Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agataaaaaa

Kwietnióweczki 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agataaaaaa

Witajcie kochane widzę , że nie ma jeszcze wątku kwietniowych mam ;) ja już jestem po badaniu krwi obecnie 3 tydzień . Byłam u ginekologa , ale jeszcze nic nie widać . Macica jest powiekszona jak na ciąże . Mam 14 miesięcznego Wojtusia ;) drugą ciąże poroniłam w marcu w 7 tyg . Brak akcji serca ;/ Teraz wierze , ze będzie dobrze . Jeszcze chodzę do pracy mam leki na podtrzymanie , a 20 sierpnia idę do mojego ginekologa , który prowadził moje 2 ciąże i podejmie decyzje co dalej . Nie ukrywam , że u mnie w pracy trzeba dzwigać , a jak narazie to kombinuje żeby robić coś lżejszego ;) Zapraszam mamusie spodziewające się fasolek na kwiecień 2016 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!

Dziś zrobiłam test ciążowy - dwie kreseczki. To nasz pierwszy cykl starań i jeśli badanie krwi i lekarz potwierdzą ciąże to najprawdopodobniej również będziemy kwietniowi ;) . Mamy już 6-letniego syna Wiktora. :)

http://wiktorek2406.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png
http://s1.suwaczek.com/200611173438.png
http://s6.suwaczek.com/201012241032.png

"Dzieci bardziej niż inni potrzebuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dziś mija 6 tydzień. Trafione w pierwszym cyklu starania :) Mieliśmy szczescie bo mój mężczyzna pracuje w Norwegii i zazwyczaj przyjeżdża w okolicy @. Dziś była pierwsza wizyta u gina powiedział że ciąża jest ewidentna. Zrobil cytologie i dal skierowanie na badania. Mówił że usg zrobi ok 8 tyg. Nie mogę się już doczekać żeby zobaczyć moją fasolkę :)

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miila

Cześć dziewczyny :)

Staraliśmy się z mężem o maluszka od kwietnia, udało się! dziś zrobiłam test i jest pozytywny :)) wg. kalendarzy internetowych termin przypada na 15 kwietnia (5 tydzień).

Cieszę się ogromnie, maluch będzie bardzo wyczekiwany <3

monthly_2015_08/kwietnioweczki-2016_34052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia2608

Witam Kochane ja też właśnie wróciłam o lekarza na usg widziałem moja fasolkę jestem w 5 tyg 6 d ciąży moje malenstwo ma 3.2mm jest to moja trzecia ciąża dwie poprzednie zakończyły się niepowodzeniem pierwsza poronilam w 9 tygodniu a druga w 19 Wiec ta Ciąża będzie dla m ie ciężka i stresująca ale wierzę że się uda i 5 kwietnia urodze zdrowe malenstwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miila

Sylwia - oczywiście, że urodzisz zdrowe maleństwo! Bardzo mi przykro, że tak się stało poprzednio, ale głowa do góry!

Dziewczyny, uważacie, że kiedy najlepiej pójść do lekarza na pierwszą wizytę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia2608

Wszystko zależy od lekarza ale wydaje mi się im wcześniej tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sylwia2608 będę trzymała kciuki za Ciebie i Twoja fasolkę :) jesli wszystko pójdzie dobrze będę rodziła dzień przed Tobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miila

Nie wiem dlaczego mamy domyślnie pogrubioną czcionkę w grupie - dziwnie to wygląda :P

Bierzecie już jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego? jeśli tak to jakie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mosia83

Witam, ja ostatnią miesiączkę miałam 07 lipca, w zeszłym tygodniu test pokazał 2 kreseczki, po 7 miesiącach starań, to moja druga ciąża teraz jeszcze poczekam bo chcę na wizycie usłyszeć bijące serduszko i jak wszystko będzie ok. to witam w gronie kwietnióweczek 2016r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miila
Nie wiem dlaczego mamy domyślnie pogrubioną czcionkę w grupie - dziwnie to wygląda :P

Bierzecie już jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego? jeśli tak to jakie? :)

Ja biorę Prenatal Clasic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miila

@mosia83 - dziękuję, idę na wizytę w poniedziałek, więc zapytam o te witaminki. Kiedy najszybciej można usłyszeć serduszko? ok 6-7 tyg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwczesniej serce mozna zobaczyc po 5 tyg. Ale z tego co slyszlam zależy to m.in. od dlugosci cyklu (jesli cykl jest dłuższy, to później dochodzi do zapłodnienia). Ale mysle ze lepiej poczekac tydzien- dwa dluzej zeby sie nie stresowac ze serca nie widac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę , ze jest nas coraz więcej ;) Gratuluje dziewczyny ;) Trzymam kciuki za was ;) My dziś odpoczywamy . W piatek idę do lekarza nie mogę się doczekać ;) Mój synuś szaleje więc mam co robić . Ja też straciłam poprzednią ciąże i bardzo się boje kolejnej straty . W 7 tygodniu poroniłam , nie było akcji serca. Okropne doświadczenia , bo musiałam urodzin maleństwo i męczyłam się ze skurczami . Widok przerażający . Badali fasolkę i była zdrowa więc nie wiem czemu poroniłam ;/ w pażdzierniku bym rodziła . Mój synek i mąż dawali mi dużo siły i jakoś dałam radę . Teraz jestem na l4 z racji poronienia . Tak jest bezpieczniej .

monthly_2015_08/kwietnioweczki-2016_34147.jpg

monthly_2015_08/kwietnioweczki-2016_34149.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny :-)
Witam i ja :-). Jeszcze nie byłam u lekarza, ale zrobiłam dwa testy (wczoraj i dzisiaj) i wygląda na to że też jestem w ciąży :-)
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo tak bardzo się cieszę :-)
Pozdrawiam Was i Wasze maleństwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny, ja mam nadzieje tez byc kwietnioweczka. W zeszlym roku poronilam dwa razy, teraz staralismy sie 4 cykle. Dzis bylam u gina, pecherzyk ciazowy wg usg 5t1d a wg OM 5t5d, ale cykle nieregularne, wiec chyba nie ma sie czym martwic. Teraz mam robic bete co 4 dni i kolejna wizyta za dwa tygodnie. Mam nadzieje, że tym razem sie uda. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny jestem z październikowych mam 2015,zostały mi prawie całe 2 opakowania duphastonu-może któraś bierze mi się już nie przyda?Chętnie tanio odsprzedam.Jak coś to proszę o kontakt na priv.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kumi
Hej dziewczyny, ja mam nadzieje tez byc kwietnioweczka. W zeszlym roku poronilam dwa razy, teraz staralismy sie 4 cykle. Dzis bylam u gina, pecherzyk ciazowy wg usg 5t1d a wg OM 5t5d, ale cykle nieregularne, wiec chyba nie ma sie czym martwic. Teraz mam robic bete co 4 dni i kolejna wizyta za dwa tygodnie. Mam nadzieje, że tym razem sie uda. :)

Mocno trzymam kciuki by wszystko było ok. Ja też idę za 2 tygodnie na wizytę, zobaczymy co we mnie siedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...