Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ataa ja choc 2 dziecko i ogarniam 2 czasem karmiac to tez boje sie umyc jeszcze pod bizaca woda. Po prostu mam tak i nie znikna te obawy. Sama nie namocze recznika bo zanim.zleci do cieplej.wody a jak maz jest blisko to poda mokry reczniczek.

No widzisz heh jak Ty o postaraniu to ja juz nie o seksie. Corka zasnela pol h przed wyjscirm meza i on chcial ale ja moze bym sie zdecydowala ,gdyby po 1. Wczorajsza okazja nie minela przez jego telefon bo nie slyszal co gadalam, po 2 gdyby synek spal a on byl w nosidelku obok, po 3 gdyby to byl kolejny raz bo pierwszy to chce powolutku a nie na hurra a po 4 fajnie on pokorzysta a mi wstanie corka i pranie i reszta nieogarniete. Niech sie postara.

Co do tesciowej to ostatnio brala corke na rece. My ze po co ja uczy ze ma nogi co innego tulic. A ona swoje. Dzisiaj corka histeria bo na rece Syn placz bo corka placz a ja sie wkurzylam, zadzw do meza po chwili sie odezwalam i mowie ze dziekuje jego matce za ta sytuacje i sie rozlaczylam. Przyszla tesciowa z pracy i juz znowu weszla i wiefzialam ze zaraz obudza malego, dopiero zasnal po tych placzach. Mniecjuz serce boli jak dzieci placza z glupoty innych. Wygarnelam wykrzyczalam jej wszystko, wszystko prawie plakalam ze zlosci, przypomnialam kto jest matka ze pomaga albo przeszkadza i ze ma nam tez dac pobyc rodzina a nie wiecznie z nami itd. Jej jeden z tekstow: "nie wiedzialam ze tak to odbieracie" i inne tlumaczenia. Powiedzialam ze albo nas szanuje albo ograniczam kontakt i sie wyprowadzam. Ulzylo mi ale ciekawe czy ona naprawde zrozumie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Bbb po zmianie pieluchy zawsze myje rece tak samo jak po własnej wizycie w wc. Ogolnie mam luz jeslu chodzi o czystosc itd bo nie chce przesadzic w druga stronę. Jednak spieranie duzej ilosci kupy z wkładów ktore musze wyciskac i mam cale rece umazane? Jak po tym nie zdezynfekowac rak? Hmm.. mam taki preparat na spacery w razie co z alkoholem i ostatnio użyłam Vena masz racje ze musze pomyslec o czyms takum na stale. Ogolnie ja to mzm przewijak w lazience. Nie wyobrazam sobie robić tego gdzies indoej.. licze tez ze sa kakies bibulki ktore spelniaja swoja funkcje w tym temacie..

Odnośnik do komentarza

Kupilam przed porodem pieluchy toujour z lidla. Co za gowno. Kazda kupa ląduje na plecach. Nie wiem czy sie meczyc i reszte uzywac.
Magda2600 to my mielismu problemy z butelka ale odkrylam ze maly najbardziej lubi jesc z butelki od laktatora. Szpitalne przyzwyczajenie :) no i musi byc faktycznie glodny np po drzemce a nie ze chce tylko sie uspokoic przy cycu. Aventy lovi tomytipy poszly do szafki.
Czytalam ze alergen z pokarmu dziala najczesciej do 5 godzin wiec chyba gdzies tyle czasu to przechodzi do mleka. Jak dlugo mozna nosic dzieci w naszym wieku w pionie? Moj tylko tak lubi a nie wiem ile czasu mozna nosic

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Malaga to dobrze ze się z bombelkiem dogadaliscie:)
Anna205 dokładnie ten sam co na pupę. Trochę ciężko się go rozprowadza bo to gęsty krem/ maść w zasadzie ale naprawdę posmarować am 2 razy i to nawet nie 2 dni pod rząd tylko z przerwą bo zapomniałam jednego dnia. Smaruje tam gdzie jest sucha skóra i najpierw wmasowauje szczoteczka delikatnie okrężnymi ruchami a potem wyczesuje pod włos. Nie myje jej potem włosów tylko następnego dnia rano ( zostawiam na noc). Włoski są trochę posklejane ale do ran tak naprawdę wszystko się wchłania i nawet włosy nie są tłuste. Dziś już nie ma śladu a męczyłam się z nią prawie tydzień smarujac oliwkami i jakimś olejkiem specjalnym od koleżanki ( niestety nalepka była rozmoczona i nie wiem jak się nazywa). Ogólnie stwierdziłam ze Bepanthen to mój środek nr 1 ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Nat, Kumi dziękuję!

Nat ta mima jest super, wiem, chciałam ją od początku, kupiłam nawet używaną (pewnie pamiętacie), ale nie przyszła razem z wózkiem, w sumie może lepej od razu rzeczywiście takie regulowane krzesełko, bo to babybjorn jest na chwile pewnie, a kosztuje też nie mało.

Zaraz poproszę o dodanie jeszcze do tej sprzedażowej grupy chust.

Pieluszki z lidla ja słyszałam różne opinie, i dobre i złe, pewnie to zależy od malucha, bo u nas np. dada słabo, a wszystkim innym pasuje, póki co używamy tylko pampersy te premium care.

Dieta przy kp ja jem WSZYSTKO, truskawki kilogramami, czekoladę, orzechy... a wszystko niby alergeny. Trzeba obserwować malucha i tyle :)

Odnośnik do komentarza

Magda2600 łyżeczka na oko wody zimnej mieszam i pije, i tak 3razy na dobe
seks udalo się ! Bylo super, bardzo bardzo tesknilam a jaki to mega kop energii, wow!!!!
dziewczyny bez libido nie wiem jak to jest ze nie macie ochoty ale bycie razem jest mega ważne, moze to tylko pozorny brak chęci, kazda jest inna ale czułości i bliskosci kazda potrzebuje,
Melly pisalas ze w dzien mąż probbuje Cie calowac, zaczepia, nie wiem o jakich zaczepkach czy calusach mowisz, ale ogólnie uwazam ze dzieci od poczatku powiny obserwowac jak rodzice okazuja sobie czulosc milosc i szacunek, dzieci nas nasladuja i teraz chlona duzo i wlasnie tak mamy szanse dac im solidny fundament miłości, nie wiem wiec czy jest sens bys sie wzbraniala..
A to co wykrzyczalas tesciowej? Szacun, i bardzo slusznie! Trzymam kciuki by kobieta sie w koncu otrzasnela!

Odnośnik do komentarza

Ataatesciowa co mnie zdziwilo to pozniej normalnie ze mna gadala a kiedys to by sie obrazila i tylko na mnie;D

Wiesz Ataa Ty to tak piszesz jak ja po pierwszym porodzie lub przed 2. Ja uwielbiam seks i po prostu musze miec to za soba ten 1 ale tylko wiesz maz mnie kocha a jego tylko wiesz on mnie zaczepia tylko ze w glupich momentach. Jak karmilam corke to on patrzec nie mogl bo gole piersi i juz mial glupie mysli, z 1 str super ze tak dzislam ale z drugiej glupio ze w tej sytuacji. Nie potrafie sie rzucic na niego jak nie mam czasu na 2 dzieci a wczoraj mial okazje, mowie to jak mamy to zrobic to gdzie? Itd a on czytal w tel wiadomosci sportowe i yhy yhy a caly dzien musialam sir powtarzac i juz po ktoryms raxie sie wkurzylam, jak dotarlo do niego to odrazu inny bo on nie wiedzial ze juz mozemy. To jak seks to super a bez seksu to juz mnie nie ma bo wiadomosci. Kiedys corka zasypiala to korzystalismy z kazdej okazji tak samo jak bywalam.u niego to nie przeszkadzala nam tesciowa w domu tylko kirzystalismy a teraz ja zona i sie schizuje bo lozko skrzypi bo wejdzie bo to a tamto.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Malaga kilka kwietniowek na pewno zdecydowalo soe na te z nfz, ja biore je na 80%
Jutro pierwsza wizyta u pediatry a ze to juz nam stuknie 6 tyg jutro to i szczepienia za chwilę, biorac pod uwage ze chcemy pneumokoi i memginokoki to stad decyzja o tych nfz bo 5w1 oodobno trudno dostepne teraz a 6w1 tp w sumie 800zl, nie stac nas, do tego bede chciala zaszczepic jakos po 3 miesiacu ns te platne,

Odnośnik do komentarza

Magda, mozesz zaparzyc te ziarenka i pic.Z chust to polecam Ci Didymosa(to jest klasyk chustowy najstarsza firma na rynku, sa cudne choc jesli chodzi o desenie to to indio jest raczej skromne w porównaniu z innymi szaleństwami), Storchenwiege,Yolca z polskich to ten Little frog, lenny lamb, nati.
Te ww są w powiedzmy przystępnych cenach są jeszcze te z wysokiej połki ale to są koszta duże ok 1000 zł więc raczej dla fanatyczek ;)

Melly, dobrze jej rzekłaś!!!

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Hej dziewczyny,
U nas aktywny weekend, duzo sie dzialo. Maly wczoraj w cudownym humorze, ale w nocy spal kiepsko. Dzisiaj w kiepskim humorze caly dzien, nadal nie spi...
Lidlowe pieluchy kiepskie doswiadczenie dopoki nie zmienilismy rozmiaru na 3, trzymaja duzo lepiej, sa duzo ciensze niz pampery i nie smierdza wiec tak glupio mi sie wydaje, ze bardziej dupka w nich oddycha.
U nas nadal seksu brak a dzis juz minal 7 tydzien, troche sie boje i nie wiem jak piersi zareaguja... Ja nawet przy myciu ich mam fontanne... Chyba bez stanika sie nie obedzie?
Marta
18.04 Tymek

Odnośnik do komentarza

Kurcże dziewczyny , taką miałam potrzebę zeby wam sie wyżalić ale moje dziecię dopiero teraz zasnęlo !!! Straszny upał u nas i on wogole nie moze spać :(.
Pokłóciłam sie straszliwie z teściowa :(( czuje sie tak okropnie .
Puściły mi nerwy i powiedziałam ze jest wstrętna gruba babą. Ona powiedziała ze ja jestem toksyczna osoba , pyskata i ze mi takiego super męża wychowała a ja taka niewdzięczna .i powiedziała zeby jej mamo nie mowić juz . I ze jestem jej wróg ale bedzie mnie. Tolerować .
Tak mi teraz cieżko :( nienawidzę tak sie czuć .
Przepraszam musiałam sie wam wygadać .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

pieluchy z Lidla tez nie polecam, kupa wychodzi góra.

dieta a kp ja tez jem wszystko, truskawki, czekolade, mleko i malemu nic nie jest. Wszystkie krosty z buzi zginęły.

ciemieniucha u nas jeszcze jest, olejuszki jeszcze nie wyprobowalam, moze jutro ją zastosuje.

chusty ja sobie chyba tez zamowie, bo ciężko sie znosi synka w nosidelku z 4go pietra. Ja chyba wezme na start elastyczna, a jak sie koje dziecię polubi z chustowaniem to wezmę tkana.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Oj Groszek a o co tak ostro poszło? Wiem jak to jest bo mi też czasem puszcza nerwy a potem mi głupio. Mówię sobie ze co się stało to się nie odstanie i nie ma co przeżywać tylko trzeba wyciągnąć wnioski i uczy się na błędach. Sądzę że to nie była do końca twoja wina z tego co mówiłaś wcześniej.
Nat dzięki zapisałam sobie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

My mimo 6w1 to pomiedzy dawkami jechalismy na jakas z nfz bo tego nie ma w 6w1. Ja tam znowu 6w1 i pneumokoki takze 2 wklucia chociaz widze ze synek przy pobieraniu krwi z raczki nie placze. Ale w udo moze byc inaczej.

Dziewczyny a znacie grupe krwi dziecka? Ja corki nie wiem czy mam wpisana ale syna na pewno noe mam. Maz o swojej dowiedzial sie przy oddawaniu krwi a ja o swojej w ciazy. Nie wiem chyba warto wiedziec wczesniej tylko szpital i tak zleca zawsze swoje vadania jak sie cos dzieje.

Groszek uu mocno. A co za duzo pouczala czy co? A co maz na to?
Ja gadam pani do tesciowej a przy dzieciach babcia. Ja mam swoja mame, szkoda tylko ze maz do mojej tez pani bo ona to fajna jest, od poczatku kibicowala nam, pomagala. Tesciowa od poczatu byla trudna ale przez corke zlagodniala. Kiedys jej powiedzialam ze z takimi ponurymi minami i humorami ma do dziecka nie przychodzic.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly Malaga ja wynik badania grupy krwi mam wpiety na puerwszej stronie ksiazeczki zdrowia, u mnie moze z racji konfliktu serologicznego robili? Nie wiem..
Groszek przytulas! Nie wiem o co poszlo ale bycmoze do uratowania, po pierwsze co na tomaz ijakie on ma kontakty z mama? Prawda taka ze Ty wciaz jestes w nowej sytuacji obciazahacej psychike i to jest duze usprawiedliwienie co do niekontrolowania emocji, nie wiem czy umiesz ale przy dziecku, jak je trzymasz skupiaj sie na czyms pozytywnym by czuc radosc bp,dziecko bedzie sie balo i bedzie bardzo marudne, musisz utulic sama siebie by ogarnac dziecko.. sama przez to.przeszlam. ostatnio przepraszalam swoja tesciowa bo przesadzilam i czulam taka potrzebe. Ona stwierdzila ze musi mnie pilnować bo depresja mi grozi, a ja tak,sobie pomyslalam ze co ona by zrobila jakby slyszala mnie wczesniej? Przeciez teraz jest o trzy nieba lepuej niz bylo...
Malaga o co chodzi z tym krztuscem?

Odnośnik do komentarza

pieluchy lidlowe i tescowe to wielkie g..., dada tez nam nie pasują. My uzywamy pampersow active bo wiecej ich kupilam, te premium care moga byc, ale najlepiej nam sie sorawdzaja te drozsze rosmanowskie, wychodza troche taniej niz pampers premium care, sa nieco mniejsze niz pampersy i super układaja sie na pupie, no i nie smierdza i pupka po nich najladniejsza,
wielorazowe minus za to ze nie mieszcza sie pod ubraniami, mimo ze dziecko mam szczupłe, no i ciezko mi uchwycic odpowiednia szerokosc by puelucha sie trzymala, niby duzo tych nap maja ale to za malo...

Odnośnik do komentarza

Grupa krwi my mamy taka mała książeczkę dziecka ale tam nie ma podanej jego grupy krwi .
Pieluchy my używany pampers i takie z sieciówki jakby z biedronki . Ja wole pampersy bo lepiej wydaje mi sie ta siateczka odprowadza siuśki.
Teściowa oj po powiedziała ze nienawidzi tych wstrętnych rudych i piegowatych Norwegów .
Mnie sie bardzo przykro zrobiło i sie popłakałam bo ja mam rude włosy od urodzenia i mnóstwo piegów . W szkole dzieci bardzo mi dokuczały . A na dodatek moj synek tez na rude włoski , choć to oczywiście pewnie sie zmieni .
Teściowa to kawał baby wiec w zemście jej powiedziałam ze nienawidzą grubych wstrętnych bab . I awantura na trzy fajerki była !

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...