas, ciśnie się pierwsza dolna jedynka. Dlatego kierowniczka noce przy cycusiu. W weekend byliśmy na urodzinach i w sobotę i w niedzielę, dziś idziemy na zaległe imieniny, tylko musimy jeszcze drzemkę zaliczyć.

Od dwóch tygodni tylko mleko. W niedzielę dałam jej wody w takim grubym kieliszku , piła jak szalona, chyba za zdrowie dziadka :) w tym wypadku muszę zamówić kubek doidy :)

Życzymy zdrówka 7 miesięcznikom :*

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

Rewolucja dziękuję ;-) mam nadzieję ze nie odebralas mojego pytania jako jakąkolwiek złośliwość czy coś... :-)
Wiem, ze kp i mm to są drażliwe tematy, i z reguły przy tego typu pytaniach pojawiają się burze i gradobicia :)

A, długo nie odzywa się też Madzia85,która wróciła z tego co pamiętam do pracy. Więc pewnie dlatego :)

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

Rewolucja ok ;-)

Dziewczyny, a czy wasze dzieciaki mlaskają? Bo mój zaczął od dzisiaj rana mlaskac językiem i tak robi na zmianę z robieniem bąbelków ze śliny. Hmmm ;-)
I to mlaska tak głośno, przebiera jezyczkiem w buźce i mlaska :-)

Odnośnik do komentarza

mmadzia u nas z jedzeniem jest identycznie :-) dobrze że wczoraj przed wyjściem na spacer spojrzałam w lusterko bo cała twarz miałam pomarańczowa :-D
Wszystkiego najlepszego dla Agatki :-*

olciak Marus też widać że z umiejętnościami wyskoczył przed szereg :-) super

ewelajna gratki z okazji kolejnego zabka :-) u nas chyba dolna jedynka się przebija bo cos mi się wydaje ze widać ją pod dziaslem ale pewność będę mieć jak wyjdzie :-)

U nas też dzisiaj szaro, zimno i be i na nic dziś ochoty nie mam. Nawet na dwór nie idziemy. A Ewa do tego od rana taka maruda ze szkoda gadać. Tylko rączki i to też po czasie jest zle

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Mmadzia wszystkiego najlepszego dla Żabci:):*

Olciak gratki dla naszego Mareczka za umiejętności:) Zuch chłopak z niego!:) Prosimy rownież o aktualizacje Waszych fotek bo dawno Was nie "widzieliśmy":)

Rewolucja u nas Tosia to samo robi przy jedzeniu:) Tylko poluje zeby walnąc w łyżeczkę, a najlepiej jak te palce pózniej od razu laduja we włosach:) I tak się wybabra cała:D

Mamaewy no to spodziewaj się lada dzien ostrego kiełka:) gratulujemy Ewuni!
A nas dzisiaj rano śnieg przywitał i cały dzień szaro-bury i zimny wiec tez siedzimy w domku...

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Żabuska moja marudna wszystkim dziekuje :*
Dziś jest koszmarny dzień. Najgorzej ze cyca nie chce i butla leci :/ no ale myślę ze w nocy nie będzie widzieć różnicy. Obstawiam zęby ale nic tam nie widzę... może się kamufluja a jutro już będą :) marzenie :) No już sama nie wiem o co chodzi :/ byle do wieczora i może nocka będzie spokojniejsza.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

haha a ja myślałm, że takie cyrki przy jedzeniu odstawia tylko moje dziecie :) najtrafniej : poluje żeby trafić w łyżeczkę no dokładnie tak i potem weź człowieku dopierz rękawy :)
A ja dziś przelałam zupkę do zwykłego plastikowego kubeczka i wypił tak cały słoiczek jarzynowej z cielęciną :)
Problem mamy z krostkami na buzi, później spróbuję wrzucić zdjęcie to może coś poradzicie po octanisepcie nie schodzi, po bephantenie też nie. Nie dawałam glutenu, mięsa, jajka przez 3 dni bez zmian...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Witam się wtorkowo :))
Za oknem szaro buro, chyba bym wolala już ten śnieg...albo +20 st ;)
U nas w miare okkk, Mała jest grzeczna, ale czekamy na te zęby i nic... te dziasła powinny być miękkie czy twarde?? bo jak ditykam to one są twarde i jakby taka mini gorka jest w miejscu prawej jedynki, albo sobie wkrecam :D
Mała nauczyła się bić brawo :)))

ewelajna_102 tak się przyglądam, oczywiście nie jestem lekarzem, ale mogę coś zasugerować, te krostki są podobne do trądziku niemowlęcego, oczywiscie na zdjęciu, bo nie wiem jak wyglada na zywo...to tylko moja sugestia do obserwacji. mam nadzieje ze jak najszybciej zniknie :)

Odnośnik do komentarza

Hejka Mamusie,
Mmadzia buziaki dla Agatki,
Ewelajna, my ciągle walczymy z krostkami na twarzy Agatki i te zarówno trądzikowe jak i alergiczne nie kazała lekarka niczym smarować, octanisept nie jest polecany w ogóle. Może seler uczula? Może więcej ostatnio się slini mlody? Kupiłam ostatnio krem Latopic i ładnie zagoił ostatnie krostki, polecam.
Daniela, Olciak, dzieciaczki wam idą jak burza. My nie mamy ani zębów ani nie raczkujemy.
Podziwiam też, że wróciłyscie już do pracy, Ja bez tego padam na twarz przed 22.
Misiaczek, Agatka namiętnie robi "króliczka" noskiem od kilku dni. Nie wiem skąd to załapała, ale wygląda przy tym bosko. Akurat wpisuje się w świąteczny klimat.
Ten film Pokój to o tym chłopcu, horror to?
Mamuśka01, zdrówka życzę. Ja przy kaszlu nic nie podawałam, walczyliśmy tylko z katarem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...