Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny!

Z radością dołączam do grona kiwetniowek! Mój termin to 8.04. (ostatnia miesiaczka 1.07.). Na pierwszej wizycie byłam 31.07. i już wtedy było widać 2,4 mm zarodek. Kolejna wizyta w piątek 21.08.. odliczam dni żeby zobaczyć bijące serduszko! Objawy jakie mi towarzyszą do tej pory to tkliwe powiększone piersi, zmęczenie, senność i z rana straszne mdlosci,póki co bez wymiotów. Życzę wszystkim powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Ja już po wizycie u ginekologa :) pęcherzyk ma 1cm, w środku bardzo wyraźnie widać ciałko żółte. Wiele się nie dowiedziałam, lekarz oprócz stwierdzenia 'piękna ciąża' nie powiedział mi nic wiele, zalecił łykanie foliku i kolejną wizytę za 3 tygodnie - wtedy ma zlecić badania, póki co nie dał mi żadnego skierowania.

Ciesze się, że wszystko w porządku, taaak mi ulżyło! :)

Odnośnik do komentarza

W USA również pierwsza wizyta jest nie wcześniej niż w 8 tyg. W sumie ma to sens, bo wtedy można usłyszeć serce, a nie tylko zobaczyć. Ja witaminy zaczęłam brać jak tylko zaczęłam się starać o dziecko-pół roku temu. Doktor stwierdził, że z diety za mało przyswajamy witamin.
Pozdrawiam wszystkie Mamy

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Witam :)
5tc - niedawno się dowiedziałam. Już po 1 usg bo były wątpliwości czy w ogóle jestem w ciąży i czy płód/zarodek jest żywy. Okazało się, że ciąża o połowę młodsza od tej określonej przez lekarza. Trauma na dzień dobry :/

Co do suplementacji. Biorę oczywiście kwas foliowy ale zastanawiam się nad bardziej kompleksowymi suplementami. Ma któraś jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Marysia1202 ja również mieszkam w UK i te czekanie do 12 tyg mnie dobija,chyba wczesniej udam sie do PL kliniki bo chciałabym sie jak najszybciej dowiedzieć czy ktoś tam rzeczywiście jest w moim brzuszku :) zaczął sie 5 tydzień ale żadnych objawów brak,nic,jakbym w ciąży nie była,a test robiłam 3 razy i wyszły pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, uważajcie póki co z tymi kremami, ja słyszałam, że np. brzucha nie należy smarować do końca 12 tygodnia, bo może to wywołać niepotrzebne skurcze.. nie wiem sama co o tym myśleć, ja kupiłam Palmers z polecenia przyjaciółki, która wczoraj urodziła synka 3670 i 56 cm i nie ma ani jednego rozstępu. Najzwyklejsza oliwka ponoć najlepsza, ja jednak nienawidzę tego tłustego filmu i poplamionych rzeczy, więc wolę to masło do ciała palmers + krem do biustu. Ze smarowaniem brzuszka czekam, wole się nie narażać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...