Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kamila tez trzymam kciuki mocno i zazdroszcze ze to juz dzis!!! Mam nadzieje ze udalo Ci sie zmrozyc oko. Ja dzis bezsenna noc. Jest 4 rano, ptaki spiewaja pieknie a sen nie przychodzi ... brzuch barfzo napiety i pobolewa od czasu do czasu. Toaleta co pol godziny. Czy to juz blisko? Chcialabym znac odpowiedz...

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n734u7oxxls.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Trzymam kciuki Kamila, zeby wszystko szybko poszło. dziewczyny te co mają planowana cesarkę. Nie kazali Wam się stawić do szpitala dzien wczesniej wieczorem? Mam cc w poniedziałek i mam się stawić w niedziele koło 17 w szpitalu na przyjęcie na oddział i tam bede miec wywiad z położna, anestazjologiem i pielęgniarka. Wydaje mo się, ze od razu na noc tam zostaje. A rano o 8 mam miec ciecie. Z tego co czytam to wy przyjeżdżacie bezpośrednio rano na cięcie?

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie u nas maly problem... Maly miał problem z najedzeniem sie... Nawet "pani doktor" mnie objezdzila ze biedny suchy glodny i rozdarty żebym karmiła to dziecko! I nikt mnie nie raczył poinformować ze maly ma krótkie wedzidelko pod językiem i nie radźi sobie ze ssaniem. Dopiero w nocy pielegniarka mi mówi ze musimy go dokarmić bo jest taki problem a ja oczy wystawilam. Tylko ze maly ladnie sie przystawil do cyca i ssal tylko niedojadal sobie a zglaszalam problem u laktatorki to mowila ze wszystko dobrze. Ja juz mam rany na piersiach.

Odnośnik do komentarza

kamila powodzonka ! :) Czekamy na relacje
czarownica i tak to jest z tymi pielegniarkami czasami :/ ja akurt narzekac nie moglam bo sie mna i mala fachowo zajeli i pilnowali. Wazne ze teraz juz wiesz. I nie martw sie dokarmianiem :) a kazali Ci moze sciagac swoje mleko i nim dokarmiac strzykawka? Ja tak robilam przez pierwsze dni. Cyc a potem w strzykawce moje mleko

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
My dzis standardowo 2 pobudki co 2,5 k jeść, pielucha i spać, także nie narzekam.
Za to mamy problem z ropiejącym oczkiem od wczoraj. Przemywam solą fizjologiczną i słyszałam jeszcze o rumianku ale niektóre kobiety pisały ze może uczulać. Masuje tez kanalik łzowy jeśli to miałoby być przyczyną.
Poczekam tak do jutra i jak nie minie to do pediatry. Macie jakieś swoje sposoby na to?oczko nie jest zaczerwienione tylko ta ropa:( biedna Majunia.
Kamilaaa_n jestem podekscytowana jakbym sama miała rodzić ;) hihi. Pamiętam jak mnie powiedzieli na IP ze będę rodziła, aż się cała roztrzęsłam w środku. Niesamowita adrenalina:)
Czarownico cholernie pechowo trafiłaś znowu, nie denerwuj się, dokarmiać póki się nie najada i lecz piersi. Jak to jest możliwe, że jesteście takie poranion przy tym karmieniu -te cholerne położne powinny pomagać, żeby do tego nie dochodziło :/

Odnośnik do komentarza

Kamila powodzenia! Czekamy na zdjęcia :)
A ja to się zamartwiam od wczoraj, chciałam rodzić naturalnie, ale w sumie to pewnie moje dziecko będzie ważyło 4 kg i to już jest wskazanie do cc :/ Tak patrze i te Wasze dzieciątka ważą tak niewiele ponad 3kg a moja córeczka to już 3600 i jakoś chyba się nie śpieszy na świat, termin mam na poniedziałek i poza tymi upławami brązowymi z pasmami krwi i rozwarciem na 2cm nic się nie dzieje. A dodam, że w ciągu dwóch tygodni przybrała 0,5kg. Ech... tak się chciałam wygadać...

Odnośnik do komentarza

czarownicavip
Witajcie u nas maly problem... Maly miał problem z najedzeniem sie... Nawet "pani doktor" mnie objezdzila ze biedny suchy glodny i rozdarty żebym karmiła to dziecko! I nikt mnie nie raczył poinformować ze maly ma krótkie wedzidelko pod językiem i nie radźi sobie ze ssaniem. Dopiero w nocy pielegniarka mi mówi ze musimy go dokarmić bo jest taki problem a ja oczy wystawilam. Tylko ze maly ladnie sie przystawil do cyca i ssal tylko niedojadal sobie a zglaszalam problem u laktatorki to mowila ze wszystko dobrze. Ja juz mam rany na piersiach.

Jak mały ma krótkie wędzidełko to od razu polecam to skonsultować z logopeda (lub innym specjalista, może być chyba nawet pediatra), bo później może mieć problemy z mówieniem (wymawianiem niektórych głosek), wystarczy je trochę podciąć i po krzyku, a tak to często w przedszkolu dopiero wychodzi ten problem i dziecko już jest "do tyłu" :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

cerise
Kamila powodzenia! Czekamy na zdjęcia :)
A ja to się zamartwiam od wczoraj, chciałam rodzić naturalnie, ale w sumie to pewnie moje dziecko będzie ważyło 4 kg i to już jest wskazanie do cc :/ Tak patrze i te Wasze dzieciątka ważą tak niewiele ponad 3kg a moja córeczka to już 3600 i jakoś chyba się nie śpieszy na świat, termin mam na poniedziałek i poza tymi upławami brązowymi z pasmami krwi i rozwarciem na 2cm nic się nie dzieje. A dodam, że w ciągu dwóch tygodni przybrała 0,5kg. Ech... tak się chciałam wygadać...

Cerise- nie jestes sama tez moja Niunia podobno do 4 kg nabierze ale to zadne wskazanie do cc. Jak sie dobrze ulozy to i sn dasz rade! Ja jutro ide zobaczyc co i jak. Tez sie boje juz i sama nie wiem jak bym chciala urodzic byle coreczka miala jak najmniej stresu prY prYjsciu na swiat. Ale na razie zadnych symptomow na wyjscie poza spinaniem i delikatnym pobolewaniem brzucha. Chyba jej dobrze w brzuszku.

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n734u7oxxls.png

Odnośnik do komentarza

Mimina
czarownicavip
Witajcie u nas maly problem... Maly miał problem z najedzeniem sie... Nawet "pani doktor" mnie objezdzila ze biedny suchy glodny i rozdarty żebym karmiła to dziecko! I nikt mnie nie raczył poinformować ze maly ma krótkie wedzidelko pod językiem i nie radźi sobie ze ssaniem. Dopiero w nocy pielegniarka mi mówi ze musimy go dokarmić bo jest taki problem a ja oczy wystawilam. Tylko ze maly ladnie sie przystawil do cyca i ssal tylko niedojadal sobie a zglaszalam problem u laktatorki to mowila ze wszystko dobrze. Ja juz mam rany na piersiach.

Jak mały ma krótkie wędzidełko to od razu polecam to skonsultować z logopeda (lub innym specjalista, może być chyba nawet pediatra), bo później może mieć problemy z mówieniem (wymawianiem niektórych głosek), wystarczy je trochę podciąć i po krzyku, a tak to często w przedszkolu dopiero wychodzi ten problem i dziecko już jest "do tyłu" :-)

Za krótkie wędzidełko nie zawsze trzeba podcinać. Moja córcia też miała. Owszem z piciem z cyca był problem. Odciągałam pokarm.
Potem w przedszkolu wystarczyły ćwiczenia języka i zajęcia z logopedą i w domu do ćwiczenia. Dzisiaj ma 6lat i po 2 latach nie ma problemu z mówieniem i obyło się bez nacięcia. Ale dobrze to sprawdzić by uniknąć stresu że coś idzie nie tak i nie znamy przyczyny

Odnośnik do komentarza

aga8207 nie zawsze trzeba, ale to nie jest jakiś bardzo inwazyjny zabieg, a jak się o tym wie dużo wcześniej to można problemów na przyszłość uniknąć, bo nie każdemu dziecku wędzidełko się wyrabia :-) a akurat "śmieszna" sytuacja, bo moja kumpela w przedszkolu pracuje i kilka dni wcześniej do mnie dzwoniła, że 4 "jej" dzieci ma mieć właśnie ten zabieg robiony :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie te rozpakowane i nie rozpakowane, dzieciaczki równiez witam i gratuluje nowo przybyłym na ten świat.
Jeju,2 dni bez netu przez awarie i tyle stron do nadrobienia. Widze że coraz częściej temat noworodków a nie brzuchali:).
Ja od niedzieli lekkie skurcze nieregularne, pozatym wsłuchuje sie w swoje ciało, obserwuje je ale na szczęście nic sie nie dzieje. Niech malutki siedzi jak mu tam dobrze. Pozatym lenistwo totalne, nawet nie chce mi sie na zakupy chodzić ani obiad gotować, co to bedzie jak dziecko się urodzi i tyle obowiązków bedzie. Trzymajcie sie laseczki, miłęgo dzionka

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...