Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Aga wszystkiego dobrego z okazji rocznicy :)
Dzięki dziewczyny :)
U nas wrażenia po posiedzeniu w szpitalu świetne. Opieka super, i badanie, usg, ktg, wywiad. Wszystko okej i mam się zgłosić w czwartek, no chyba żeby coś ruszyło się wcześniej. Napatrzyliśmy się z J. na te małe dzieciaczki, na panie które wyjeżdżały z sali operacyjnej zapłakane ze szczęścia, za nimi tatusiowie z wózeczkami. J. się chyba zestresował, i dotarło do nas że to JUŻ. Dziś cały dzień w rozjazdach, odebrałam wyniki rezonansu kolana, zerwane więzadło i jeszcze jakieś cuda wypisane, na szczęście udało mi się ogarnąć ortopedę dzisiaj i nie będziemy się musieli prosić nikogo żeby J. zawiózł, bo ja to zrobię :) Dowiemy się na wizycie co oznaczają te magiczne nazwy na wyniku... Oby to nie było nic poważnego. A jak wrócę to się biorę z bigos z młodej kapuchy :-) ostatnie dni rozpusty :)
Dziewczynki, a jak wychodziłyście ze szpitala to dostałyście jakieś zaświadczenie o porodzie? chodzi mi o takie coś co daje się pracodawcy, a ten do ZUSU. Czy trzeba się o to upominać?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja dziś po wizycie u ginekologa. 37 tydzień, Mała waży 3 kg, ustawiona wciąż głową w dół, ale wszystko pozamykane jeszcze na 4 spusty. Do tego żadnych skurczy ani nic, więc podejrzewam że Milenka może być nawet lipcowa. Ale do rzeczy... Od kilku dni swędzi mnie całe ciało i dostałam skierowanie na badania laboratoryjne czy to nie cholestaza ciążowa. Czy któraś z Was miała z tym do czynienia?

Odnośnik do komentarza

Dzień mi zleciał błyskawicznie...Majeczka była grzeczna i zrobiłam sobie żelowy french, z przerwami i pół dnia ale dało rade.
Dziękuję Wam za rady, przemywam jej twarz wodà przegotowaną co chwile i smaruje tym kremem na syfki i wydaje mi się ze jest lepiej. To chyba z gorąca. Takie pryszczyki jakby. Jutro będzie położna u nas, zadzwoniłam dziś bo najwyraźniej nie jest to tak że szpital zawiadamia, tylko po co naciskali w takim razie na podanie jej danych? Podobno ona jakieś istotne papiery wypełnia?
Majke wczoraj ważyliśmy 3290! Pulpecik Mój. . . Byli znajomi i wreszcie tatusiowi uświadomili, że zrobił głupotę z imieniem, będzie odkrècał.
A my musimy kupić inny wózek, ten jest za wielki, nawet po bułki nie skoczę, bo nie wjadę do sklepu osiedlowego. Do bagażnika tez mi samej ciężko byłoby go włożyć. Bez sensu jest.
Dzis myślałam że dostanę zawału , kilka razy zawył mi monitor, P.twierdzi ze może coś się przesunęło...bo aż tyle razy ?ale mam niezłego stracha i teraz Majeczka śpi u mnie na brzuszku gdzie mam ją na oku. Kotlecik na obiad zrobiony i posprzàtane, czekamy na Tatusia :)
Pozdrawiam Was ciepło
:*

Odnośnik do komentarza

Kamila szpital daje taką karteczkę i tam jest wypisane która ciąża, który poród i od kiedy macierzyński. To dajesz pracodawcy.
Akt urodzenia też będziesz odbierać w Katowicach. Wystarczy tatuś dziecka, wasze dowody i skrócony odpis aktu ślubu jak nie braliście w Katowicach. Warto sobie do nich zadzwonić wcześniej czy dotarly dokumenty ze szpitala żeby na darmo nie jechać ale ja wychodziłam w piątek a we wtorek doumenty już były. I nawet pesel od razu dostaliśmy Filipa. Z Majką się dłużej czekało na pesel.
U mnie też od 2dni Filip mniej śpi w dzień. Marudzi trochę ale tym razem to na szczęście chyba nie brzuszek. Próbuje mu dawać smoczek jak marudzi do usypiania ale nie bardzo chce choć teraz zasnął ze smokiem. Może się przekona. Cycka dobrze ciągnie , z butelki nie dajemy więc nie powinno to zaszkodzić już teraz.

Odnośnik do komentarza

Też byłam dziś na KTG, żadnego skurczu. Rozwarcie mam jak miałam, czyli te 2cm...i tak od południa zauważyłam na papierze takie pasma śluzu podbarwione krwią. Może już coś zacznie się dziać...
A znieczulenia mieć nie będę. :/
Dobrze,że już tu dużo "rozpakowanych" mam- będzie kogo pytać o rady :)

Odnośnik do komentarza

kamila to dobrze ze wszystko ok;))

Nooo dobrze ze dziewczyny juz macie maleństwa, będzie kogo pytać w razie problemów ;))
U nas termin na 8.06 ale Zuzi wcale widać się nie spieszy... Jutro ktg i wizyta, ciekawe co lekarz powie. Powiem Wam że wreszcie jestem w miarę spokojna, bo mój prowadzący dzisiaj wraca z Afryki, wiec w razie czego będę już normalnie do niego dzwonić jak coś się zacznie, bo ostatnio bardzo dużo osób ze szpitala w którym chce rodzic odsyłają bo mają tyle chętnych. Chyba bym komuś coś zrobiła jakby mnie odeslali, a tak tel do lekarza i on ma wszystko załatwić ;))

http://s9.suwaczek.com/201606087248.png

Odnośnik do komentarza

cerise
Też byłam dziś na KTG, żadnego skurczu. Rozwarcie mam jak miałam, czyli te 2cm...i tak od południa zauważyłam na papierze takie pasma śluzu podbarwione krwią. Może już coś zacznie się dziać...
A znieczulenia mieć nie będę. :/
Dobrze,że już tu dużo "rozpakowanych" mam- będzie kogo pytać o rady :)

Cerise to czemu jednak nie będziesz mieć tego znieczulenia? Rozmawiałaś bezpośrednio z anestezjologiem? Co Ci powiedzieli?

Odnośnik do komentarza

Czarownica trzymam kciuki. Będzie dobrze. Jakby co to pisz co i jak. Na kiedy Ty masz termin?
Ja myślałam ze wczoraj już pojade na ip. Takie miałam dziwne boleści brzucha czy skurcze że spać nie bylo szans. Nic regularnego, ale chyba cos się tam dzieje juz. Miałam wrażenie że wszystko mnie boli. Czuję się taka niespokojna. Nie wiem jak w koncu usnelam. Dzidzi bardzo mocno kopał, jakby juz przez skore chcial wyjść. Jeszcze wieczorem ciastko słodkie zjadłam. Szalal jeszcze mocniej.
Tez macie podobnie?
Miłego dnia dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Czarownicavip, powodzenia, trzymamy z Jaskiem kciuki za Was ;))

Właśnie się kangurujemy już od 6rano, czyli od ostatniego karmienia i tak się zastanawiam jak te dzieciaczki mieszczą się w maminych brzuchach. Jasiek ma teraz wagę i wzrost przeciętnego noworodka, ale jak sobie tak leży na mnie to sięga mi od szyi aż za pępek i nie wiem jak on miałby się zmieścić w brzuchu i jak ja bym to zniosła.
Dzisiaj idziemy na drugą wizytę u pediatry

Odnośnik do komentarza

Sylwia.mi
Czarownica trzymam kciuki. Będzie dobrze. Jakby co to pisz co i jak. Na kiedy Ty masz termin?
Ja myślałam ze wczoraj już pojade na ip. Takie miałam dziwne boleści brzucha czy skurcze że spać nie bylo szans. Nic regularnego, ale chyba cos się tam dzieje juz. Miałam wrażenie że wszystko mnie boli. Czuję się taka niespokojna. Nie wiem jak w koncu usnelam. Dzidzi bardzo mocno kopał, jakby juz przez skore chcial wyjść. Jeszcze wieczorem ciastko słodkie zjadłam. Szalal jeszcze mocniej.
Tez macie podobnie?
Miłego dnia dziewczyny.

Hej Wszystkim! Wczesniej pisalam tez , ze moja Julka od kilku dni szaleje jakby chciala wyskoczyc juz. Tez pomalutku cos tam pobolewa a brzuszek mam taki ciezki, ze nie mozna sie z boku na bok przewrocic. Czarownica trzymam mocno kciuki i czekam z niecierpliwoscia na dobre wiesci! Milego i pieknego dnia zycze wszystkim

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n734u7oxxls.png

Odnośnik do komentarza

Czarownico szybkiego lekkiego...no, dawno zadne dzieciątko sie tu nie urodziło, najwyższy czas:)
Moj w niedziele szafe do sypialni skręcał, nie kupną tylko"co? ja sam nie zrobie"...i tak sie nasłuchałam klnięcia ze mu nie idzie że przez całą noc brzuch bolał. Myślałam ze to może ze stresu, z nerwów, malutki też wczoraj bardzo kopał no to i jemu sie udzielił nastrój tatusia. Ale to chyba macica sie już szykuje,chyba zbliża się ten dzień. Tylko że to boli cały czas, prawie bez przerw:/

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia.mi
Czarownica trzymam kciuki. Będzie dobrze. Jakby co to pisz co i jak. Na kiedy Ty masz termin?
Ja myślałam ze wczoraj już pojade na ip. Takie miałam dziwne boleści brzucha czy skurcze że spać nie bylo szans. Nic regularnego, ale chyba cos się tam dzieje juz. Miałam wrażenie że wszystko mnie boli. Czuję się taka niespokojna. Nie wiem jak w koncu usnelam. Dzidzi bardzo mocno kopał, jakby juz przez skore chcial wyjść. Jeszcze wieczorem ciastko słodkie zjadłam. Szalal jeszcze mocniej.
Tez macie podobnie?
Miłego dnia dziewczyny.

Tak - cały wczorajszy dziś i całą noc miałam skurcze i bóle okresowe, spinanie brzucha :/ cały brzuch boli

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddzu58do4bwxy.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...