Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tyle dobrze ze trochę czekam na wizytę na nfz. Lekarz ten sam ale póki co chodzę prywatnie. Zobaczę jak później będzie.
Iguana trzymam kciuki by tym razem wszystko potoczyło się pomyślnie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Oj i mnie to drażni ale najbliższy termin dla mnie jako ciężarnej do tego gina zapisali na 19 sierpnia to ja będę 12/13 tydzień więc musiałam się prywatna wizyta ratować. Mimo że wczoraj byłam na nfz ale nie wyobrażam sobie tego gościa aby prowadził mi ciąże i się wymadrzal na temat innych lekarzy jak sam jest nie lepszy :D

Masakra dzisiaj na dworze. Ale chociaż mi zimno nie jest :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie lubię zimnej wody więc pewnie nad morzem byłoby mi zimno. Chociaż idzie się przyzwyczaić. Dzisiaj woda u nas w basenie ledwo 22 a w dużym 23. Tylko nogi zamoczylysmy z córką. Ale trochę się pochalapalysmy i się chłodniej zrobiło :D

A ja dzisiaj zaszalalam i zrobiłam sobie kawę z mleczkiem... Ale dalej mi nie smakuje i wypiłam zaledwie 3 łyki. Potem cierpiała bo niedobrze mi było :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Miałam z początku smaka na śledzie w śmietanie i ogórkiem i czosnkiem. teraz nic mi nie podchodzi. Słodkiego nie mogę bo mnie mdli. Tak jak kawa. Teraz zjadłam obiad ala gulasz i też mdli. Albo jak bardzo nie przypasuje to się zwraca. Więc dla mnie najciezsze z ciąż jak dotąd :D zjadam suchego Rogala i to pół z masłem jak już czuję mocno głód a nie chce nic jeść. A tylko pół bo więcej nie wchodzi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena, Pena super fotki, gratulacje :) Magdalena lekarz porażka, niech się lepiej nie wymadrza skoro przez tyle czasu nie umiał Ci pomóc, a inna dr w jeden miesiąc sprawiła że jesteś w ciąży.
Agula ja też widzę kreseczke, gratulacje!
Karolcia super że ciąża donoszona, to teraz bierz się za porządki aby szybko się zaczęło ;) choć nie wiem czy to pomaga, na całą ciąże byłam bardzo aktywna a jadąc na cc w 39+2 miałam szyjke zamknięta 25 mm, na ktg zeru skurczow, przepowiadajacych żadnych nie czułam, także nie bardzo w to wierzę żeby porządki przyspiesza poród ;)
My dziś byliśmy u Smoka, czyli na Wawelu, wczoraj nas Wisła i na lodach weganskich, o dziwo lepsze niż klasyczne ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim
Wróciłam z wakacji. Totalnie się odizolowałam od wszystkiego i nabrałam sił. Jutro już do pracy.. :/ teraz tylko czekanie do ślubu który mamy we wrześniu :)
Starania były i te dni trafiliśmy akurat na wakacjach wiec zobaczymy za tydzień czy @ przylezie znowu.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

mika o widzisz a ja dzisiaj myślałam o tobie mówię wejdę zapytam jak twoje przygotowania do ślubu :) a jak tam twoja nauka gry na gitarze? Jak dobrze pamiętam to ty się uczyłas?

Madziak dokładnie. Dlatego ugryzlam się w język i więcej nie prowadziłam dyskusji tylko chciałam jak najszybciej od niego wyjść.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena oj bidulko, to mam nadzieję, że szybko minie ten etap i wróci Ci apetyt:)
mikawitaj po urlopie:) super, że wypoczełaś:) niestety, powroty są ciężkie, mam nadzieję, że będziesz mieć jutro nie bardzo męczący poniedziałek:) a kiedy przypada Ci termin @? Mnie za tydzień, to może razem będziemy czekać:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...