Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Mój Majeczka to tylko wieczorem robi wszystko żeby za szybko nie zasnąć, przez noc jest ok, rano super bo zje ok 7 po nocy...zależy jak wypadnie i potem śpi tak 2-3h to zawsze prysznic, make-up, sprzątanie drobne zrobię i jestem gotowa na nowy dzien:) dziś czekamy na położną ma być między 13-14 to już też wszystko ogarnęłam, pokarmiłyśmy się i oglądam Grę o tron z Małą na ramieniu;)
Pediatrę mam na 15.06 umówionego, wagę mamy więc wiem, że Majusia przybiera, wczoraj miała 3325, jejciu już robi się z mojej kruszynki mały paplaczek...:)
Czarownico...trzymam kciuki!
Sudectiive. ..ja tez się cieszę, że nie mam traumy po porodzie ;)hihi ale ogólnie drugi raz bym tego nie chciała przeżywać.
A wczoraj kupiliśmy wózek, z drugiej ręki bo to juz trzeci: ) Firmy mothercare, trójkołowy, 2w1 z możliwością wpiecia naszego fotelika i to bez adapterów, spacerówkę robi się z gondoli także nic nie zagraca, pompowane koła, lekki, wreszcie sama będę mogła podejść do sklepu, bo ten mi się zmieści między pólkami i składa się też bez problemu. Zadowolona jestem.jak nie wiem co. Tamten zostanie na werandę do leżenia.
A chrzciny jednak wypadną w sierpniu chyba, bo są u nas ŚDM i przyjeżdża Papież na koniec i podobno będzie okropne zamieszanie na granicach a mamy troszkę rodziny w Austrii i juz sieją panikę...ehh...nie podoba mi się to zwlekanie. ..:/

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny , dawno mnie tu nie było . W pierwszej kolejności gratuluję wszystkim swiezym mamusia i tym ktore maja juz dzieciaczki przy sobie i swietnie sobie radza . Ja nadal w dwupaku :( termin z usg mialam na 3.06 , kolejny na 6.06 . Dzis bylismy na ktg w szpitalu i nic sie nie dzieje i nie zapowiada sie ze cos zacznie sie dziac . Kolejne ktg w piatek a jesli nic nie ruszy to za tydzien we wtorek 14.06 na oddzial . I chyba bede miala wywolywany . Brzuch czasami troszke boli i skurcze tez niekiedy jakies sa , ale nieregularne i da sie wytrzymac , jakos sobie trzeba radzic :) trzymam kciuki za was i za wasze malenstwa . A tobie Babyjago bardzo współczuję , nie wiem co powiedzieć i wiem ze na pewno jest ci ciezko , ale twoja coreczka na pewno patrzy na Ciebie z gory , a ty musisz byc silna .

Odnośnik do komentarza

Marzi my też planujemy w sierpniu. Też będzie ciepło, więc nie mam się czym przejmować :) Pomyśl, sama zamieszanie to będzie na sto procent z tymi ŚDM. Lepiej chyba na spokojnie :)
My działamy w domu ostatnie dni na ogarnięcie, sprawdzenie czy wszystko mamy, czy nic nie trzeba dokupić. Torbę muszę sprawdzić jeszcze z kartką czy mam wszystko :) Trochę dom ogarnę, auto ogarnięte. J. skosił trochę trawy w miarę możliwości. Fajnooooo :) Za dwa dni już może będę tulić Zosię :) Wczoraj widziałam w szpitalu, że ostatnie cięcie było ok. 13.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia.mi bo lekarz chce wykluczyć cholestaze ciążową. To rzadka choroba wątroby, która się pojawia tylko w ciąży. A zaczyna się od świądu rąk i stóp, później całego ciała (coś co mnie męczy od kilku dni). Może być zagrożeniem dla dziecka, powodować przedwczesny gwałtowny poród i krwotoki. Swędzenie może być też z innych powodów ale to konkretne nasila się w nocy i ja tak mam właśnie. Ale mam nadzieję że to nie to, jutro będą wyniki to napiszę coś więcej.

Odnośnik do komentarza

Może macie racje z tym sierpniem i niepotrzebnie się unoszę :) tylko nie lubię jak coś jest nie po mojej myśli:)
Kamilaaa_n ale fajnie, znasz dzień konkretny, jedziesz w pełni przygotowana, super. Współczuję Wam dziewczyny tego oczekiwania, bardzo się tego bałam w ciąży że będę chodziła i chodziła i nic. Trzymam kciuki za każdą z Was.
Morawcia mam nadzieje, ze to jednak nie cholestaza. Na którymś forum dziewczyna miała ten świąd pod koniec , nie mogła spać w nocy przez to, koszmar...ale to nie z cholestazy, taki urok po prostu :/
Ugotowalam obiad i karmimy się z Majeczką, mogłaby już przyjść ta położna póki Mała najedzona bo nie uśmiecha mi się przy niej karmić.

Odnośnik do komentarza

Cerise teraz dopiero zobaczyłam że pisałaś mi wiadomość na priv, ale niestety jest jakiś problem i nie dam rady póki co jej odczytać. Piszą żeby spróbować ponownie później.

Marzi też się tak pocieszam, że to na pewno nie to, ale lekki stresik jest. Na szczęści wyniki będą szybko i w razie czego jutro mój lekarz przyjmuje to można będzie szybko zareagować.

Odnośnik do komentarza

Marzi nikt nie lubi chyba jak coś idzie nie po jego myśli :) Jednak tutaj chyba wyjdzie Wam to na dobre.
To fakt, plusem planowanej cesarki jest to, że wiemy kiedy idziemy do szpitala. Można się przygotować psychicznie. Tak sobie myślę, ile nas zostało do rozpakowania? Z połowa czy mniej już? ;)
Idę ogarnąć kuchnię, a potem będę mieć ucztę truskawkową. Wchodzą mi truskawki jak nigdy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...