Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia no właśnie miałam też zakładać nowy wątek:D byłaś szybsza

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hi hi. Ważne,że jest. Kurcze to jest uzależnienie normalnie...bylam w galerii po czapkę dla młodej. Kiedy córa się bawiła na placu dla dzieci zaglądam na firum ,a tu zonk . Aż się wystraszyłam he he he :D

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co ? Ja tak mówię do mojego kurczę mój wątek na forum znikł i z kim teraz pisać będę a ten się śmieje :D nie wiem co się stało że cały wątek poszedł

☆16.6.2017...6tc ☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny jak tam oczekiwanie na testowanie? Ja jajko znoszę. Poszukuję się objawów. Za chwilę oszaleje.
A do tego jeszcze kłopoty zdrowotne u męża. Jestem emocjonalnie rozwalona.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi przez myśl przeszło ,że przegrzał się serwer od Naszej aktywności ;)
Ja dziś miała latanie po mieście,ale już wracam bo zaraz młoda pójdzie spać(chyba) .

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie @ się rozkręca od wczoraj :-( znowu przyszła 5 dni wcześniej.
Po tym poronieniu wszystko mi sie rozregulowalo. Teraz mam cykle 25 dniowe a owulacja 15dc coś mi sie zdaje że ta druga faza jest za krótka.

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scandi co do objawów to szkoda gadać... Przez ten dupek totalnie nie mogę zinterpretować organizmu. Wszystko mnie boli...a to jajniki,a to piersi czy drzemki w ciągu dnia. Mało tego mam wrażenie,że przesunie mi się @ bo wzięłam dupka dwa dni później. Zawsze po odstawieniu leku miałam dwa lub trzy dni przerwy od okresu. Teraz nie byłoby przerwy i z tego tytułu pewnie przestawiłam cykl. I zamiast mieć @ 1 będzie 3 lub 4 kwietnia. Znając siebie będę się łudzić ,że to pewnie ciąża a na przekór przyjdzie spóźniona małpa. Zamiast cieszyć się ładną pogodą łapie doła. A byłam tak pozytywnie nastawiona eh.

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anella
U mnie @ się rozkręca od wczoraj :-( znowu przyszła 5 dni wcześniej.
Po tym poronieniu wszystko mi sie rozregulowalo. Teraz mam cykle 25 dniowe a owulacja 15dc coś mi sie zdaje że ta druga faza jest za krótka.

A jesteś pewna,że owu jest 15dc?

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anella gdzieś czytałam,że jak cykl się skróci to był to cykl bezowulacyjny ale rzecz jasna to info z netu ,więc gwarancji nie daję za autentyczność.

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładnie to tak uciekać że swoimi kreseczkami? :D
Ale czy inne dziewczyny znajdą ten wątek? Ja nie znalazłam. Dostałam cynk, że tamto forum się zgrzało przez was i macie nowe :D

Sierpnióweczki 2019 - lista
https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owulacje za każdym razem mam potwierdzona przez ginekologa także na pewno była w tym i poprzednim cyklu

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gooosia271
Scandi co do objawów to szkoda gadać... Przez ten dupek totalnie nie mogę zinterpretować organizmu. Wszystko mnie boli...a to jajniki,a to piersi czy drzemki w ciągu dnia. Mało tego mam wrażenie,że przesunie mi się @ bo wzięłam dupka dwa dni później. Zawsze po odstawieniu leku miałam dwa lub trzy dni przerwy od okresu. Teraz nie byłoby przerwy i z tego tytułu pewnie przestawiłam cykl. I zamiast mieć @ 1 będzie 3 lub 4 kwietnia. Znając siebie będę się łudzić ,że to pewnie ciąża a na przekór przyjdzie spóźniona małpa. Zamiast cieszyć się ładną pogodą łapie doła. A byłam tak pozytywnie nastawiona eh.

Nie znam się na tych tabletkach ale chyba jeśli skończysz brać w tym samym dniu cyklu co zawsze to mniej wiecej w tym samym terminie powinna przyjść @?

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scandi U mnie naszczescie spokojnie :) nie szukam objawów nie mam czasu bo będziemy skręcać szafę do sypialni :D i regały do domowego warsztatu :)

☆16.6.2017...6tc ☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scandi
gooosia271

Nie znam się na tych tabletkach ale chyba jeśli skończysz brać w tym samym dniu cyklu co zawsze to mniej wiecej w tym samym terminie powinna przyjść @?

W tym sęk ,że to będzie dwa dni pozniej i nie będzie w tym samym czasie. Ale słyszałam też o przypadkach ,że @ przychodziła w trakcie brania tych tab. No nuc zostało mi tylko czekać na rozwój wydarzeń. Tak czy inaczej tydzień czekania. Muszę kupić sobie rower he he to zajmę czymś głowę bo póki co to mam rozkminki z piekła rodem. A i córka swoje dokłada i cierpliwości brakuje.

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gooosia271
Scandi
gooosia271

W tym sęk ,że to będzie dwa dni pozniej i nie będzie w tym samym czasie. Ale słyszałam też o przypadkach ,że @ przychodziła w trakcie brania tych tab. No nuc zostało mi tylko czekać na rozwój wydarzeń. Tak czy inaczej tydzień czekania. Muszę kupić sobie rower he he to zajmę czymś głowę bo póki co to mam rozkminki z piekła rodem. A i córka swoje dokłada i cierpliwości brakuje.

Aha czyli jak zaczęłaś brać dwa dni później to musisz skończyć 2 dni później? Jakaś określona ilość tabletek?

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

patka19
Scandi U mnie naszczescie spokojnie :) nie szukam objawów nie mam czasu bo będziemy skręcać szafę do sypialni :D i regały do domowego warsztatu :)

Może i ja powinnam zająć się przemeblowaniem ;)
Napewno okna muszę umyć ale to na przyszły tydz zostawię bo córkę do przedszkola muszę odstawić ;)

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...