Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

MisKolorowy mnie cały czas boli-ciagnie podbrzusze i od czasu do czasu czuję pokluwania, i ciągle czuję że mam mokro, ale narazie nie mam żadnych plamien. Wczoraj na wieczór miałam mała załamke że nic z tego nie będzie, że gdyby nie dupek to pewnie już by @przyszla, ale nie straciłam nadziei. Nie testowałam, mąż mi nie pozwala narazie bo widzi ile mnie to kosztuje nerwów
Anuska niestety nic nie widzę ☹️

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy mam na 12.40 ale o 12 muszę jechać bo jeszcze ostatnie zakupy bo tacie i mojemu się grilla zachciało a nie mamy sosu czosnkowego. :D
Najgorsze bo powoli nie mam już co robić. Już nawet na obiad rybę przygotowałam. :D

kasie tylko ta Buzka działa i nie ucina postów : D :D albo serduszko ❤️

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Pena super wiadomość! Teraz możesz być spokojna :)

Magdalena teraz czekamy na dobre wieści od ciebie :)

Kasie zrób betę bo stres przy czekaniu też dobrze nie robi. Ja od wczoraj czyli terminu @też mam uczucie mokra ale na szczęście to tylko uczucie. Po za tym klocia już nie czuje tylko lekki ból rozciągania i jakby jajników. Dziś tez piersi mnie już tak nie bolą i znów się martwię, bo sama już nie wiem czy lepiej czuc jakiś ból czy nie.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Magalena szkoda, że musisz tyle czekać:/ oby poszło szybko. Trzymam kciuki, daj znać jak najszybciej:)
Iguana wiem, że pewnie w takiej sytuacji ciężko się nie stresować i nie analizować wszystkich objawów, ale spróbuj myśleć pozytywnie. Ja na początku ciąży nie miałam praktycznie żadnych objawów, a wszystko było dobrze. Więc niekoniecznie brak objawów źle wróży. Musi być dobrze, bardzo w to wierzę!:)
Kasie trzymam kciuki, żeby nie przychodziła! To czekanie i zastanwianie może wpędzić człowieka do grobu, sama też już zaczynam myśleć:)
Anuska i ja niestety nic nie widzę:/ może jeszcze za wcześnie?

Odnośnik do komentarza

2. 5h spóźnienia co tam ważne że fasolek zdrowy. Trochę się z lekarzem scielam bo fachowiec chciał mnie pouczać i niemożliwe że progesteron miałam za niski i takie swoje... Więcej wam napisze później teraz tylko wklejam fotkę i fasolek ma 1.62cm.

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76928.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, nadal czuję się tak średnio dobrze, ale dalej nie ma @.
Magdalena najważniejsze że fasolka zdrowa, super zdj, będzie pamiątka. Ja w pierwszej ciąży widziałam mała tylko na USG u lekarza, ani raz mi zdj nie udostępnili, ale w tedy nie było to jeszcze takie popularne.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

pena o widzę że się udało zmniejszyć zdjęcie? :D

Dzięki dziewczyny. co się kulturalnie wyklocilam z lekarzem to szok. A poszło o badanie d-dimery mówię jakby mógł to żeby zaznaczył też na badaniach bo mam kontrolować w ciąży. To on do mnie ze nie ma podstaw i że powinna chodzić do naczyniowca. Więc mówię że żaden lekarz mnie tam nie wysyłam i nie kazał chodzić. To on mi z tekstem że w ciągu tych dwóch lat co u niego nie byłam jakbym przyszła to by mnie wysłał. To mu powiedziałam że prawie dwa lata po porodzie do niego chodziłam i prosiłam o to badanie to mówił że nie ma podstaw. To się zamknął bo się mu głupio zrobiło. I mówiłam że sama na własną rękę robiłam. To poprawił skierowanie na badania i zaznaczył z wielką łaska. Tyle że dał mi jeszcze skierowanie do naczyniowca.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

kasie ja tam wprost lekarza zapytałam czy mają papier w usg i czy bym mogła prosić o jedno zdjęcie. Bo zwykle nie drukuja. A on ze oczywiście druknie mi. Bo chciałam telefon wziąść i telefonem cyknac.

A co jeszcze tak się oburmuszyl że podczas badania jak pytałam to tylko powiedział że płód żywy i nawet mi serducha nie puścił. Ale powiedział że bije miarowo.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena super, że wszystko w porządku ☺️
Pena na następnej wizycie to już serduszko bedzie ✊

Kasie zrób może test? Ja mam dokładnie takie same objawy jak Ty i dziewczyny powtórzyłam test dzisiaj wczoraj rano i nic nie było...powtórzyłam jeszcze dziś i powiedzcie mi czy ja dobrze widzę czy mam omamy?

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76953.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena mi ciągle mówili że brakło im papieru, a w 3m-cu zmieniłam miejsce zamieszkania i lekarza a on już mi USG rzadko robił bo nie miał sprzętu w gabinecie.
Agula89ja też widzę druga kreske, super gratuluję ! Tak Zrobię test, ale na weekend jesteśmy poza domem a z pośpiechu nie wzięłam testu ze sobą, więc pewnie wieczorem lub jutro rano. Narazie od wczoraj wieczór przestało boleć i jest ok.
Pena życzę żeby zdrowo rosło i na nast już będzie serduszko .

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

kasie mi też tak ciągle w tej przychodni mówiło że nie ma paiepru a sobie wszy takie wymiary na kartce specjalnej pisał.
A za ciebie kochana dalej trzymam kciuki. Oby już nie przylazla.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Agula89
Magdalena super, że wszystko w porządku ☺️
Pena na następnej wizycie to już serduszko bedzie ✊

Kasie zrób może test? Ja mam dokładnie takie same objawy jak Ty i dziewczyny powtórzyłam test dzisiaj wczoraj rano i nic nie było...powtórzyłam jeszcze dziś i powiedzcie mi czy ja dobrze widzę czy mam omamy?

Dzisiaj to już bez zastanowienia widać kreskę. Po cichu gratuluję.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...