Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. To nie są jakieś mocne i częste bóle i na szczęście nawet nie takie jak na @ tylko kłócie i ciągnięcie ale nie mocne, ale każdy nawet lekki ból mnie martwi. Wizytę mam w środę, muszę jakoś do niej wytrzymać.
Uspokaja mnie trochę to że termin @ mam jutro a o dziwo nie mam takiego uczucia jak zazwyczaj że już przyszła, więc to chyba dobrze.
Tak bardzo nie chce zapeszyć, że nawet tym razem nie sprawdziłam na kiedy mi termin wychodzi, poczekam do wizyty chociaż korci mnie żeby sprawdzić :)

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Iguana13 mam w tej chwili bardzo podobnie do Ciebie. Takie ciągnięcie z przodu u dołu brzucha, nie do końca jak na @ ale dodatkowo mam brzuch jak balon od wczoraj i przypisuje to temu własnie. Ja mam termin @ na sobotę ale w sobotę biorę ostatnią tabletkę dupka wiec nastawiam się na niedziele.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Agula A który to dc? Może jednak @ nie przyjdzie.

Anuskaaaa ja też coś tam widzę, ale zdjęcie zrobione od razu, czy po dłuższym czasie?

U mnie pęcherzyk nie pękł, ma już 26mm, albo pęknie dziś, albo w ogóle, sprawdzimy w przyszłym tygodniu, plus badanie progesteronu i najwyżej od przyszłego cyklu leki.
Kasie to w tym 13dc byłaś już po owu i był ten pęcherzyk, czy to był ten dominujący? U mnie właśnie nie ma płynu w zatoce Douglasa, więc owu na pewno nie było, lekarz mówił, że to by było dziwne gdyby owulacja była tak późno, a cykl taki krótki, faza lutealna powinna trwać 14 dni.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy wg testów owu byłam przed owulacja, tzn na następny dzień pokazały mi się dwie kreski na teście czyli dzień po badaniu u gin. Gin pow mi że jest pęcherzyk dominujący i tyle, a z poprzednich badań u innych lekarzy w drugiej fazie cyklu miałam płyn w zatoce .

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Anuskaaaa coś tam jakby widać od góry przy krawędzi jakby się miała zrobić druga kreseczka ale nie wiem.

Ja wiem jak ja w poprzedniej ciąży robiłam test tydzień przed miesiączką i po godzinie pojawił się cień cienia. Ja widziałam, mój partner też ale na zdjęciach nie było widać nic.

Jak teraz wygląda test? coś się zmieniło?

misKolorowy to 26dc. Plamienie było rano i to po przytulankach porannych :D
Teraz nie ma ;/ Sama nie wiem co myśleć. Mój partner kupił już test więc rano zrobię. Ogólnie bolą mnie piersi i mdli mnie ciągle ale pewnie to skutki uboczne duphastonu...

Dzisiaj rano jak zobaczyłam to plamienie to nawet nie wiecie jaka byłam sfrustrowana... oj chodziłam jak osa ;/

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Agula czasem w ciąży też jest to uczucie jakby @ miała przyjść, oby tak było w Twoim przypadku. Niekoniecznie coś musi być nie tak, jeśli dobrze pamiętam, to to jest wasz 3 cykl? To jeszcze nie jest dużo, chociaż wiadomo, że jak się bardzo chce, to każdy dodatkowy miesiąc się dłuży. Ale wiadomo, badania nigdy nie zaszkodzą.

Odnośnik do komentarza

Patunia antykoncepcje to ja brałam ale lata temu.
Mi ewidentnie coś się porobiło po poronieniu... być może organizm nie jest jeszcze gotowy na ciążę.

Teska wiem wiem, pamiętam to uczucie ale wydaję mi się, że wtedy było inaczej. No i nie plamiłam przede wszystkim aż do 8tc, bo później to już wiadomo zaczęłam plamić i straciłam tą ciążę :(

Tak dokładnie to nasz 3 cykl, w dodatku starania o pierwsze dziecko, 30stka na karku i wiecie jak to jest jak bardzo się chce.
Napisałam też do mojej ginekolog, że mam te plamienia i w poprzednim cyklu @ tydzień wcześniej jeszcze w trakcie brania dupka więc zobaczymy co ona mi odpisze :)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja nie wytrzymała i zrobiłam dzisiaj test, do @ 6 dni ale strasznie miałam nadzieję, że będzie widoczny chociaż cień tym bardziej, że dokucza mi okropny ból piersi ale niestety solidna jedna krecha. Czemu te dni mijają tak wolno? :p Pomimo pracy i ciągłych zajęć w ciągu dnia jakoś na myślenie o tym, że miś coś jest nie tak ciągle nie daje mi spokoju. Tym bardziej, że w moim otoczeniu ostatnio posypały się "wpadki" u dziewczyn, które otwarcie mówią że dzieci nie planowały no ale.. Stało się. Skąd ta niesprawiedliwość? To strasznie frustrujące :c

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...