Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Magda2600 a moze warto powiedziec mezowi ze szanujesz jego prace i poświęcenue ale wy z Milenks tez go potrzebujecie i moze moglby wygospodarować godzine dziennie gdy odlozy komputer i tel i bedzie tylko dla Was?
Mellyzle mnue zrozumialas, pisząc by maz sie postaral mialam na myśli by Cie uwiodl, zabral gdzies rozpiescil, zakradl sie w nocy do Ciebie itd, potrzebujesz bardzo tego, bu chiciaz na chwile zapomnieć o dzieciach, albo niech ogarnie cos bys wyrwala sie z domu sama. Zakupy czy lody czy chocuaz samotny spacer... jestes przemeczona.. potrzebujesz małego resetu bo Twoje mysli kraza tylko wokol obowiazkow wobec dzieci i tego jaj wszystko utrudnia i komplikuje tesciowa
Miila dzieciaczki nas zafiksowaly :) stad takie efekty ze gapy z nas czasem :p

Odnośnik do komentarza

Nat czyli przy każdej kupue myjesz dziecko i przebierasz? U mnie umywalja sie bie nadaje. Nie umiem sama utrzymac dzuecka w wanience, wiec u mnie to odpada, a jak na raxie jest kilka kup na dobe, w teorii wyglądalo to latwiej, nie zakładalam po pristu ze dziecko zyje rusza sie wymaga opieki i ze moge na nie przeniesc bakterie z kupy narażając tak malego czlowieczka na spore niebezpieczenstwo, no glupia jestem.. jednorazowe niby obciazaja srodowisko ikieszen ale poki nie odparzaja to jednak sa bezpieczniejsze.. chyba bede musiala poczekac az dziecko bedzue wieksze ibardziej kumate by moc stosowac ye pieluchy. Wtedy moze bedzie rozumialoze trzeba wspolpracowac i ze nie chce krzywdy dla niego..

Odnośnik do komentarza

Ataa, u nas kupa na szczescie nie codzień, także mam luz ;)
Poza tym czuję się mistrzem w wykonywaniu wszystkiego jedną ręką, kąpie w wannie, wyjmuje, wkladam nalewam wodę wszystko z dzieckiem a ręku więc umycie w umywalce nie jest żadnym rocket science, ale przyznaję bez bicia że jest to kwestia doświadczenia.Przy pierwszym bobasie cykałam się wszystkiego teraz przychodzi mi wszystko dużo łatwiej i sprawniej. Co do bakterii to jak chcesz dzieciaka zakazić? Przecież nie dotykasz mu twarzy bezpośrednio ręką w kupie? Może taka nakladka na umywalkę by się sprawdziła?

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Takaonaa

Mojej księżniczce luszcza się uszy . co to może być?
I kupy ostatnio strasznie śmierdzą.
A tak W ogóle wiecie może od momentu jak ja coś zjem Kiedy W mleku dotrze to do małej? Np te truskawki. Jak zjem rano to jak karmię W południe to reakcja alergiczna już by była?

Odnośnik do komentarza

Takaona moje Milence tez się tak łuszczyly uszka i po kilku dniach wyglądało to jak skorupa ciemieniuchy smarowalam oliwka i jej standardowym kremem ( emotopik z pharmaceris) ale nie pomagało, efekt niemal natychmiastowy jest po Bepanthen. Od tamtej pory jak tylko się jej coś jej takiego wyskakuje to od razu jej smaruje. Na ciemieniuche na glowce tez oliwka nie działała i jedna z mam z doskoku która tu u nas pisała radziła smarowanie właśnie Bepanthenem i powiem działa rewelacyjnie 2 razy użyłam i po problemie. A co do jedzenia to kolo południa juz na pewno karmisz tym co zjadłam na śniadanie. A co do kup to chyba naturalne ze z czasem coraz bardziej będą śmierdzące. Doświadczone mamy na pewno vi swej nam o tym powiedzą :)
Nat zgadzam się ze w elastycznej na pewno cieplej dlatego też chcę kupić tkaną. Masz rację może akurat z takim większym bobasem łatwiej się zamotać nawet w Tkaną. Ja tam uważam ze jaka by nie była to jest moim mega przyjacielem. Myślę że duży rogal ( taki do spania dla mnie) teraz służy nam za legowisko dla małej ( odgradzajacy ja od ślepego psa który lubi się na kanapę wpakować no i karmimy się na niej ), kosz na pieluch i właśnie chusta to moje naj trafniejsze zakupy dla dziecka.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Ataa umycie rak to za malo? Chcesz powiedzieć ze jeszcze dezynfekujesz ręce po umyciu ich mydłem???? Ja skończyłam biologię i myślę że zaczynasz popadać w paranoję :) brak kontaktu z bakteriami jest równie szkodliwy jak kontakt z nimi wiec wyluzuj. Mi się zdarza umyć ręce dopiero jak uspokoje małego, wcześniej jeśli się drze mam szansę wytrzeć tylko mokra chusteczka. Synek żyje i ma się dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

dzięki dziewczyny, jak zwykle można na Was liczyć :)

Kumi zdradzisz gdzie wynalazłaś tą używaną za 130? na tej grupie o której mówiła Nat? poprosiłam o dodanie.

Melly rozważam właśnie zakup takiego leżaczka/bujaczka, mąż nie rozumie ich fenomenu i mówi, że kolejny klamot będzie w salonie, ale ja chyba jednak się uprę, potem nawet jedzenie łatwo w tym zacząć wprowadzać, bo jak inaczej nakarmić dziecię.

Odnośnik do komentarza

Magda to jest opis :
"Sprzedam chustę Lenny Lamb. Cena all in oczywiście. Rozmiar L, gramatura 220. Nie znam nazwy chusty bo dostałam ją w prezencie 4 lata temu, a szukając natrafiłam na 3 nazwy i niestety nie wiem która jest ta właściwa. Nasza pierwsza, na której uczyłam się motać. Chusta dość szorstka ale za to czepliwa i nie łapie luzów."
Jak sie decydujesz to daj znak, jak nie to bede jeszcze polowac :) jest jeszcze taka, zlamana za 150

Miila tak, na tej grupie, tylko Chusty sprzedam kupie zamienie, ostatnio byla piekna za 110, ale ja juz wtedy zaplacilam za swoja ;p

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48618.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Milla, a widzialas ten fotelik -lezaczek do karmienia Mima(wiem, ze jesteś fankà ;)
Mi strasznie się podoba ale cena nie przeszla w negocjacjach z husbandem :P
I zakupiłam chicco polly magic.Teraz mloda w nim leży a potem bedzie krzeselko do karmienia i stolik.
Tu link do tej Mimy:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=6022&osCsid=5m1s34eovmr2qtejdod3q0ph51

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

No i teraz mam dylemat czy czekać jeszcze chwile ze się cis pokaże fajnego czy brać od razu... dużo jest ogulnie takich ofert ? Bardzo fajna ta pierwsza chusta ale się zastanawiam bo wygląda na ta z tych grubszych... wiesz co może się wstrzymam z decyzją w sumie na razie mam tą elastyczna. Wiec dawaj mi kochana znać jak coś się jeszcze pojawi, jak już kupić to taka która spełnia wszystkie wymogi;P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Vena - super sprawa, pozazdrościć [;
magda - ostatnio właśnie czytałam sobie skład tych produktów z koziego mleka i tam dodają, jak to ładnie napisali "kultury bakterii fermentacji mlecznej" a to zawiera laktozę. Ale za pewne dużym stopni mniej tej laktozy jest..

Dziewczyny, czy jak wasze pociechy sobie leżą i gaworzą to zostawiacie je same? Bo mi tak głupio, ze brzdąc chce pogadać a mnie nie ma i mu nikt nie odp., trochę to głupie?..

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Ataa możemy wprowadzić się po 15.06 jak tylko wyrazie wyjdzie ekipa sprzątająca -już kocham właściciele że o tym pomyślała zostanie mi tylko rozpakować pudła :D

Unatu moja gada do zabawki, liści na placu zabaw gdzie stawiam wózek ;)

Ataa chęć współpracy przy zmianie pieluchy wykazują moje dopiero po 2 latach… przy przewijaku mam żel w pompce do dezynfekcji rąk może to byłoby rozwiązanie… ja właśnie tak robię ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Unatu a widzisz nawet nie wiedziałam że rąk jest. Sernik był akurat z sera wiejskiego wieczór w naturalnych produktach tego niema.. nie wiem. Poważna sprawa i pewnie kto jest uczulony to ma to już obczaj one wszystko. Nat fajnie ze napisałas o tej firmie od chust bo właśnie wcześniej o niej nie słyszałam i mnie zastanawiała jakość.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...