Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

kaszka
adonis, mamy wobec tego rocznicę tego samego dnia. ;) Dobry motyw z puzzlami!
lencia, dziękuję za pomysł, ale wydaje mi się, że pierwsza rocznica ślubu to jednak sprawa zbyt uroczysta, żeby załatwiać ją 'lizaniem cipeczki' czy też 'lodem', jak raczyłaś te czynności nazwać. Niemniej swego rodzaju kupczenie usługami seksualnymi źle mi się kojarzy i nie potrzebuję karnetów, by pewne rzeczy uzyskać czy darować.

Nie chcę iść na tę szczególną okazję w nic 'użytecznego', typu ciuchy czy słuchawki, wolałabym większą sztampę, jakiś odpowiednik biżuterii.
Myślałam o jakimś dobrym alkoholu, ale się nie uraczymy oboje. :(
Zegarka nie będzie nosił na pewno. :(

Mój nie nosi wogole biżuterii na elegancko nie widzę go nigdy chyba że od święta a zegarki uwielbia. Kupilam puzzle bo pierwsza rocznica to chyba papierowa?
Nie czytałam ale nie wierze ze ktoś to napisał. ...

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

lijden
Z prezentami zawsze jakoś tak dla faceta ciężko. Może właśnie te spinki i np komplet kubków jeden dla niego z twoim zdjęciem a dla ciebie z jego?

Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny jedna rzecz bo cały czas nie mogę tego rozgryzc. Jak jestem w 15 tygodniu i 6 dniu ciąży to mówię że jestem w 15 czy w 16 tygodniu?? Mam aplikacje na telefon i pokazuje mi ze w 16 to samo kalkulatory w necie.


Ja jak mam 17 to mówię że jestem w 17. Tak też liczyłam poprzednia ciążę i

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:-) cale wieki sie nie odzywalam! U nas wszystko ok, polowkowe mamy na 20.05 i chyba szarpne sie na 4D. Widze na tapecie prezenty rocznicowe. Ja na szczescie raczej nie mam z tym problemow. Maz jest zapalonym fotografem wiec pomyslow mam bardzo duzo m.in. kurs fotografii noworodkowej:-D tylko zastanawiam sie czy to bedzie prezent dla niego czy taki bardziej dla mnie... karnety na 'sprawy lozkowe' no sama nie wiem... my akurat chyba nie nalezymy do ludzi, ktorym czegos w tych kwestiach brakuje i zaden to prezent. Troche tak jakbym mu dala karnet na obiady we wlasnej kuchni:-) ale oczywiscie to zalezy od charakterow partnerow i pewno znajda sie amatorzy takich prezentow. Pozdrawiam wszystkie mamusie bo pewno znowu znikne na dluzszy czas.

Odnośnik do komentarza

lijden

Z innej beczki macie może jakieś fajne imiona chłopięce bo za chiny nic fajnego wymyślić nie moge, dla dziewczynki mam mnóstwo tylko przy chłopaku fantazja zawodzi :)

U mnie jeśli będzie chłopiec otrzyma imiona Bartosz Hubert :) Inne propozycje, zależnie od upodobań, z polskich- Grzegorz, Krzysztof, Jakub.. Coś innego: Alan, Artur, Natan.. Do wyboru do koloru :) Przejrzyj kalendarz :) Na pewno coś znajdziesz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3ovfxmo68ykt96.png

Odnośnik do komentarza

adonis_25

Mój nie nosi wogole biżuterii na elegancko nie widzę go nigdy chyba że od święta a zegarki uwielbia. Kupilam puzzle bo pierwsza rocznica to chyba papierowa?
Nie czytałam ale nie wierze ze ktoś to napisał. ...


Puzzle to nie jest zły pomysł :) Pomyśl o czymś co lubi, coś co "wzbogaci" jego pasję. Mnie w tym roku czeka druga rocznica, mam łatwiej bo mamy wspólną pasję- myślistwo. Wiem czego w danym momencie potrzebuje i to mnie ratuje :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3ovfxmo68ykt96.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamuśki. Dawno się nie odzywalam, ale czytam ns bieżąco. Wiadomo praca, majówka. A od wczoraj jestem na kursie ponad 400km od domu. I tak jeszcze miesiąc. W niedzielę tłukłam sie pociągiem, takie przepełnienie, że musiałam stać 2h. Masakra. Mam nadzieję, że przetrwam ten kurs... za tydzień wizyta, więc mam nadzieję, że poznam płeć.
Miłego popołudnia :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k7h3v8d7d.png

Odnośnik do komentarza

lijden

Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny jedna rzecz bo cały czas nie mogę tego rozgryzc. Jak jestem w 15 tygodniu i 6 dniu ciąży to mówię że jestem w 15 czy w 16 tygodniu?? Mam aplikacje na telefon i pokazuje mi ze w 16 to samo kalkulatory w necie.

15 + 6 czyli w trakcie 16. A w karte wpisuja skonczone tylko :) ja mam 18 i 6 czyli jestem w 19 a jutro zaczne 20

Odnośnik do komentarza

Co do karneciku nie uwazam, że jest to zly prezent i, dziwne, ze jest tak tutaj wysmiewany.

Ja swojemu zrobilam cos takiego na walentynki dwa lata temu i był zachwycony i chetnie z niego korzystał. Nie chodzi o sam seks bo wiem co lubi moj partner i wypisalam rozne rzeczy np. Zabawa z cycuszkami, albo ja sie nim zajmuje, albo ze może pograc dłużej w grę na kompie, ze robie mu jego ulubiona potrawe albo ciasto, albo masaz ciala albo seksik w takiej pozycji jak chce. Kilka pozycji zostawilam do wypelnienia przez niego.On miał wybor i oczywiście nie musiał z niego korzystać za każdym razem, ale to taki uklon z mojej strony, ze zrobimy dzis to i to i on decyduje jak to ma wyglądać i na co ma ochote :)

Teraz mi zarzucicie, że na codzień by nie dostawal? Dostawałby, ale chodzi o fun :) i pokazanie drugiej osobie, że mu na niej zalezy i jest sie sklonnym do poświęceń oczywiście nie mowie tu zmuszaniu sie do czegoś, bo sa pew e granicw, i jak facet szanuje swoja kobiete zrozumie, szczególnie w naszych ciążowych przejsciach ;). Facet lubi mieć nad wszystkim kontrole i to mu ja daje w jakimś stopniu. Ja dziś decyduje co robimy a jak on się odwdzięczy to już inna kwestia :)

Ja się cieszyłam, ze chcial , niego korzystać

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Mnie to rozśmieszyło, ale nie uważam tego za głupie, sama bym na to nie wpadła, jednak na rocznicę to może coś innego...taki karnet może na walentynki :D

Kupiłam już sukienkę. Białą z koronki, do kolan z długimi, szerokimi rękawami, taka w stylu hippie/boho. Znalazłam w H&M za całe 99zł :D Szukam jeszcze błękitnych szpilek...ale ciężko to idzie....

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam od ginekologa, no i pokazał się pręcik, będzie chłopiec, ale się cieszę :) No i wszystko w porządku.
Mały się zrobił strasznie ruchliwy, jeszcze kilka tyg. temu na prenatalnym się nie chciał ruszyć, a teraz tyle energii :)

A tak z innej beczki może znacie jakieś fajne noclegi nad morzem? chciałabym się wybrać z mężem w czerwcu, bo później to już raczej na wyjazdy nie będzie czasu.

Odnośnik do komentarza

nati86 jezeli szukacie mniejszej miejscowości i troche spokoju i romantyczności to spróbujcie w Pobierowie. Mala miejscowość, dużo restauracji a w czerwcu jeszcze niewiele ludzi. Ja z mężem uwielbiam Międzywodzie ale tam w czerwcu troche lipa i wszystko zamknięte ;)

Odnośnik do komentarza

Zuzia sukienka śliczna to fakt.
nati86 w Mielenku (2 km od mielna) polecam noclegi u Ali http://www.uali.afr.pl/ ślicznie, czysto zacisznie a jak chcecie się rozerwać to rzut beretem do Mielna :)

Ja dzisiaj zaliczyłam 3h spacer i tak zjarałam sobie dekolt, ręce i twarz że teraz smaruję się i modlę żeby nie zrobiły się przebarwienia. Spiekłam się na czerwono... Mam nauczkę i już o filtrze nie zapomnę :P

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

kaszka
lenciu, a ja współczuję ludziom, którzy za nic mają własną prywatność i uważają, że forum dla przyszłych matek to odpowiednie miejsce na szczegółowe zwierzanie się ze swoich łóżkowych zwyczajów.
Bo mnie to zniesmaczyło.

Popieram. Ta wypowiedź była bardzo infantylna.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Myślę ze lepiej zakończyć ten temat, każdy ma swoje pomysły i niw krytykujmy. Każdej szaleją hormony, wiec kłótnie są nie potrzebne ;)

Powiedzcie mi czy macie poduszki ciążowe? Jest wiele rodzajów i nie wiem jaka kupic. Wiem ze będzie lepsza dla mojego kręgosłupa.. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...