Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny,

Siedziałam cichutko z boku i czytałam. Tyle się podziało.. Wiele smutnych, ale też szczęśliwych momentów.
Wszystkim "dwukreseczkowym" najlepszego rośniecie zdrowo, a nam starajacym się sił..
Bo trgo brakuje.
U nas kolejny cykl. Zaskakująco bo już w 10 dniu po echo lekarka zadecydowała o podaniu pregnyl bo o dziwo jajeczko juz duże i to w tym jajniku co się nie spodziewaliśmy. Więc pregnyl podany i działania przez weekend.
Mam nadzieję, że teraz będzie skutecznie nie jak oststnio..

Odnośnik do komentarza

Agula przykro mi, ale może jest jeszcze szansa, @ wciąż nie ma. Nie martw się na zapas. Szansę na zajście w ciążę w dni płodne to podobno 30%, a przyjmuje się, że pół roku starań to norma. Ja o syna starałam się niecały rok. Na pewno w końcu się uda:)
Patunia szkoda, że przyszła, ale może kolejny cykl będzie szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza

Mininka powodzenia!

Kasie mój partner nie robił badań. Wydaje mi się, że skoro przed poronieniem zaszliśmy w pierwszym cyklu starań to nie ma na razie takiej potrzeby.

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Oczywiście nie poddajemy się i działamy dalej. Wiem, że po poronieniu organizm musi dojść do siebie, hormony musza się uregulować. Miałam zawirowania z okresem po tym wszystkim wiec może teraz dupek to wszystko ogarnie.

W tym cyklu zrobię sobie badanie progesteronu i jeśli nie uda się zajść to pójdę do lekarza, może skieruje mnie na jeszcze jakieś badania ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

patunia tule mocno ale trzeba wierzyć że się uda.

agula a bralas pod uwagę że jak miałaś jednorazowe plamienie to może implantacyjne i wtedy by się zgadzało że nie ma nawet cienia na teście bo za wcześnie. Nie chcę się nakrecac ale może zrób betę. Póki nie ma @ jest szansa. Trzymam mocno kciuki aby nie przylazla @.

mininka trzymam kciuki za owocny cykl. Tule mocno.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kasie
Mnie dzisiaj znowu piersi bolą,i są wrażliwe i dalej mam takie wrażenie ciągnięcia w dole brzucha,i zaczyna pobolewać :( doszło jeszcze wrażenie, że ciągle mam morko, co chwila chodzę i sprawdzam.

Jutro testujesz? Czy w niedzielę? Trzyma kciuki aby i u ciebie duphaston zadziałał cuda.

Ja jutro mam wizytę ale jakoś tak niepewnie się czuje. Ze z fasolka nie jest wszystko dobrze. Nie wiem czemu. Jakieś mnie takie złe myśli nachodzą.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena nie wiem czy to możliwe, żeby tak późno się zagnieżdżały zarodek?
A powiedzcie mi bo w ostatnim cyklu okres dostałam tydzień wcześniej to może tak być, że owulacja w tym cyklu była przez to pózniej? Tak jakby miała być normalnie gdyby okres się nie przyspieszył? Wtedy mogłoby się zgadzać.
Kurczę już sama nie wiem co myślec :(
U mnie jednak laboratorium jest nieczynne w soboty a dzisiaj jestem do 22 w pracy :/

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

agula No jak bierzesz dupka to może już działa jak i u mnie i wtedy cykl mogłabyś już mieć dłuższy bo jak owu później to pewnie ze mogłoby być teraz zagnieżdżenie. Najciekawsze jest to że nie zawsze ma się to plamienie. Ja w pierwsze i teraz trzecie ciąży nie miałam a w drugiej miałam. Wtedy nie wiedziałam że to akurat to plamienie. Było jednorazowe trochę brązowe a trochę różowe. Później skojarzylam fakty. A co do labo to niestety niektóre nie są czynne w sobotę. Ale jak dasz rade to zaczekaj do poniedziałku. Na betę nie musisz być na czczo. Więc jak nie Przylezie @ to zrob. Trzymam dalej kciuki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3 raczej w niedziele zatestuję bo w niedziele ostatniego dupka biorę. Jak jutro masz wizytę to już niedługo, pamiętaj -pozytywne myślenie przyciąga pozytywne sytuacje :)
Agula ja czytałam że najlepiej współżyć dzień dwa przed owulacją, żeby plemniki już czekały na komórkę w jajowodzie.
Ja robiłam test w wtorek i tez miałam negatywny, ale zdaje sobie sprawę, ze mogło to być dużo za wcześnie. W poprzedniej ciąży w następny dzień po tym jak @ miała przyjść dopiero mi słabiutką kreskę pokazało. Teraz czekam i przebieram nogami z niepewności a najbardziej mnie denerwuje to uczucie że mam cały czas mokro, bo to tak jakbym @ miała.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Magdalena wszystko mi się teraz tak pomieszało z cyklami i nic nie wiem.
Zawsze czuję kiedy mam owulację, mam te bóle owulacyjne i przy siadaniu boli mnie jajnik. W tym cyklu nie mam pojęcia kiedy to było. Z wyliczeń aplikacji powinna być 14 lipca ale wydaje mi się, że jej nie było bo czułam się za dobrze. Za to z tydzień później miałam lekkie bóle jajnika ale nie przypisałam tego owulacji bo mówię "no gdzie tak późno". Do tego miałam okres tydzień wcześniej.
A może faktycznie się przesunęła przez dupka.
Kurcze to wszystko jest takie zagmatwane.

A Ty kochana nie stresuj się wizytą. Napewno będzie wszystko dobrze i informuj nas.

Teska nie robiłam testów ani nie mierzyłam temperatury ale chcę w tym cyklu zacząć. To chyba już czas :)

Kasie my w tym cyklu zaczęliśmy już tak naprawdę po okresie współżyć regularnie, aż do domniemanej owulacji.
Trzymam kciuki za Twoje testowanie!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...