Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Scandi dziękuję za linka bo już myslalam że tylko u mnie taki problem. Może było już za dużo stron i temu wywaliło.
Czarna ja w pierwszej ciąży w 22dc miałam bete 2.2 więc jak masz cykle koło 28dni to raczej dziś jeszcze za wcześnie by wyszło.
U mnie okresu nie ma A miał być w sobotę heh ale dwa cykle temu też @ przyszła po 36 dniach więc czekam cierpliwie. Chyba też będę brać dupkę na uregulowanie cykli bo ileż można czekać. W tym cyklu pójdę na monitoring i poproszę o receptę.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Aa właśnie Dziewczyny na. T-TIME pisze mi że dziś jakby się udało to test owu byłby pozytywny i nie wiem... Zastanawiam sieee czy go robić? Jak myślicie? Dziś mam 21dzien cyklu.

Ja myślę, że test owu może nie być wiarygodny, to może lepiej się nie stresować:) i tam jest chyba mowa o poziomie progesteronu we krwi, więc nie wiem, czy to na sikanym by wyszło.
Odnośnik do komentarza

pena89
Scandi dziękuję za linka bo już myslalam że tylko u mnie taki problem. Może było już za dużo stron i temu wywaliło.
Czarna ja w pierwszej ciąży w 22dc miałam bete 2.2 więc jak masz cykle koło 28dni to raczej dziś jeszcze za wcześnie by wyszło.
U mnie okresu nie ma A miał być w sobotę heh ale dwa cykle temu też @ przyszła po 36 dniach więc czekam cierpliwie. Chyba też będę brać dupkę na uregulowanie cykli bo ileż można czekać. W tym cyklu pójdę na monitoring i poproszę o receptę.

Ja test owulacyjny chciałam zrobić hihi

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Pena a jak u Ciebie z progesteronem? Bo w poprzednio miałaś niski a teraz?

Ja dzisiaj mam już cwiczenia zaliczone. Gdyby nie sumienie że córka mi się już nudzi i zaraz głodna będzie to bym jeszcze cwiczyla. Jakoś mi to dzisiaj lekko przychodzi.

Wogole odkąd biorę ten cynk i selen to czuję się jakoś tak dziwnie pozytywnie. Więcej rzeczy mnie cieszy i podejście do życia mam lepsze. Może wynik na wadze mnie zadowala bardziej albo to że widzę nadzieję na ciąże. Już sama nie wiem dokładnie od czego. Ale po moim też widzę zmianę że mimo zmęczenia ma lepszy humor. :D
Strach pomyśleć co by było jakbym brała taka dawkę co mi lekarka przepisała. Ale boję się bez badań brać taka dawkę bo to 4 razy więcej niż zalecane. Cynku powinno się brać pół tabletki na dzień ja biorę jedna to i tak dla mnie dużo a ona mi kazała po dwie. Tak samo selen. Co o tym sądzicie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a jakie badania polecacie zrobic? Będę w piatek robiła kontrolne tsh to od razu bym coś jeszcze zrobiła. Tylko nie wiem co :/ Będzie to 17dc przy 24-dniowych cyklach.
Wiecie, jak pójdę do lekarza to wolę mieć wyniki ze sobą, niż płacić dwa razy za wizytę i dodatkowo za skierowanie... Jak coś jeszcze będzie trzeba to wtedy zrobię co zleci, ale wolę się przygotować i uprzedzić trochę :-)

Odnośnik do komentarza

Pena to ładnie masz progesteron z porównaniem do tego z czym kiedyś się borykalas. Nie ma co żałować. Tak najwidoczniej miało być. A jak miałaś w sobotę dostać @ to który był to dzień cyklu? Może warto test zrobić? Może wtedy beta była za wcześnie?

Anulla ja to nie wiem jakie badania więc nie pomogę nawet jakbym chciała.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czaarna122

Okej dziewczyny nie robię żadnych testów dopiero 1.04 :D na wielkie testowanie :)
Aa która teraz niedługo testuje?

Miałam testować 1.04 tak Ty i inne dziewczyny ale owu sie przesunela to i pewnie @ bedzie pozniej więc czekam do 4.04

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
@ mam dostać 31.03 więc testować będę 1.04 :)
Według apki Flo @ miałaby przyjść 30.03 czyli wcześniej.
Aaa owu miałam niby w 14dniu cyklu. Z temperatur no i z testow owu potwierdzona.
Okej dziewczyny nie robię żadnych testów dopiero 1.04 :D na wielkie testowanie :)
Aa która teraz niedługo testuje?

Ja mam identycznie wiec razem testujemy

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Annulla01
Nie rozumiem tej apki flo...
Zobaczcie co mi właśnie wyliczyła. Owulacja w 9 dniu a caly cukl 17dni! To w ogóle możliwe?

Raczej tak krótki cykl jest nie możliwy, a przynajmniej zbyt krótka była by faza lutealna która uniemożliwia zajście w ciążę, dlatego ja apka aż tak nie ufam ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Gosia ja brałam dupka aż do krwawienia, ale u mnie była inna sytuacja, nie pekal pęcherzyk graffa i robiła się cysta, bo miałam nigdy progesteron, no i musiałam brać dupka aż pęcherzyk pękł i wtedy robił się od razu okres. U Ciebie jeśli pęka pęcherzyk to może dlatego masz okres dopiero po odstawieniu gdy spada poziom progesteronu.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

patka19
Czaarna122

Okej dziewczyny nie robię żadnych testów dopiero 1.04 :D na wielkie testowanie :)
Aa która teraz niedługo testuje?

Miałam testować 1.04 tak Ty i inne dziewczyny ale owu sie przesunela to i pewnie @ bedzie pozniej więc czekam do 4.04


Patka ja chyba z Tobą bo jakoś tak mi się wydaje ,że cykl się wydłuży. Albo cholera zaskoczy z partyzanta,że ho ho. :P

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
patka19
Czaarna122

Okej dziewczyny nie robię żadnych testów dopiero 1.04 :D na wielkie testowanie :)
Aa która teraz niedługo testuje?

Miałam testować 1.04 tak Ty i inne dziewczyny ale owu sie przesunela to i pewnie @ bedzie pozniej więc czekam do 4.04


Patka ja chyba z Tobą bo jakoś tak mi się wydaje ,że cykl się wydłuży. Albo cholera zaskoczy z partyzanta,że ho ho. :P

Kiedyś to było tak że nie zdążyłam sięgnąć po test i ta cholera przyszła o 2 dni szybciej

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

patka19
gooosia271
patka19
Czaarna122

Okej dziewczyny nie robię żadnych testów dopiero 1.04 :D na wielkie testowanie :)
Aa która teraz niedługo testuje?

Muszę wyluzować bo świruje i za dużo analizuję,a żeby to jeszcze ode mnie zależało he.
Miałam testować 1.04 tak Ty i inne dziewczyny ale owu sie przesunela to i pewnie @ bedzie pozniej więc czekam do 4.04


Patka ja chyba z Tobą bo jakoś tak mi się wydaje ,że cykl się wydłuży. Albo cholera zaskoczy z partyzanta,że ho ho. :P

Kiedyś to było tak że nie zdążyłam sięgnąć po test i ta cholera przyszła o 2 dni szybciej

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...