Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

agnieszka.94
Czesc dziewczyny:) ja od dwóch tyg chyba w końcu wracam do żywych.... Ropka na moich poranionych sutkach w końcu przysycha. Karmie pokarmem odciąganym. Mam ręczny laktator wiec jest poświęcenie..... Julka budzi sie co ok trzy godz. Miałam przejść na mm ale podalam jej dwa razy, wstalam w nocy o drugiej a tu mi mleko leciało ciurkiem. Wiec stwierdziłam ze po co wydawac pieniadze na mm.... Będzie ze cztery miesiące męki :( no ale....

Podziwiam za wytrwałość, ciekawe czy w razie problemów ja będę miała takie samozaparcie w sobie, jakby co to będę pisała jak to robisz :-D

Marzi też chyba była dosyć sceptycznie nastawiona do karmienia piersią, a nie daje się i karmi, mam nadzieję, że będę miała tak samo, bo na razie chce karmić dla dobra małej, ale nic pięknego i satysfakcjonującego póki co w tym nie widzę, raczej w drugą stronę

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wybaczcie moja dwudniowa nieobecność ale tu się tyle dzieje. Pisałam ale cos mi nie dziala tu.
Karmie piersią. Tzn próbuje. Początki bardzo ciezkie. Mam nadzieje ze będzie lepiej. Narazie nas nie wypisuja bo malusi Franio jest.
Co do porodu to wody od 14 wody poszly, tzn saczyly się po trochu. I tak do 21. Poten skurcze i 23: 58 Franio pomachal.
Pozdrawiamy mamy te rozpakowane i jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza

sylfka
agnieszka.94
Czesc dziewczyny:) ja od dwóch tyg chyba w końcu wracam do żywych.... Ropka na moich poranionych sutkach w końcu przysycha. Karmie pokarmem odciąganym. Mam ręczny laktator wiec jest poświęcenie..... Julka budzi sie co ok trzy godz. Miałam przejść na mm ale podalam jej dwa razy, wstalam w nocy o drugiej a tu mi mleko leciało ciurkiem. Wiec stwierdziłam ze po co wydawac pieniadze na mm.... Będzie ze cztery miesiące męki :( no ale....

Aguś, jestes dzielna. Przemecz się przez ten czas, poświęc się, zobaczysz jeszcze bedziesz miala z tego satysfakcję. Potraktuj to jako wyzwanie, przecież dla swojego maluszka jesteś na pewno w stanie to zrobić. Wierzę w Ciebie i mocno trzymam kciuki.


Dzięki :-* a wiesz może kiedy mozna zacząć podawac dzidzi cos innego niż mleczko? A i właśnie zastosowałam metodę 7-7-5-5-3-3 do ściągania co 3-4godz :) zobaczymy co z tego wyjdzie, podobno to jest na pobudzenie i utrzymanie laktacji. Bo jak jeszcze dwa dni temu sie darlam ze nie chce juz miec mleka tak teraz boje się czy jej to będzie wystarczało :) ściągnęłam teraz 100ml a mala jje ok 90 na raz takze aby aby :) a teraz właśnie spi sobie slodko :) kocham ją :) i chyba miałam przez te dwa tyg niezla depreche bo dzisiaj a nawet wczoraj zaczęłam sie uśmiechać :) a Wy dziewczyny kp co jecie? Wszystko czy jak? :) bo ja wcale nie wiem co mam juz jeść :)
Odnośnik do komentarza
Gość kasia36-KasiaCh.

Cze wszystkim mamusiom i brzuchatkom. Nie wypowiadam się zbyt często ale jestem z wszystkimi wypowiedziami na bieżąco. Na początku chciałabym pogratulować wszystkim świeżym mamom ich dzieciatka. Widziałam ich na fc są prześliczne, niech zdrowo rosną. Ja dziś obudziłam się po 3 w nocy bo w małym stopniu odeszły mi wody. O 4.30 już byłam w szpitalu, zrobili mi ktg potem badanie krwi i moczu a po tym wszystkim zostawili mnie na obserwacji tylko, że potem była kompletna cisza aż do mniej więcej 13. Zaczęły się skurcze ale nie regularne tak mniej więcej co 30 min. Mam nadzieję, że się rozkręcić bo w przeciwnym razie jutro będę miała wywoływany poród. Na marginesie dodam że termin mój to 27 czerwca. Więc brzuchatki na spokojnie na każdego przyjdzie pora. Trochę się rozpisałam. Miłego dnia życzę. Pzdr :)

Odnośnik do komentarza

Coś mi nie chciało posta wstawić pół dnia. Jakiś problem chyba z dodawaniem.ale skopiowałam:
Dziekuje Dziewczyny za rady i powiew optymizmu Mimino;) wyobraźcie sobie jest lepiej z oczkiem a już się bałam, że za często przemywam i jeszcze pogorszę;) trochę jeszcze łzami ale już nie ma takiego problemu z ropką.
Sudectiive czyli jak pójdę w pon do gina to nie musze błagać o wizytę tylko położna normalnie mi to wpisze tak? Tyle dobrze.
A co do mm po całym dniu wiszenia na cycku I kilku h po kąpieli gdzie prawie cały czas chciała jeść aż do 1 w nocy, tez się posiłkowałam butlą mm. Mam mleko ale już psychicznie miałam dość cały czas z piersią
na wierzchu :/ no i dobrze, Małej krzywda się nie dzieje a ja mogłam chwilę odetchnąć.
P. był naprostować to imię w urzędzie ale musimy być we 2:/ także w pon pojedziemy razem.
Nie mogę się doczekać aż Małej się wszystko unormuje i będę wiedziała mniej więcej czego się sodziewać po niej, przynajmniej ze spaniem ;)
Dziś ma taki " normalniejszy" dzień. ..je, pobawi się, śpi-chociaż krótko... ale dałam rade do sklepu wyskoczyć na 15 min i 30 na zrobienie obiadu mi dala hihi.
Gosia ja kupiłam bebiko pro nutra i takie małe w płynie Humana ew na wyjścia. Wstawiłam linka chyba wczoraj czy przedwczoraj.
Mnie przed porodem się wydawało ze to karmienie to nic fajnego, a po jakoś tak wyszło naturalnie, satysfakcjonuje mnie ze Moja Niunia ma to co najlepsze.
Agnieszko ja 2 dni temu zjadłam nawet 2 łyżki bigosu. ..I wszystko ok. Truskawki, kakao, fasolka szparagowa...to z takich " strasznych rzeczy" już jadłam. Poza tym jem normalnie to co zwykle.
Kasia trzymam kciuki...:)

Odnośnik do komentarza

Jola AN
agnieszka.94
Czy ma któraś z Was laktator elektryczny? Jak tak to powiedzcie mi czy warto wydawać kase

Ja mam canpol easy start dwufazowy, polecam, sprawdza się i jest niedrogi. W szpitalu dziewczyny miały medele ale nie było wielkiej różnicy, więc po co przepłacać ;))

Ja tez ten kupiłam. Narazie jest ok. Ssie. Także może być. W koncu mam mleko dzisiaj. Jupi.
Tez dzisiaj miałam problemy z logowaniem na forum.

Odnośnik do komentarza

JustynaD
Cześć Dziewczyny, Synek urodził się dziś o 5:20 siłami natury, ważył 3950 gram i mierzył 55 cm. Dostał 10 punktów na 10. Nie mogłam mieć lepszego porodu.

gratuluje z całego serca.... takie wiadomosci bardzo ciesza

Ciekawe kiedy na nas przyjdzie pora? Siedze juz jak na szpilkach. We wszystkich chociaz najmniejszych symptonach dopatruje sie zaczynajacego porodu hehehe.... czy wy tez tak macie?

Odnośnik do komentarza

Justyna gratulacje!!!

Agnieszk, recznym wbrew pozorom nie zameczysz sie, to machanie wcale nie jest takie meczace (co 3h po pol h- 7-7,5-5, 3-3min). Mi elektryczny medeli za grby szmal zrobil krzywde, a najtanszy reczny sprawdzil sie idealnie. Dziewczyny w szpitalu, a bylo ich duzo- polowa nie mogla uzywac ekekteycznych, polowa tylko takich uzywala z zadowoleniem. Mysle, zebys sprobowala ten co masz zanim wydasz kase.

Pozdrawiam wszystkie mamuski, dzidziuchy i brzuchole.

Odnośnik do komentarza

Justyna gratulacje :-)
U nas wczoraj druga doba minęła praktycznie przy cycu, Zosia tylkonchciala się przytulać i ssala,troszkę też oszukiwala ;) mnie nawet rana tak bardzonnie bolała, dopiero wieczorem. I zawiozlam Ja na noc na noworodki. Teraz była do 5 rano ogarne się i po nią idę :-) dziś zapadnie decyzja czy idziemy do domku. Tęsknię za Zuza,a tutaj tez nie ma odwiedzin dla dzieci poniżej 12 roku życia. Teraz trochę ból przeszedł, i tak myślałam że będzie gorzej. Ale za to pontych komplikacjach po pierwszej cesarce zrobiły mi soe straszne zrosty na macicy i Panie ginekolog mały się,ze teraz podczas cięcia dojdzie do uszkodzenia pęcherza. Na szczęście nie doszło, ale dla swojego bezpieczeństwa nie jest polecana mi kolejna ciąża.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Babyjaga
Justyna gratulacje!!!

Agnieszk, recznym wbrew pozorom nie zameczysz sie, to machanie wcale nie jest takie meczace (co 3h po pol h- 7-7,5-5, 3-3min). Mi elektryczny medeli za grby szmal zrobil krzywde, a najtanszy reczny sprawdzil sie idealnie. Dziewczyny w szpitalu, a bylo ich duzo- polowa nie mogla uzywac ekekteycznych, polowa tylko takich uzywala z zadowoleniem. Mysle, zebys sprobowala ten co masz zanim wydasz kase.

Pozdrawiam wszystkie mamuski, dzidziuchy i brzuchole.


Właśnie troche szkoda mi pieniedzy bo nie wiem jak sie u mnie sprawdzi. A ręczny jak narazie daje radę :) ok 100-130ml z dwóch piersi co 3-4 godz :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...