Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Oj te hormony... przedwczoraj wszystko mnie denerwowalo nic nie robilam tylko lezalam plackiem i bylam zla na siebie ze mi sie nic nie chce, ale za to wczoraj pelna w skowronkach wstalam i powiedzialam sobie ze musze cos porobic bo mnie cholera wezmie. Za duzo nie porobilam bo jak lezalam to mi brzuszek stwardnial, na momencie, trwalo to kilka sekund ale sie wystraszylam i do konca dnia tylko wstawalam jesc i za potrzeba.
A dzisiaj pogoda taka ze psa z budy nie wygonisz.
Wstalam o 6, poszlam do szklarni po szpinak na kanapki a tu prosze mżawka, ktora po kilku minutach przerodzila sie w ulewny deszcz i tak do tej pory. Raz pada mocniej raz slabiej.... A wiec trzeba zaplanowac dzien inacze.... chyba bedzie trzeba odkopac jakis film na kompie....
Pozdrawiam was i wasze dzieciątka :)

nati86 gratuluję pręcika :) ja mam przeczucie wlasnie na precik i kazdy mowi ze inaczej brzuszek mi sie zaokragla niz poprzednio na dziewczynke a wiec moze... bo nie mamy imienia dla córeczki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej chodziłam jak bomba zegarowa. Teraz wogole.
To że odpowiem na dany post nie oznacza , że skacze mi od razu ciśnienie. Wypowiedziałam się bo mam prawo jak i każda z nas pisząc na forum :)

Zbieram się do pracy . Miałam nie pracować , ale niestety dyrektorowi nie należy się wolne.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam wiekszy niz poprzednio bo przedtem to dopiero cos w polowie 5 miesaca albo i pozniej bylo cos widac.
Ale bylam 10kg chudsza za to w pierwszych miesiacach przybralam cos ok. 5-6 kg a teraz 2-3 moze dawno sie nie wazylam...
Mam problem wlasnie co obejrzec.

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29009.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

Gorąco się na forum zrobiło, ale to chyba na przekór pogodzie bo za oknem zimno.
My wczoraj z młodą poszalałyśmy, bo miałam cały dzień w terenie prace (czyt. jeździłyśmy z koleżanką z reklamą). Efekt taki, że sobie opaliłam ramiona :D, a wieczorem padłam jak kawka.

Dzisiaj świętuje półmetek! :D Kurde te 19 tyg. zleciało jak nie wiem... I wczoraj już choćbym chciała to brzuszka się ukryć nie dało i nawet mi 2 osoby gratulowały po jednym spojrzeniu :) Jak wrócę do domu to cyknę fotkę jak mi się już urosło.

@magdalena3 zależy jakie filmy lubisz, ale ja ostatnio "Nietykalni" oglądałam. Godny polecenia moim zdaniem.

A teraz uciekam, bo mam dzisiaj masę roboty. Miłego dnia :)

Edit. Właśnie zauważyłam, że informacje z paska o rozwoju mają się nijak do rzeczywistości, bo moja tydzień temu już 260g ważyła, a nie 200 ;p

Odnośnik do komentarza

ja też mam już labę, tylko nudno mi tu trochę,bo wszyscy znajomi pracują a ja siedzę sama jak kołek. Z wyjść to jedynie jakieś centrum handlowe wchodzi w grę,bo przy ponad 40sto stopniowym upale nie uśmiecha mi się spacerować. Na basen pójdę sobie na chwilę, zobaczymy jak długo wytrzymam.
Teraz tylko muszę czekać na dokończenie wszystkich formalności i na one way ticket :))) Ciekawe ile mnie tu będą trzymać :/
Śniadanko!

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mamusie drogie mam pytanie , czy na badanie połówkowe dostawałyście jakieś skierownaie od lekarza/zlecenie podobnie jak na prenatalne? bo moj na ostatniej wizycie nic nie wspominal a nastepną bede juz miala na poczatku 21 tygodnia więc może zrobi mi je juz u siebie w gabinecie. Na prenatalne skierował mnie do kolegi ktory ma dokladniejszy i nowszy aparat usg. Jak to jest? czy jednak trzeba to robic na wlasna reke? a z innej beczki od którego do którego tyg. najlepiej zrobic usg 3d ?

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny ;))
Co do poduszek ja zamówiłam na allegro w kształcie litery C i jestem mega zadowolona ;) zapłaciłam 119zl ale myślę że było warto, pamiętam ze któraś z nas (chyba osłona?) tez kupowała z tej samej aukcji :) wygodnie się śpi, wygodnie się leży a przede wszystkim u mnie przy konieczności pisania pracy mgr mogę wygodnie położyć się z komputerem i mnie nigdzie nie gniecie :p

Ja właśnie jestem w drodze do domku z Olsztyna, bo prezentowalam wyniki pracy na uczelni i na szczęście wszystko super, podobało się, żadnych uwag, wiec dzisiaj robie sobie wolne od wszystkiego! :)))
Miłego dnia! :)))

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29013.jpg

Odnośnik do komentarza

nati86 bardzo Ci gratuluję a i mam pytanko jakie miałaś usg 2D czy 3D? Tak się właśnie zastanawiam czy mój gin na 2D jak pójdę teraz na przełomie 17/18 tyg. coś w końcu zobaczy.
magdalena3 polecam Ci wszystkie 3 części Uprowadzonej, Niezłomy też dobry film, Krocząc wśród cieni też polecam. Takie chyba najlepsze z tych które ostatnio widziałam a czasu na L4 mam mnóstwo :)
kingusialkr mój robi mi na każdej wizycie usg. Tylko poinformował mnie na ostatniej wizycie "o to następne będzie połówkowe" i tyle. A z 3D czekam do tego połówkowego jak nie powie mi płci to idę prywatnie i tyle.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. Bylam dzis na wizycie u gina i odebralam wyniki krwi i moczu. Wszystko jest OK, szyjka dluga.

Dostalam skierowanie na morfologie, mocz, toksoplazmoze i USG polowkowe. USG mam 18 maja a kolejna wizyte u gina za miesiac.

Jedyny minus to taki ze okazalo sie ze przytylam juz 5 kg!!!
Nie przejmuje sie waga, bo zrzuce po ciazy ale sie zdziwilam bo jestem na diecie cukrzycowej a tyle utylam, naprawde sie nie opycham. W pierwszej ciazy tez tak mialam tylko nie bylam od poczatku na diecie cukrzycowej tylko dopiero od 27 tyg. Ale widze ze czy z dieta czy bez diety tak samo waga leci do gory. No coz taka moja ciazowa "uroda". Znow bede toczaca sie wielka kula :D

@nati86 - gratuluje chlopczyka. Ja w sumie nie mam zadnych przeczuc co do płci, dowiem sie 18 maja.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ku6coxicp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qtchqh4s2qo5ojwk.png

Odnośnik do komentarza

justyna12315
nati86 bardzo Ci gratuluję a i mam pytanko jakie miałaś usg 2D czy 3D? Tak się właśnie zastanawiam czy mój gin na 2D jak pójdę teraz na przełomie 17/18 tyg. coś w końcu zobaczy.
magdalena3 polecam Ci wszystkie 3 części Uprowadzonej, Niezłomy też dobry film, Krocząc wśród cieni też polecam. Takie chyba najlepsze z tych które ostatnio widziałam a czasu na L4 mam mnóstwo :)
kingusialkr mój robi mi na każdej wizycie usg. Tylko poinformował mnie na ostatniej wizycie "o to następne będzie połówkowe" i tyle. A z 3D czekam do tego połówkowego jak nie powie mi płci to idę prywatnie i tyle.

Miałam robione usg 2D i wyraźnie było widać co jest miedzy nogami ;) Także myślę, że w 17/18 tyg. jeśli dziecko pokaże co tam ma to napewno się dowiesz z usg 2D

Odnośnik do komentarza

nati ja bylam w 14 tyg u gin na usg 2d i stwierdził ze prawdopodobnie dziewczynka ale nie na pewno. A potem powiedział ze za 3 tyg jak się zobaczymy to juz na 99% stwierdzi plec. Nie na 100% bo nigdy do konca nie ma pewności. I w 17 tyg stwierdził ze juz będzie dokladnie widział i to bez okularów to co chce zobaczyć :D
Troche zawile pisze ale mysle ze zrozumiesz co chciałam napisać :D

Odnośnik do komentarza

justyna12315

sheViolet mój od ostatniego chwalenia nic się nie zmienił a na wadze +1kg
Za to Twój piękny i okazały :) mocno już kopie?

No daje trochę popalić, a ponoć z łożyskiem na przedniej ścianie miałam mniej czuć. Czasem nawet jak rękę się przyłoży to da się wychwycić :) Mojemu wczoraj pokazywałam, ale faceci to mało wrażliwe łapy mają i tylko, albo Aż jeden ruch wychwycił :D

@adonis25 U Ciebie taki subtelny :D Bo mój to już raczej do tych subtelnych nie należy ;p Zobaczymy co gin jutro powie, bo mam USG na słabszym sprzęcie niż ostatnio.

A i wgl pępek mi się zaczyna wywijać :(

Odnośnik do komentarza

dziewczyny bardzo boli mnie brzuch, pierwszy raz tak mam, nie wiem moze to normalne. Kłuje tak od pępka w dol na samym środku, czasem jak sie palec za mocno do pępka wciśnie to tego typu ból się pojawia. Ale to już tak z godzine i nie przechodzi, czy stoje czy siedze czy leże , bez znaczenia. Do lekarza mogę najwcześniej jutro o 11,kurde mam nadzieję, że mi przejdzie. Coś dziwnego mi się dzisiaj przytrafiło, zjadłam snikersa i po kilku minutach zaczęło strasznie mnie drapać w gardle i dostałam ataku kaszlu takiego duszącego,trwało to z jakieś pięć minut i przeszło.Zupełnie jakbym alergię miała np. na orzechy,ale nigdy żadnej alergii nie miałam. Przed chwilą jadłam naleśnika z nutellą i bananem i dokładnie to samo się stało! Więc pomyślałam,że albo orzechy albo czekolada, właściwie jedno i drugie wydaje mi się dziwne, bo do tej pory nic takiego nie miało miejsca. Ale tak sobie teraz pomyślałam,że te bóle to może od tego kaszlu ciągłego, możliwe to? Sama nie wiem, zaczęłam się niepokoić ..oby do rana.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...