Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Magda jak miło ze ktoś tu o mnie pamięta :) ja ostatnio mało się udzielam ale czytam i staram się nadrabiać żeby widzieć co u Was

Teska mi wypada na 5ego sierpnia wiec zobaczymy może będziemy razem testować :)

Aga gratulacje ! Na takim luzie to raz a dwa ze jest czas i siły. Ja mam kierowcę w domu wiec nie możemy zawsze trafić w te dni.

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76965.jpg

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Kasie ja jednak trzymam kciuki aby ta @ już nie przylazla a test rano był pozytywny.

Dobrej nocy. Ja z rana na badania a zasnąć nie mogę. Nie wiem jak ja wytrzymam bez jedzenia z takim bólem brzucha.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kasie
robiłam waśnie test i wielki negatyw, na początku miałam wrażenie że pokazuje się druga kreska ale jak wyschło to znikła, jutro rano powtórzę dla pewności tym bardziej czułym testem. Dzisiaj ostatniego dupka wzięłam.

Może za wcześnie zrobiłaś i zle pokazał ? Trzymam kciuki za pozytyw !

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

mika1
magalena3
mika widzę że nie proznowaliscie :D a ponawiam pytanie: grasz jeszcze na gitarze? Tzn uczysz się?

Teraz przez wakacje przerwa bo ona nie uczy przez okres wakacji ale tak tak uczę się :D

A no to fajnie ze się uczysz. Bo oglądałam pomysły na prezent dla koleżanki na 30tke i właśnie wyszło żeby wykupić bon na naukę gry na gitarze. Ale chyba wezmę jej masaż relaksacyjny bo ona mama trójki dzieci :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja wczoraj padłam zaraz po tym jak Wam napisałam, bo wracaliśmy do domu z weekendu z przygodami (200 km od domu nam się auto zepsuło) ale na szczęście jakoś dojechaliśmy.
Tak robiłam ten o czułości 25 ale dzisiaj rano już 10 i też negatyw, teraz tylko czekam aż progesteron mi spadnie po dupku i dostane @. Wg apki powinnam dostać wczoraj, ale dzisiaj dopiero 26 dc - dopiero albo aż. Staram się nie mieć złudzeń, że po tych negatywach coś się zmieni i nie dostane @. Dalej mam wrażenie że mam mokro, ale podbrzusze mnie tak bardzo nie boli ani nie kłuje (lekkie skurcze czuje) tylko przygnębiona jestem bo ogromną nadzieje pokładałam w ten cykl.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Ja również łączę się z wami w niewyspaniu bo wstalam o 4:30 do pracy na 6, ale pociesza mnie fakt, że o 14 koniec : )

Kasie trzymam mocno kciuki, żeby @ nie przyszła!

Ja mam termin na za 2 dni, ale już dzisiaj lekko plamie więc również humor gorszy. Brzuch lekko ciągnie więc zobaczymy co dalej, ale nie powiem Agula89 robisz mi nadzieję, że jednak wszystko może się zdarzyć póki faktycznie @ się nie zjawi :)

Miłego dnia kobietki!

Odnośnik do komentarza

magalena3
mika1
magalena3
mika widzę że nie proznowaliscie :D a ponawiam pytanie: grasz jeszcze na gitarze? Tzn uczysz się?

Teraz przez wakacje przerwa bo ona nie uczy przez okres wakacji ale tak tak uczę się :D

A no to fajnie ze się uczysz. Bo oglądałam pomysły na prezent dla koleżanki na 30tke i właśnie wyszło żeby wykupić bon na naukę gry na gitarze. Ale chyba wezmę jej masaż relaksacyjny bo ona mama trójki dzieci :)

To wcale nie takie łatwe jak się zdaje i trzeba faktycznie poświecić myśle min Rok żeby coś z tego było bo paczqtki to się uczysz jak to wgl trzymać i chwyty :D

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Kasie wiem jakie to dołujące widzieć jedną kreskę na teście:( ale nie martw się, jak nie teraz to może w kolejnym cyklu, a ja jeszcze wierzę, że jest szansa:) trzymam bardzo mocno kciuki!
Orbit trzymaj się w pracy, do 14 szybko zleci:) i oczywiście kciuki zaciśnięte, żeby @ się nie zjawiła!

Odnośnik do komentarza

Orbit i ja do 14 pracuje także to jedyne pocieszenie przy tak wczesnym wstawaniu. I całe szczęście do pracy mam 5 min drogi wiec jeszcze sporo z dnia zostaje :)

Ja też pisałam wam tutaj, że w zeszłym tygodniu plamiłam w którymś dniu i już straciłam nadzieje ale to musiało być zagnieżdżenie tak jak dziewczyny pisały. Teraz na szczęście jest spokój bo już bym panikowała.

Trzymam kciuki za was dziewczyny!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...