Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się po badaniach. Byłam 4. Jeden Pan niepełnosprawny i 3 ciężarne przede mną. Oczywiście jedna Pani mi powiedziała że u mnie nie widać jeszcze ciąży to mam iść usiąść w kolejce bo ona od 6 czeka :D ale ja upatra i tak weszłam bo napisane że w ciąży bez kolejki.

anusska Ty leć do laboratorium na tą betę. Zrób sobie wolne na godzinę czy jak. Bo te testy to cie wykoncza finansowo i nerwowo. Ja na tym nic nie widzę.

kasie może jak bralas dupka to cykl ci się uregulowal i będziesz miała chociaż 28 albo 30 dni. Chyba że masz jak iść na betę bo to już będzie napewno widać.

A jeśli chodzi o niewyspanie to was rozumiem. Ja to teraz ciągle się budzę. Dzisiaj z nerwów od 5 już nie śpię. Ale za to są plusy bo z rana można coś zrobić jeszcze bo później gorąco. Moja też kiedyś się tak wcześnie budziła bo twierdziła że już widno to można wstać. Idzie się przyzwyczaić i myśleć pozytywnie. Mojej przeważnie po 2 tygodniach przechodziło i znowu wstawala później a ja już przyzwyczajona wstawlaam o 5 :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

anusska ja tez nic nie widzę.

Też tak myślę że dupek mi mógł wydłużyć cykl, zwłaszcza że na ulotce pisze że @ przychodzi jak się przestanie go brać, a ja jeszcze wczoraj wzięłam 10-tą tabletkę.Niestety na razie nie mam jak iść na betę, w przyszłym tyg dopiero będę miała taką możliwość ale do tego czasu pewnie wszystko się wyjaśni

Magalena kiedy wyniki?

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Magdalena super, że wszystko w porządku, piękne zdjęcie maleństwa ❤

Agula gratulacje! Rośnijcie zdrowo :) tak czułem, że u Ciebie to będzie szczęśliwy cykl.

Kasie nadal trzymam kciuki, póki @ nie ma jest nadzieja
Orbit trzymam kciuki, żeby @ jednak nie przyszła ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Anusska nie ma sensu robić tyle testów, lepiej pójść na betę, jeśli nie możesz wytrzymać...
Skoro kilka dni temu widziałaś cień, to dziś powinny być zdecydowanie widoczne krechy, a tu moim zdaniem nic nie widać. Nie chce ci absolutnie odbierać nadziei, ale takie t3sowanie non stop Cię wykończy, życzę Ci jak najszybciej pięknych kresek.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Grupę krwi juz mam. A tutaj mi zlecił raz jeszcze ro zrobiłam. Pani się śmiała że oddaje tyle krwi co honorowy dawca bo miałam 8 fiołek jak nie lepiej.
Kilka wyników już mam. I trochę już poczytałam ale nie nastawiam się źle bo poczekam na opinie lekarza w środę.

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76978.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja podejrzewam że te dimery wszystko szkudza i powoli się podnoszą. O norma do 0.5 a ja mam 0.41 więc pewnie za miesiąc Góra dwa pójdą diametralnie w górę. I znowu będę musiała zastrzyki sobie robić ale jak mus to mus. Ważne aby dzieciątko zdrowo rosło. Dzisiaj byłam w lumpku i były ładne ubranka to mówię wezmę dla córki koło domu i dla kuzynki bo ona ma pewne że już chłopiec będzie. A że z H&m to jakościowo dobre. No i cora mi zabroniła dawać cioci bo jak u nas chłopiec będzie to będą dla naszego. Ale i tak jej dam bo to 3 Msc różnicy więc zdarzy wyrosnac z najmniejszego rozmiaru :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mój synus też wstaje o 5. 30 ale chodzi spac przed 17, a poza tym rano kręci się w łóżeczku do 6.30-7 więc tyle mam luzu, choć ja śpię od 22 do 5.30-6 i się budzę sama z siebie więc mamy dobrą synchronizację :)
Dziewczyny trzymam kciuki za was, dawajcie znać jak sytuacja.
Magdalena też zerknelam na wyniki i wyglądają na dobre, w ciazy sie trochę zmienia, więc nie przejmuj się :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

iguana skarbie przytulam. Tak mi przykro. Musisz to szybko skonsultować z lekarzem. Badalas progesteron? Nawet nie wiem co ci powiedzieć teraz. Trzymajcie się i udajcie się koniecznie do lekarza bo 3 razy z rzędu to nie jest normalne i należą wam się jakieś dodatkowe badania. Mąż robił badanie nasienia? Bo może docierają plemniki ale są jakieś słabe i się nie rozwija poprawnie. Nie mam już teorii. Wogole nie mieści mi się to w głowie.
Raz jeszcze tule mocno.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Iguana :(:(:( tak mi przykro:( nie wiem, co napisać, pewnie i tak nie ma słów, które by Cię teraz pocieszyły. Trzymaj się, musisz być silna. Tak jak Magalena mówi, myślę, że jakieś dokładniejsze badania są wskazane. Może uda się poznać szybko przyczynę i jeszcze się uda. Wspieram ze wszystkich sił i życzę Ci wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza

Iguana13
U mnie dziś beta <0,20 więc już po wszystkim. Pewnie jeszcze nie krwawie bo biorę duphaston.<br /> Ja się żegnam i życzę wam dziewczyny dwóch kreseczek i szczęśliwych ciąż.
Mi widocznie nie jest dane mieć drugie dziecko.

Kochana tule Cię mocno i życzę dużo siły, bo to trudny czas :(( ale proszę nie odpuszczajcie, to bardzo wczesne poronienia, więc musisz się zbadać, żeby zobaczyć dlaczego twój organizm odrzuca ciążę, na pewno da się to leczyć i będziecie jeszcze szczęśliwymi rodzicami, wiem że teraz jesteś w rozsypce i potrzebujesz czasu, jeśli będziesz chciała się wygadać- pisz, zawsze Cię wesprzemy.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...