Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Dołączam do Was dziewczynki :-)
Aktualnie 8 tydzień, mam już synka 20mies. i jedną ciążę poronioną (luty 2015). Jestem po pierwszym badaniu USG, jutro idę na kolejne mam nadzieje, że usłyszę serduszko, bo przy pierwszym badaniu było za wcześnie by cokolwiek usłyszeć. Trzymajcie kciuki, żeby tym razem wszystko było dobrze, bo strasznie panikuje po ten drugiej nieudanej ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny. Przyznam szczerze ze juz obserwowalam ten watek od jakiegos czasu i balam sie dolaczyc do Was dopoki nie potwierdze ciazy u lekarza (na usg widac juz wyraznie zarodek i serduszko , nawet udalo mi sie posluchac). Jestem po 2 stratach ciaz (36tydz i 8 tydz) tak wiec pewnie jak nie jedna z Was zyje w strachu i ogromna nadzieja na powodzenie tej ciazy. Jestem obecnie w 6tyg, pod opieka ginekologa i immunolog, z lekow przyjmuje kw.foliowy 5mg, prewenit, witb6, heparyne w zastrzykach i od jutra dochodzi mi encorton 2xdziennie. Przyznam ze troche tego jest, ale jesli to ma pomoc zrobie wszystko. termin mam na 8.04 :) pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie :*

Nina
http://emaluszki.pl/suwaczek16-20170327.jpg
Staś
http://emaluszki.pl/suwaczek17-20160321.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam kolejne kwietnióweczki.
MiMi leki na pewno pomogą i przytulisz maluszka już niedługo.
Ja nie mogę się doczekać wizyty 27.08 bo chodzę zestresowana chcę już zobaczyć moją fasoleczkę.

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe kwietnióweczki, ciesze się, że jest nas coraz więcej :)
Z nowości, to uda mi się chyba dostać do dobrego lekarza i chciałabym właśnie, by to on prowadził ciążę. Ginekolog u którego byłam pierwszym razem, jest wg. mnie osobą niekompetentną, zbywającą - nie wyobrażam sobie pozostać pod jego opieką.

Dziś noc koszmar, od kilku dni męczy mnie katar jakby alergiczny - w zeszłym roku o tej porze też tak miałam, myślałam, że to na pościel z pierza, bo kiedy ją wymieniłam, ustąpiło, ale teraz nie mam a męczy tak samo. Ciągle mam zatkany nos i swędzą/pieką mnie oczy. W tamtym roku ustało dopiero w styczniu, więc jeśli to powtórka z rozrywki, to nieźle się omęczę..

Przed drugą obudził mnie okropny ból brzucha, aż przez moment myślałam, że to może jakaś jelitówka, bo od razu do łazienki, na szczęście póżniej ustąpiło. Pierwszy raz też było mi niedobrze, niemal do tego stopnia, że myślałam, że już będę wymiotować. Ogólnie czuje się dziś fatalnie, ten nos mnie wykończy, nie mam na nic kompletnie siły.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :-)
Wcześniej byłam na forum czekając na 2 kreseczki i szczęśliwie udało nam się doczekać :-)
Z okresu wychodziło mi, że mam termin na 26 marca. Byłam 2 tyg. temu u gin. i powiedział mi, że pęcherzyk jest za mały w stosunku do dnia ostatniej @. Kazał przyjść za 2 tyg. Głupia ja naczytała się na temat pęcherzyka pustego i wszystko sobie nawkręcałam... Na całe szczęście mój R stąpa twardo po ziemi (chociaż przyznał się wczoraj, że był cały w nerwach). Byłam wczoraj u gin. i tam okazało się, że mu usg nie działa... Na całe szczęście w luxmedzie stanęli na wysokości zadania i miałam wieczorem zrobione usg.
Mamy piękną kruszynkę 1,19 cm. USG wskazuje na 7t3d. :-) serduszko bije :-) Ten nowy gin. powiedział, że z okresu jest termin na marzec ale z usg na 4 kwietnia :-) i że to normalne :-)
wczoraj aż się popłakałam tak ze mnie wszystko zeszło. Teraz dziewczyny przed nami najwspanialsza przygoda życia :-)
Trzymam kciuki za Nas wszystkie!

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Miila
@Kumi - witamy! zobaczysz, że wszystko będzie dobrze :)) trzymam kciuki!

Dziewczyny, jakie macie objawy ciążowe? u mnie ogólne zmęczenie i wzdęcia + wyczulenie na zapachy, lekki spadek apetytu. Dziś boli mnie podbrzusze i trochę się zmartwiłam :( wizyta w poniedziałek.

Czesc dziewczyny:)
jestem tu nowa, ale mamą jestem od 10 lat:) mam dwóch chłopców i z niecierpliwoścą czekam na wiadomości co bedzie teraz..moim marzeniem jest miec córcie, ale co bedzie to będzie, najważniejsze aby było dzieciątko zdrowe..To moja trzecia ciąża- w dwóch poprednich zadnych dolegliwości a teraz? mdłości od rana do nocy, metaliczny posmak w ustach, bolące masakrycznie piersi, ciągle jestem zmęczona i strasznie wyczuwam kazde zapachy, nie mogę nawet umyć zębów bo od pasty mnie mdli, woda ma okropny smak..itd. Mówią,że od 3 miesiąca ma to przejść< oby> zapomniałam dodać ze to 8 t.c. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :))

http://www.suwaczki.com/tickers/16udrjjgcr3pzj3a.png

Odnośnik do komentarza

Cześć, na podstawie oststniej miesiączki mogę stwierdzić ż ejestem na przełomie 6/7 tyg, z kalendarzy internetowych data porodu przypda między 10 a 15 kwietnia. Jest to moja 2-ga ciąża (właściewie trzecia bo w przedostatnim cyklu też pojawiły się 2 kresezki a 4 dni później ogromna miesiączka) pierwsza ciąza zakończona 11 tyg obumarciem płodu, bardzo się stresuje ale chce myśleć pozytywnie. Byłam 2 tyg temu u lekarza, ale poza plamką w lewym rogu macicy (macica dwurożna), sugerującym że coś tam się może rozwija gin nie znalazł nic. Pojechałm ze względu na ból brzucha, bo wcześniejsze doświadczenia nie były pozytywne. Moj gin na urlopie od kilku tyg i nie wiem kiedy wróci, ale chyba zdecyduje się iść do innego w poniedziałek. Dziewczyny które wcześniej poroniły, dostałyście coś od lekarzy na ewentualnie podtrzymanie ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...