Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrwanazkontekstu ja obstawiam skok rozwojowy i musisz to przeczekać:-) ja tu pisałam że moja Agatka wogole nie przechodzi tego skoku ale teraz skojarzylam że właśnie od 4 tygodni ulewala bardziej niż wcześniej, poza tym budziła się ok 4.30 nas ranem na jedzenie a wcześniej już przesypiaja całe noce... Poza tym żadnych objawów skoku. Dziś Agatka znowu przespala całą noc aż do 7.00 i w ciągu dnia praktycznie nie ulewa więc może to był właśnie powód:-) a ok 14 tygodnia zaczyna się skok...
Zaufaj mi, jestem tu MODERATOREM więc wiem;-) :-D

Odnośnik do komentarza

No włacha ,ja też czytałam w ktoryms pościku Mari, że teraz rządzi tu Silv i Ruda :D także Silv korzystsj z władzy i czekam na zaproszonko to może na tamtym forum pokaże waWam moją wiecznie nie zadowoloną twarz- jak to mówi mój K :D haha
Z synem dziś po wizycie u dentysty super dzielny był ;) Ale niestety ortodonta nas czeka bo ma wade zgryzu ahhh wiecznie coś jak nie urok to sracz..... :D no ale damy radę ;) ostatnio tydzień temu miał 5 wyrywaną i mówię Wam co to był za wielki zab az dentystka nie umiala go wyrwac ale Bartul dzielnie wszystko zniosl :) odwazny moj mezczyzna

Odnośnik do komentarza

skasowałąm posta-brawo ehhh

u nas od 3 dni kleik ryżowy, trochę zielone kupy, ale raczej się przyjął, dzisiaj spanie 21-7 bez pobudki, następnie śniadanko i drzemka do 10:-) ślina płynie wartkim strumieniem okraszonym bańkami, moje włosy, które nie wypadły, są z
perwersyjną radością wyrywane

więc nie pamiętam komu, sorki, ale:

poduszki nie używamy, u starszej pojawiła się grubo po roku

p.bólowo, p.zapalnie i p.gorączkowo u starszej ibum, teraz też kupiłam na wszelki, bo mam polecony tu pedicetamol, ale nie odpowiada mi aplikacja

Silv piękny gest, u mnie skończyło się na chęciach-wstyd

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ech całego posta mi wcięło śliczne te Wasze dzieciaki. Dom z piernika arcydzieło ja normalnych pierników napieklam i z dziurka na choinke będzie bo w tym roku pierwszy raz swoją będziemy mieli bo wcześniej to u rodziny a bombek jeszcze się nie dorobilam:) sesja świąteczna fajna też muszę sama coś pomyśleć bo można samemu zrobić aparat to każdy ma :) ja też muszę coś na ząbki kupić bo z gryzakami Hania nie daje sobie rady ostatnio bardzo marudna jest i coś już lepiej przygotować w zapasie. Moje dziecko tak się rwie do siadania cały czas jak leży to nóżki do góry i jednocześnie głowę do góry podnosi i nie polezy chyba że śpi a u mnie na rękach to mostek robi. Czy Wasze dzieci też takie akrobacje robią. Ja mam już okna umyte i pierniki upieczone część zakupów już za mną no ale tyle jeszcze do zrobienia i te prezenty ech:( A dziękuję Wam za życzenia bardzo miło spędziłam urodziny mąż mimo mojej diety zaszalal i kupił ciasto i wino i jak Hania poszła spać o 21 to mieliśmy czas na świętowanie we dwoje a na prezent dostanę bo jeszcze w realizacji moja wymarzona boazeria w kuchni i jedziemy w sobotę na zakupy to mam sobie wybrać coś ładnego do ubrania na święta:)

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny ja doslownie na chwilke u nas jednak skok normalnie meksyk spokoj tylko w wozku na spacerze q domu tylko na rekach a jesli chodzi o jedzenie to juz koncza mi sie pomysly jak wcisnac w malego troszke mleka.Na szczescie w nocy je normalnie.
Sliczne te Wasze lysolki i nielysolki.
Joanna89a przykro mi z powodu auta ale glowa do gory moze uda sie naprawic.
Kowalska odwazna jestes ja to bym pewnie z jakis czas nie odwazyla sie do lasu isc.
Patrycja u nas codziennie od 1 do 3 kup a ostatnio nawet 4 zrobil.

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_40661.jpg

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_40662.jpg

Odnośnik do komentarza

Silv domki Piecze moja mama ale już powoli nie wyrabia bo tyle osób chce, Najlepsze ze jest cały jadalny a ma nawet szyby ;) naprawdę są piękne i szok urocze.
I że radzicie to też czytałam kiedyś w poście Mari ;)
Kowalska ja poduszkę używam cały czas ta taka płaska która była do kolderki.
Kurde dodaje bastkowi kaszke sinlac do mleka ale wcale dłużej nie śpi slubany :-P
A w sobotę zostawiam młodego z mama na ponad trzy Godziny to drugi raz kiedy wychodzimy z m:-P idziemy do teatru a oczywiście będę przeżywać jak tam sobie babcia radzi ehh to macierzyństwo :-D a sylwesterw tym roku z polsatem :-P

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę to też proszę o zaproszenie na priv szanowną panią moderatorke.
Ja sprzątanie zaplanowałam na sobotę mąż w domu zajmie się małą. Muszę pochwalić go zamówił mi panią do mycia okien co bym się nie pochorowala kochany ;-) mam nadzieje że ogarnę cały dom. Piękne te piernikowe domki może też się skuszę na takie cudo. Próbowałam dodać fotki ale cały czas błąd wyskakuje może coś źle robię.
Od pewnego czasu Lenka kciuka ssie nie wiem jak ją oduczyć smoka w ogóle nie poważa jak by tego było mało to jeszcze palca od nogi pcha może coś doradźcie.

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny :) czytam was namietnie od czasow ciazy,kilka razy sie udzielilam ale jakos pisanie mi nie wychodzilo, bo zawsze ktoras mnie ubiegla. Teraz postanowilam brac czynny udzial w forumowym zyciu bo tez czasem przysaloby mi sie wasze wsparcie :) mam nadzieje ze moge po raz kolejng dowas dolaczyc :) u mojej Emilki 3grudnia pojawil sie zabek:)a w ten poniexzialek pojawil sie drugi!takze mamy juz 2 zabki :) tylko dodam ze Emilkama 3 miesiace i 11 dni, wiec dosc szybko wyszly, takzejak czujeciez to zeby moga byc to zapewne wlasnie zaczelo siezabkowanie:) mijuz miesiac temu sie cos wydawalo ze moze sje zaczyna. Smaruje dziaselka dentinox n i podaje pedicetamol bo gdzies wyczytalam ze jest lepszy dla takich maluszkow niz nurofen. dziewczyny zaopatrzcie sie wczesniejw te specyfiki bo nie znacie dnia ani godzing :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wwgzflw15us22nvf.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ck6nlftdt53wm.png

Odnośnik do komentarza

Wow paluch od stopy, mój to narazie cwiczy wyrzuty i na przewijaku i w łożeczku, czasami jak na to patrze to się zastanawiam czy zaraz salta w przód nie trzaśnie :P
Silv to musze z tym odplamiaczem wypróbować :) i przy okazji ja też poproszę o dostęp do prywatnego.
ja to jeszcze nic nie wysprzatałam i nie wiem czy mi się uda :(
dzięki zdjęciom waszych choinek chociaz czuję że święta się zbliżają. Śliczne są :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfjmg9251k.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Oluś dzisiaj kończy 4 m-ce.
Podałam mu marchewkę, mielił spokojnie, ale co ja się stresowałam - masakra. Jeszcze mama zwróciła mi uwagę, że za późno daję że 17.30 to nie ten czas i już w ogóle się zdenerwowałam. Jutro chcę podać trochę jabłka, ale wcześniej koło 14 a będę wtedy sama w domu więc stres sięga zenitu. Panicznie boję się zakrztuszenia ;/
Jakieś rady, co do pory podawanie posiłków?
Jutro mam urodziny i planuję wyjść na piwo z koleżanką, moje pierwsze wyjście samej gdzieś do pubu od dłuuugiego czasu.

Odnośnik do komentarza

Izkus u mnie ssanie kciuka od około 6 tygodni. Próbowałam dużo- nic nie pomogło. Czekam do około 6-7 M-ca wtedy odruch ponoć słabnie. Najgorsze jak juz rankę miała na tym kciuku, na szczęście sie wygoilo. Spróbuj moze pieluszkę dawać, ucho od misia itp. U nas smoczek tylko czasem. I ssanie zazwyczaj znaczy ze cos nie tak, spać sie chce, jeść lub przytulić wiec wtedy reaguje.

Mamusia: czerwiec 2013, lipiec 2015

Odnośnik do komentarza

bass- no to szacun - pierwsze ząbki na naszym forum :)
piękne macie te choinki - obiecuję sobie po weekendzie sprawić pachnącą :) ja jeszcze nawet nie myślałam o świątecznych porządkach, w tyg przy małym nie dam rady, w wekendy cały czas nas nie ma ostatnio... pozostanie weekend przed swiętami wszystko odgruzować. A co do okien to musze sie pochwalić że jeszcze nie myłam w tym mieszkaniu (3 lata) bo to zawsze mój mąż robi :) Kochany jest.
ewulka czytałam że najlepiej rano, do południa dawać, żeby mieć czas na obserwację reakcji i ewentualnych alergii. To dotyczy tylko nowych produktów, jak po paru dniach jest ok, to mozesz np na obiad dawac. Dlaczego się stresujesz że będziesz sama? Ja to nawet lubię takie eksperymenty jak mi nikt na ręce nie patrzy. Na pewno ogarniesz sytuację. A na jutro - wszystkiego NAJ!
lolka- Krzyś robi dokładnie te same wygibasy,widac taki wiek;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie!
To ja tak z marszu też poproszę o zaproszenie na prywatne forum jak można :-) a i jak inaczej wejść na to forum z komórki? Bo link który Ania dała u mnie nie działa :-(
Ale u Was już świątecznie się zrobiło. Ją może w przyszłym tygodniu choinkę rozloze.
Dzięki za przypomnienie o sesji!!! Ewa na chrzciny dostała zaproszenie na 10profesjonalnych zdjec, do końca roku ważne. Tak więc trzeba się szybko umówić i na święta akurat jak ulał :-)
Joanna przykro mi z powodu auta. My też niedawno kupiliśmy a mój już coś mówi że gdzieś tam mu stuka. Oby choć zimę przejezdzilo.
Może to już nieaktualne ale nam po szczepieniu też altacet polecano. No i my nie kapalismy bo moja mama mówiła żeby nie kąpać bo to ranki są itp więc się grzecznie posluchalam ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Smoczek Lance służy jedynie do sabawy jak próbuje jej przytrzymać żeby possała to ryk okropny i smok na środku pokoju leży zresztą ponoć ma to po mnie też plułam smokiem na odległość. Strasznie się irytuje gdy zabieram jej paluszka z buzi też jestem na to uczulona. Znam chłopaka co do podstawówki po kryjomu dydał.

U was już choinki poubierane mnie jak by tornado przeszło sam z Lenka nic nie zrobię charakter po tatusiu ma cały czas gada a muszę słuchać i odpowiadać bo inaczej jak kruk skrzeczy. Dziś przechodzi sama siebie aż się krztusi przy tym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...