Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Scandi
gooosia271
Scandi
gooosia271
Scandi co do objawów to szkoda gadać... Przez ten dupek totalnie nie mogę zinterpretować organizmu. Wszystko mnie boli...a to jajniki,a to piersi czy drzemki w ciągu dnia. Mało tego mam wrażenie,że przesunie mi się @ bo wzięłam dupka dwa dni później. Zawsze po odstawieniu leku miałam dwa lub trzy dni przerwy od okresu. Teraz nie byłoby przerwy i z tego tytułu pewnie przestawiłam cykl. I zamiast mieć @ 1 będzie 3 lub 4 kwietnia. Znając siebie będę się łudzić ,że to pewnie ciąża a na przekór przyjdzie spóźniona małpa. Zamiast cieszyć się ładną pogodą łapie doła. A byłam tak pozytywnie nastawiona eh.

Nie znam się na tych tabletkach ale chyba jeśli skończysz brać w tym samym dniu cyklu co zawsze to mniej wiecej w tym samym terminie powinna przyjść @?

W tym sęk ,że to będzie dwa dni pozniej i nie będzie w tym samym czasie. Ale słyszałam też o przypadkach ,że @ przychodziła w trakcie brania tych tab. No nuc zostało mi tylko czekać na rozwój wydarzeń. Tak czy inaczej tydzień czekania. Muszę kupić sobie rower he he to zajmę czymś głowę bo póki co to mam rozkminki z piekła rodem. A i córka swoje dokłada i cierpliwości brakuje.

Aha czyli jak zaczęłaś brać dwa dni później to musisz skończyć 2 dni później? Jakaś określona ilość tabletek?

Tak dokładnie.
Biorę 2x1 przez 10 dni. Pierwszy raz zrobiłam takie zamieszanie i dlatego tak dumam jak to będzie. Ogólnie bierze się od 16 do 25dc ale u mnie bywała owulacja nawet w 18dc. Dlatego lekarz powiedział,że dla świętego spokoju mogę wziąć od 18dc i tak zrobiłam. Mało tego właśnie w 18dc testy owu pokazały II i bądź tu mądry.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Scandi
gooosia271
Scandi
gooosia271
Scandi co do objawów to szkoda gadać... Przez ten dupek totalnie nie mogę zinterpretować organizmu. Wszystko mnie boli...a to jajniki,a to piersi czy drzemki w ciągu dnia. Mało tego mam wrażenie,że przesunie mi się @ bo wzięłam dupka dwa dni później. Zawsze po odstawieniu leku miałam dwa lub trzy dni przerwy od okresu. Teraz nie byłoby przerwy i z tego tytułu pewnie przestawiłam cykl. I zamiast mieć @ 1 będzie 3 lub 4 kwietnia. Znając siebie będę się łudzić ,że to pewnie ciąża a na przekór przyjdzie spóźniona małpa. Zamiast cieszyć się ładną pogodą łapie doła. A byłam tak pozytywnie nastawiona eh.

Nie znam się na tych tabletkach ale chyba jeśli skończysz brać w tym samym dniu cyklu co zawsze to mniej wiecej w tym samym terminie powinna przyjść @?

W tym sęk ,że to będzie dwa dni pozniej i nie będzie w tym samym czasie. Ale słyszałam też o przypadkach ,że @ przychodziła w trakcie brania tych tab. No nuc zostało mi tylko czekać na rozwój wydarzeń. Tak czy inaczej tydzień czekania. Muszę kupić sobie rower he he to zajmę czymś głowę bo póki co to mam rozkminki z piekła rodem. A i córka swoje dokłada i cierpliwości brakuje.

Aha czyli jak zaczęłaś brać dwa dni później to musisz skończyć 2 dni później? Jakaś określona ilość tabletek?

Tak dokładnie.
Biorę 2x1 przez 10 dni. Pierwszy raz zrobiłam takie zamieszanie i dlatego tak dumam jak to będzie. Ogólnie bierze się od 16 do 25dc ale u mnie bywała owulacja nawet w 18dc. Dlatego lekarz powiedział,że dla świętego spokoju mogę wziąć od 18dc i tak zrobiłam. Mało tego właśnie w 18dc testy owu pokazały II i bądź tu mądry.

Życzę ci aby ta wstrętna @ nie przyszła w ogóle :)

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Jak dobrze że spowrotem jesteście. :* Ucielo mi post. Ja też zaczynam swirowac zwłaszcza że ten wykres jest conajmiej dzwony. Byle do następnego poniedziałku do dnia wielkiego testowania hihi.

Myślę że coś u Ciebie jest na rzeczy.
Ja nie wiem czy wytrzymam do poniedzialku. Jutro idę zbadać progesteron.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

A ja od kilku godzin odświeżam stronę wątku i pisze error i error i dopiero pomyślałam że wejdę od początku. I o proszę taka niespodzianka że już 4 strony zapisalyscie. Nawet nie pamiętam co wam tam napisałam. Wiem że odrazu po moim wpisie pisało error i nawet na główna parentingubwejsc nie mogłam. A ciekawe czy jakiś admin wyjaśni chociaż co się stało z poprzednim wątkiem?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

O właśnie Czarna pisaam że i ja kciuki trzymam aby to był ten skok o którym Bibs pisała. Ważne aby teraz zachować spokój i cierpliwie czekać.

Mi dzisiaj słabo, kręci się w głowie i mnie mdli. A to jeszcze owulki nie było. Ciśnienie mam w normie tylko to na dworze jakieś dziwne. :/ dzisiaj muszę wieczorem test zrobić może w tym cyklu owu wcześniej będzie. Apka na 16dc wyliczyła ale zobaczymy. Dzisiaj mam 11dc.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
scandi mam nadzieję :) w poniedziałek niech się kreseczki posypia! :) :*
Gosiu ja się czuję normalnie. Dupka biorę. W sobotę i niedzielę czułam za czasem coś tam mnie zaklulo raz z lewej raz z prawej. humor mi się poprawił bo piątek miałam tragedię płakałam co chwilę. A jak u Ciebie Kochana?

Ja jestem pełna nadzieji :)


To najważniejsze,że już ok. A u mnie sama nie wiem . Jajniki coś tam pobolewają chocby teraz. Za to piersi inaczej. Do tej pory miałam ból tylko sutków,a teraz mam że całe tak jak przy zmianie pogody . Co prawda duphaston biore 3 cykl to też wszystko się zmienia i na nowu uczę obserwacji organizmu.
I tak szczerze to nie wiem tzn nie mam żadnego przeczucia...yrzeba czekać nic innego nie pozostało.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że wszystkie dziewczyny nas znajdą:)
Scandi ja do wczoraj miałam bardzo dobre przeczucia, dziś rano temp trochę w dół i jakoś tak pomyślałam, że znowu nic z tego: ( z jednej strony już bym bardzo chciała wiedzieć, a z drugiej nie chcę się rozczarować.

Odnośnik do komentarza

Ja nadrabiam cały czas zaległości w czytaniu. A tu dziś error!!!
Dopiero wpadłam na pomysł żeby wejść od początku i działa. I to jak - już 4 strony :-)
Dobrze, że wszystkie się "odnalazłyśmy" :-)
Nie pamiętam, ale któraś z Was pytała o Gizycko. Ja byłam w październiku na weekend. I polecam. Może w samym to mało "ateakcji" na cały weekend, ale pochodzić, pozwiedzać okolicę też fajnie. No i basen w hotelu sąsiednim za free :D
A były jakieś nowe II???

Odnośnik do komentarza

gooosia271
A jak to jest z tym snem gdy mierzy się temp? Bo czasami mam pobudkę i nie wiem kiedy bedzie wynik wiarygodny

Gosia powinno być minimum 3h ciągłego snu i zmierzyć się powinno. Więc u mnie też to zbytnio nie działa.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
gooosia271
A jak to jest z tym snem gdy mierzy się temp? Bo czasami mam pobudkę i nie wiem kiedy bedzie wynik wiarygodny

Gosia powinno być minimum 3h ciągłego snu i zmierzyć się powinno. Więc u mnie też to zbytnio nie działa.


O dzięki za odp.
Może spróbuję tak z ciekawości. Najwyżej wyjdą dziwne kwiatki he he.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
patka19
Gosiu w bazie wiedzy of pisze aby mierzyć po jak największej ilości snu ;) ja mam tak zamiar robić nie ważne która to będzie godzina :P

W sumie to co mi zależy ;) będzie nowa zabawka do planowania rodziny hi hi.

Do puki miałam regularny sen i mierzylam temp o 5 to był piękny wykres jak u Scandi:D A jak zaczęły się nocne pobudki itd to przy stałej godzinie mierzenia o 5tej wychodziły góry i doliny, więc jeśli od kwietnia wrócę do mierzenia to będę mierzyć po największej ilości snu i zobaczymy oprócz tego testy pójdą w ruch by zobaczyć czy się wszystko zgrywa :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

patka19
gooosia271
patka19
Gosiu w bazie wiedzy of pisze aby mierzyć po jak największej ilości snu ;) ja mam tak zamiar robić nie ważne która to będzie godzina :P

W sumie to co mi zależy ;) będzie nowa zabawka do planowania rodziny hi hi.

Do puki miałam regularny sen i mierzylam temp o 5 to był piękny wykres jak u Scandi:D A jak zaczęły się nocne pobudki itd to przy stałej godzinie mierzenia o 5tej wychodziły góry i doliny, więc jeśli od kwietnia wrócę do mierzenia to będę mierzyć po największej ilości snu i zobaczymy oprócz tego testy pójdą w ruch by zobaczyć czy się wszystko zgrywa :)


Ja od piątku nie śpię spokojnie że względu na męża. Budzę się myślę i zasnąć nie mogę. I dzisiaj się budziłam nad ranem i w sumie nie wiem ile minęło jak zasnelam ale zmierzylam normalnie o 6 rano.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...