Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Groszek ale seks uprawiasz z mezem a nie tesciowa:D nie tak serio to tez drazni mnie kilka kwestii i odebralo ochote ale skonczylo sie krwawienie. A wczoraj za pomyslem Ataa na zakradniecie sie meza do mnie, zostawilam swiatlo i zaczelam karmic malego ubralam sie i zasnelam, tak wiedzialam ze maz mnie obudziczy zgasic. Ja sie budze w nocy a maz juz u corki w pokoju. Rano myslal ze ja spie przy swietle a nie chcial budzic, bo ostatnio wolal na grill to gadalam ze moglam spac. Zalowal jak sie dowiedzial. Tak wiec ja tez w celibacie. Maz mi wysyla takie smsy ze mam ochote Nawet. Heh zobaczymy.

U nas corka nawet jak miala czapke z kokarda to byla chlopcem bo czapka i spodnie szare, kazdy facet zakladal ze chlopak. A teraz nic nie gadaja bo siedzimy na dworze.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Nat , vena a u mnie tylko , ale ładna dziewczynka , ale dlatego ze ma taki różowy kocyk ;) ja tam taka nie jestem ze jak różowe czy żółte to tego nie użyje , przecież sukienki mu nie zakładam ;)
Heltinne kurczę super stronka ! A wiesz , my dostaliśmy nianie i jest super ale baterie to żart , włączę podglad i za pół godziny już bateria mruga ! Jak jest u ciebie ?
Melly no po kiego grzyba zaprasza była twojego męża ! Rozumiem zdenerwowanie . Ale ludzie niektórzy to nie myślą i tyle . Albo myślą tylko o sobie .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Seks - u nas wczoraj pierwsza proba, balam sie, ale dalam rade. Do przedciazowego zadowolenia daleko, ale z czasem damy rade. Nie ma opcji zeby stanik sciagnac...
Dziewczyny czy wy zawsze karmicie z obydwu piersi? Ja zauwazylam, ze maly coraz czesciej chce tylko z jednej i potem jest szybciej glodny i musze go czesciej karmic...

Odnośnik do komentarza

Melly dobre... to teraz juz pewnie mąż będzie bardziej czujny :)
Groszek wg mbie Twoja tesciowa zaczęła , Ty ja przeprosilas,a ze ona nie umie sie zachowac? Trudno, szybko nie przyjedzie drugi raz, wazne by,miedzy Toba a mezem nie bylo z tego powodu kwasu,
Marty ja ostatnio tak katmie i tez mnie to wkurza bo w nocy nie cuce mi teraz jesc z obu i nudzi sie po 2h zamiast po 3 :(
Miila nam pani doktor wvzoraj ocenila wlosyna miedziane, i tak jak sie przygladam w swietle faktycznie tak trochę wyglądają, a byl blond, przykro mi ze czepiaja sie rudego, wg mbie rudy plus piegi to urocza sprawa, ja jak bylam mala to mialam kasztanowe wlosy teraz brąz zwykly i przytym jadna! Oprawa oczu i masa piegow wiec bez make up-u wygladam co najmniej dziwnie...

Odnośnik do komentarza

Melly Hihi zgadzam sie z Nat teraz maz bedzie czujny ;) fajnie ze ci smsy wysyła ;))))
Marty ja od początku tylko z jednej piersi karmie. Mały cynka ok 10 min . Mam ta aplikacje co chyba Ewee polecała i wszystko mam po kontrola . Mały budzi sie co trzy godziny w nocy na cysia .
No to gratki, pierwsze koty za płoty , mam na myśli przytulanki z mężem .
Moj maz wlasnie wrócił z pracy i mówi ze ładnie wyglądam ;) ze do formy wracam (!) . Powiedział ze dziś na obiad z firmy go zapraszali ale odmówił bo powiedział ze ostatnio mało czasu z nami spędzał :))) bo pracował ostatnio bardzo duzo i nie rozmawialiśmy za bardzo .
Powiedział żebym sie jego mama nie przejmowała i jakoś to bedzie . I zgodził sie ze napewno chciała mi przykrość sprawić naumyślnie . Bo nie raz podkreślała wcześniej ze nienawidzi rudych i rudzi sa wredni .
Jestem z mężem 15 lat to chyba zauważyła ze mam rude włosy i piegi .
Ataa no u mnie henna brwi i rzęs musi być obowiązkowo ! Bo inaczej to kiepsko wyglądam ...

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Masakra, jaka moja córa dzisiaj marudna!! Chwilę przysypia (na szczęście) a potem płacz, chwila jedzenia, szarpanie się przy cycu i tak w kółko, normalnie nie poznaję jej dzisiaj. Chyba drugi skok rozwojowy się zaczął... oby szybko minęło ;)

waga dziewczyny, moja kluska skończyła wczoraj 5 tyg, dzisiaj zważyłam ją na domowej wadze -5,1kg :D kilogram w dwa tygodnie :D

Poza tym ze zmęczenia po całym dniu nie wiem co jeszcze chciałam napisać. Mała przysnęła, trwaj chwilo!
Miłego wieczoru dziewczyny!

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Nat, Ataa, GroszekNo no to zobaczymy jakie te nasze dzieciątka będą miały włoski, ja nie mogłam chcieć nic więcej, dla mnie jest idealny, wiadomo (jak dla każdej mamy jej dziecko), ale przykro mi jak dorośli! ludzie się tak dziwią, skoro oni nie potrafią się zachować i ich to bawi, to co dopiero dzieciaki potem w szkole, jak te włoski się nie zmienią? nie chciałabym, by kiedykowiek było mu przykro z uwagi na wygląd.

Seks u nas bardziej zabawy seksopodobne niż sam seks, nie biorę tych tabletek jednak, a z gumą więcej zabawy niż radości, w sumie muszę coś postanowić (jaka metoda antykoncepcji), bo zaczyna mnie to już męczyć.

Miejsce po szpitalnym szczepieniu lekko różowa plamka, płaskie, wcześniej było wypukłe i się bałam - jak guzek.

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48686.jpg

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48687.jpg

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48688.jpg

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48689.jpg

Odnośnik do komentarza

Aniela je tylko z jednej piersi. Sama wypluwa cyca i pozniej jak przystawiam do drugiej to usta zamknięte i nie ma więcej jedzenia. Zreszta, jak sie odstawi i nacisne piers to nadal mleko leci wiec zakladam ze najada sie.

W nocy budzi sie co 2.5-3h... wczoraj byl sukces bo pierwsza przerwa byla ponad 4h!

Co do wagi... to na domowej wadze miala dzisiaj 4.4 kg. Tak jak czytam o Waszych maluszkach to slabo wypada... bo przez 1 mc przybrała 1kg.

kingullek a ten drugi skok to mowisz o ktorym? Bo pierwszy chyba jest w 5 tyg a kolejny?

seks mam nadzieje ze dzisiaj się uda...

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ewee 2 skok niby między 7 a 9 tygodniem, jednak moja mała pierwszy miała ok 3 tygodnia, także u niej to trochę szybciej idzie. Poza tym te tygodnie są określane tylko tak mniej więcej, każdy dzieciaczek przechodzi to indywidualnie :)

P.S. mój Kurdupel ma taki ścisk w paszczy, że robi mi siniaki na sutkach... ała... aż się w przychodni babka śmiała jak próbowała jej wyciągnąć smoczek z buzi i nie mogła ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz swojemu mezowi napisalam wprost zeby przyszedl jak chce:))

Miila jakbym widziala swojego meza trzymajacego ktores z dzieci, mega slodkie. Jak tu ich nie kochac jak bije taka milosc. Piekne zdjecia.
A jak ktos bedzie chcial sie wysmiewac w szkole to znajdzie jakis powod. Mam nadzieje ze moje dzieci nie beda gnebione ani nie beda gnebic.
Moj syn nie wiem ile wazy, duzo ale ja juz mam w du.. bo ja go karmie co 3h, w nocy 4 h i czasem 2,5 mozna rzadziej? Dziecko by sie zaglodzilo. Taka jego uroda. Nie jest gruby ale wyglada na wiecej niz 7 tyg. Matko w pt 7 tyg;( za szybko.leci.

Co do rudych falszywe tak samo jak blond czarne i brunetki bez sensu jakby dwulicowosc byla zalezna od koloru wlosow. A teraz jest jakas moda na rudy kolor. Sama chcialam ale pol miasta juz chodzi w rudych wlosach.

Piegi na nosie sa sexy choc ja nie mam i maz ale moja siostra ma i zazdroszcze.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

sekstja...gdyby tak czasem Ślubny do sypialni zajrzał...tzn.spi po południu przed trasa. Korzystamy z sypialni na zmianę. Zresztą. ..libido ujemne. Zwyczajnie nie chce mi się. Jestem zmęczona.
Ślubny musi zadowolić się calusem na pożegnanie przed wyjazdem lub po powrocie.Na tyle mnie stać.... :/

piegi ja też mam :D Jako dziecko marzylam o konkretnie rudych włosach. Pewnie gdybym je miała, wcale nie byłabym z tego powodu szczesliwa....
Mam takie mysio rudawe, prawie niewidzialne rzęsy i brwi i do tego jestem trochę, nie wiedzieć czemu, skosna. Ja to dopiero dziwnie wyglądam...;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne ja i maz mamy takie oczy jakby zrobione czarna konturowka. A corka z poczatku wygladala jak skosnooka, pytal maz z.ktorym Chinczykiem mam.dziecko:D obie rodziny maja.takie skosne rysy;D

Moja babcia jak.zobaczyla mojego.chlopaka (meza) to.nie mogla.przestac do.niego mowic imoeniem mojego taty ( nie zyje od 20 lat), babci sie lzy w oczach pojawialy. Faktycznie my z mezem jak dwie.polowki.jablka. a corka to kopia moja z dziecinstwa a zarazem.przypomina ciotke (ta madrzejsza) meza.

Co do brwi ja mam.ciemne oczy i czarne brwi i moja.babcia jak.bylam nastolatka to powiedziala ze za mocno sobie te brwi maluje ze.az Brzydko haha i musialam slinic placa i zmywac i noe wierzyla ze moje. A mi sie podobaja. Babcia

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Nat no nie? 6kg ma klocek, brzuch jak żaba i fałdke na fałdce na udach :) no i jestem dumna, bo karmię tylko cycem, od ostatniego dokarmienia minęło ponad 5 tyg :))
Oczy ciekawa jestem czy mu takie zostaną, w sumie miał różny odcień, przez moment myślałam, że będą zielone, potem miodowe a teraz chyba jednak niebieskie :)

Z tymi włosami macie racje dziewczyny, jak ktoś chce to i tak znajdzie coś, żeby gadać, blondynki głupie, rude wredne..

Melly pokaż jakieś zdjęcie córci :)
Karmisz co 3h, nic się nie martw, to nie jest często, ja karmię nieraz co 30 min jak mały chce, je całkowicie na żądanie, kiedy chce i gdzie chce, przestałam się już krępować, karmie wszędzie, wczoraj siedziałam skitrana w galerii z nim na ławce i karmiłam i uśmiechnęła się do mnie zakonnica :D ogólnie to młodzi ludzie nie zwracają uwagi, ale starsze baby mają wielkie ale.
A z tym czasem.. u nas zaraz 10 tyg. zaczynam zapominać jak to było w ciąży, a jak widzę kogoś z brzuszkiem, to wydaje mi się to abstrakcyjne, że przecież jeszcze chwilkę temu mój mały tam był, w środku.

Heltinne ja też nieraz padam na pysk i nie chce mi się zwyczajnie, bo nie mam siły, ale 'dla dobra ogółu' nie odmawiam za każdym razem, nie chcę, żebyśmy się od siebie oddalili, to jest ważna sfera myślę i trzeba o nią zacząć znów dbać.

Odnośnik do komentarza

A tak się budzimy... łóżeczko spełnia swoją funkcję do pierwszej pobudki, potem przyznam, ze z lenistwa, karmię małego w nocy na leżąco, zasypiam, on też i tak do rana się tulimy :)

Zdjęcie zrobił nam tata, telefonem, z zaskoczenia, takie zwykłe a tak bardzo je kocham! (zobaczcie jak on ma rączkę, jakby mówił 'to moja mama').

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48695.jpg

Odnośnik do komentarza

Mellynormalnie zazdroszczę tej "konturowki" ,brwi i w ogole.
Tak w ogole u mnie każdy makijaż wygląda słabo ze względu na "brak" powiek,uhh. Ich też nie widać :/
Marcysiowi po mamie się odziedziczylo,dziecka się nie wypre ;)

Miila przeslodko razem wygladacie :) Zdjęcie do ramki zdecydowanie :)

Eh, mojemu Ślubnemu przychodzi ochota akurat wtedy gdy najmniej pasuje np.na chwile przed powrotem dzieci ze szkoły... Niewypal, nie pierwszy raz po porodzie :/
Coz, jego tryb pracy negatywnie wpływa na pożycie i ogólnie na nasze relacje.... Najłatwiej nam się porozumieć przez telefon, i to nawet... w domu! Serio, czesto dzwonimy do siebie choć dziela nas tylko schody czy drzwi do garażu. ..Jakie to smutne.... teraz tak myślę. ..

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne nie ma szans, żeby mąż zmienił pracę lub o tym chociaż pomyślał? wyobrażam sobie jak musi Ci być momentami ciężko, jak On w rozjazdach, a Ty w domu sama z dziećmi (choć moim zdaniem łatwiej z dziećmi niż bez, bo przynajmniej jest towarzystwo). Na pewno bym porozmawiała o Waszych relacjach, żeby mimo tego trybu jaki jest teraz, nie oddalić się od siebie zbyt bardzo :*

Przy niedużych powiekach chyba dobrze wygląda kreska :) próbowałaś? ja mam za to duże i długie powieki, próbuję opanować sztukę malowania siebie samej, ale oczy to nie jest najłatwiejsza sprawa :P

Odnośnik do komentarza

Miila szanse słabe na zmianę. Niby chce być sam dla siebie szefem ale odkąd jest podwykonawca dla większej firmy ta jego wymarzona wolność i możliwość podejmiwania decyzji to tylko teoria. Albo się dostosuje albo koniec współpracy a na to nie możemy sobie aktualnie pozwolić...
Lekko nie jest, mój mąż to jedyna dorosła osoba która na codzien widuje, poza ludźmi w sklepie, brakuje mi zwyczajnej rozmowy z drugim człowiekiem. Masz rację, że z dziećmi latwiej...
Coraz bardziej przekonuje się ze decyzja o 3.po latach, byla właściwa. Za parę lat młode wyfruna z gniazdka,a ostatnie pisklę jeszcze w nim posiedzi, nie będę sama :)

Wiesz, moje powieki niby w miarę normalne, ale widać je dopiero gdy uniose brwi,bo przykrywa je fald skóry jak u azjatow. Do tego wystające kości policzkowe. Makijaż generalnie to wyzwanie, wiec ograniczam się przewaznie do maskary...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Miila corki wole nie pokazywac, bo kto wie kto czyta forum, a Maly sie zmienia szybko wiec dodalam;)

Wy piekni, Maly zgrabny, a Ty brak slow, nie zglosil sie nikt do Was z reklamy?:))

HeltinneTy kokietko;) jesli Marcel jest podobny do Ciebie to cud miod malina z Ciebie dziewczyna;)

Pomysl ze jedynymi doroslymi jest maz tesciowa tępa ciotka jej ok maz ale zapracowany i dziadek pierdoly gadajacy nie przyjmuje sprzeciwu (kiwam mu glowa na tak z usmiechem wiec jestem jedyna osoba ktora sie z nim nie poklocila), a i jeszcze Pani "dzien dobry" i "zapraszam ponownie" z biedronki to caly moj swiat. 3 spotkania ze znajomymi i koniec. Eh. Siedzimy w tej wiosce.

Ja tam uzywam tylko kredki i tuszu do rzes a jak dostane zmarszczek to nie umialabym podkladu uzyc.
Mi sie kreska tak troszke rozmazuje pod okiem ze ciotka pytala jak ja sie maluje ze mam fajna kreske. Hehe. Kiedys tobil krechy grube to gadali w rodzinie ze emo hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Jak poszlam do pracy to mysleli ze mam 19 lat i gadali ale Ty mlodziutka a ja ze nie za 25 to odrazu ze ty to taka mloda nie jestes pff heh potrafili dobic czlowieka.
Miila napisalas ze ludzie gadaja ze blond glupie, rude wredne a ja kiedys bylam na randce i fajny koles oczywiscie ja z tych niesmialych itd a on na koniec ze fajna jestem taka normalna bo jak mnie zobaczyl ze mam czarne wlosy to odrazu ze puszczalska.yh i takie sa stereotypy ze czarna puszczalska ale rude to raczej pozadane przez facetow-intrygujace.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...