Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Hey mamuśki!
Podałam dzisiaj już Olusiowi marchewkę, ale nie bardzo miał ochotę zjadł mniej niż wczoraj, nic na siłę... po wczorajszej nic się nie działo, nocka normalna kupy nie było.Dzisiaj zjadł malutko więc pewnie też nic się nie wydarzy (na szczęście!).

Odnośnik do komentarza

Silv, no to jedziemy!

Kochani, chcielibyśmy, żebyście wiedzieli, że myślimy o Was. Nawet jeżeli dzieli nas wiele kilometrów, w te najbardziej magiczne ze wszystkich świąt, będziecie w naszych sercach, przy naszych stołach. Mamy nadzieję, że tych kilka rzeczy, które Wam przesyłamy, sprawią, że pojawią się na Waszych twarzach uśmiechy. Bo nie jesteście sami. Jest nas wielu. Czasami życie sprawia, że codzienność nie jest łatwa, że myślimy z obawą o tym, co przyniesie nam następny dzień. Ale świadomość tego, że nie jesteśmy sami, że ktoś o nas myśli, jesteśmy potrzebni, daje nam siłę. Macie siebie, a Rodzina, Rodzina z dzieckiem, to potęga. Życzymy Wam cudownych, pogodnych Świąt. Takich, w które znajdzie się czas na ciepły uśmiech, na zabawę z dzieckiem i wspólne opowieści rodzinne. Takie, w które przeszłość i przyszłość zatrzymują się na chwilę i pozwalają trwać temu, co teraz. Takie, w których tak mocno czuje się obecność bliskich i pragnie się, aby te chwile trwały jak najdłużej. Zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Może być?..:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

Truskawka sprawdz teraz w wiadomościach:)
kto jeszcze chce to piszcie na priv. tak bedzie mi łatwiej to ogarnąć:)
Ewelad to było z czystym sumieniem napisane :)

wiecie co moje dziecko dzisiaj robi? leniuch nie chce sie obracac na boki ale jak lezy na brzuchu to lapie sie za mate i podciaga do przodu :D tylko ze nogi nie wspolpracuja i smiesznie to wyglada:)

Odnośnik do komentarza

bashia wspaniałe wieści!!! Cudownie że Lenka już odłaczona od maszyny, teraz z kazdym dniem już będzie lepiej, obyście święta spędzili w domku! sciskam mocno ale delikatnie.
daniela mi aż się łezka zakręciła w oku po twoich życzeniach.... piękne.
ewulka 100 lat! swoją drogą mam ten sam zestwa kaszek :D po kolei powdrażamy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Pisze do Was już godzinę i napisać nie mogę. Może do wieczora mi się uda :-)
Kupa na całą dupe i miękki umysł- ale się uśmiałam. Chociaż za to drugie to bym chyba Focha strzeliła :-)
ewulka 100 lat!
daniela no mega te życzenia. Jakby co to będziemy teraz wszystkie wiedzieć do kogo się zgłosić :-)
Bashia super wieści o Lence. Wszystkie na to czekalysmy!
Silv nie dotarło do mnie zaproszenie :-( bo to w wiadomościach powinnam mieć tak? A może to ze z komórki korzystam to dlatego nie widze- ma to jakieś znaczenie?
ania kusisz znowu :-) jeśli tę ciasteczka są tak pyszne jak Twoje ciacho to szkoda nie zrobić :-)
Ewa ma łóżeczko na górnym poziomie i jak narazie nie widzę potrzeby obniżania go.
A i muszę się pochwalić. Moje dziecko od wczoraj w końcu wie że główkę się podnosi jak się za rączki łapie. Tatuś wczoraj pokazał z pozycji pół leżącej a dzisiaj już nawet z płaskiego próbuje no i mamy zabawę. Gorzej tylko ze skoro już głowę odrywa to od razu do siadania się rwie a to dopiero początek 5go miesiąca

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

MamaEwy wyślę jeszcze raz jak wejdę na kompa bo z kom nie mogę.
A z dostępem do prywatnego z komórki to jest tak ze musicie wejść na komputerze na prywatne, tego linka przesłać sobie na komórkę np mailem i wtedy na komórce można wejść. Wiadomości prywatne będziecie widziec na komórce że je macie ale ich nie odczytacie. To też da się tylko na kompie:-)

Odnośnik do komentarza

Basha teraz już tylko do przodu. Dzielna jesteś i Lenka również. Życzymy zdrówka, zdrówka, zdrówka.

Ania dzisiaj będę testować Twoje jogurtowe. :)

Czcigodna Silv czy również mogłabym prosić Panią o zaproszenie na priv? Gdyż z tego szmatławego telefonu nie mogę wysłać wiadomości . Oooo zacna Pani abonament będzie uiszczany :)

My na kaszelek dostaliśmy neosine i cebion.

Muszę też wyciągnąć ozdoby świąteczne, bo u nas łyso :)

Jeżeli chodzi o ciuszki to póki co zbieramy ;) do 68 jesteśmy zabezpieczone, 74 już bardziej wyjściowe. Pajace zamówiłam na allegro z primarku i są na prawdę dobre gatunkowo. Moja koleżanka prowadzi sklep internetowy na fb i czasami ma bodziaki też z primarku, mamy kilka i się sprawdzają. Teraz reklama ANP Butik on-line :)

Ewulka najlepsiejsiejsiejszości :)
Idę się położyć koło mojej małej istoty :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście ;)
Postanowiłam sobie, że odpiszę dopiero jak nadrobię wszystko to i miałam 60 stron nadrabiania ale dałam radę, a co!
Olga, Mamuśka dziękuję za wspominanie osoby mej :D
Co u nas:
Mała spędziła Mikołaja (i parę innych dni) w szpitalu, miała bakterie w moczu ale już jest dobrze. Nie wiem czemu ale przed szczepieniami poprosiłam o skierowanie na badania bo czuła że coś nie tak. Jednak matczyna intuicja ma wielką moc.
Ojciec mój nawet nie zadzwonił spytać co z małą, mimo że napisałam mu smsa jak byliśmy na SORze. O telefonie czy wizycie na Mikołaja nawet bym nie marzyła... Dziadek się kuźwa znalazł..
Nasze mieszkanie jest coraz bardziej przytulne i coraz chętniej się tu przebywa, mała ma problemy z aklimatyzacją ale jest coraz lepiej.
Toś już siada, Łajza jedna.. To przez lenistwo jej ojca, bo mąż miał się nią zająć, wchodzę do pokoju a tam taki obrazek: siedzą razem przed TV, oglądają mecz. Mała na kolanach siedzi sobie w najlepsze, trochę się chwieje. Mówię do mojego "Tosia siedzi!" a on "co? o faktycznie" i dalej gapił się w ekran... W każdym razie staram się jej nie sprawiać warunków do siadania, bo wiadomo że podnoszenie się z połleżącego to nieprawidłowy wzór. Odpadł nam przez to bujaczek ale cóż, ważny jest kręgosłup młodej. Ważymy już 6200 g i mamy 66 cm!
Teraz najlepszą zabawką są... stopy! Toś potrafi leżeć pół godziny ze stopami w rękach i turlać się tak z lewego na prawy boczek. Śmiesznie to wygląda :D
Ogarnęła też do czego są gryzaki i mieli je poważnie w dziobie, ale tylko te masujące bo żelowe są fuj fuj :)
Co jeszcze... nauczyła się naśladować ziewanie męża. Serio jesteśmy w szoku bo M jak ziewa to kończy takim "aaa" głośniejszym i Toś ziewa teraz identycznie! Papuga mała :D

Bashia trzymam za Was kciuki i modlę się za Was! Lenka dzielna dziewczynka poradzi sobie lepiej niż niejedno zdrowe dziecko, zobaczysz :)

Widzę że rozszerzanie diety na całego! ;) u nas mała dostanie ugotowanego ziemniaka albo brokuła do łapki i będzie go sobie memlać (chce ominąć całkowicie papki) ale po skończonym 6 miesiącu. Przez różnice w poglądach na ten temat "rozstałam się" z naszą pediatrą do której jeździliśmy przez całe miasto. Jestem przeciwnikiem rozszerzania diety po 4 miesiącu.

No i zamówiłam nosidło TULA, już nie mogę się doczekać wyjścia w góry! :)

Współczuję przeżyć z partnerami. Mój nie jest mistrzem obycia z dzieckiem, jest bałaganiarzem i smrodem ale jest przewspaniałym człowiekiem. Nie ma osoby która stwierdziłaby kiedykolwiek, że go nie lubi. Spełnia 80% moich zachcianek i wytrzymuje każde moje humory.. Wkurza mnie czasem niesamowicie ale taka też jego rola ;)
Co do alkoholizmu to u mnie akurat cierpi na niego moja matka i to baardzo długo. W wieku 15 lat chodziłam do pracy żeby mieć co jeść i mieć za co kupić jedzenie młodszemu o 11 lat bratu. Niby jest lepiej teraz ale wciąż ten alkohol pojawia się codziennie no i dostała ostatnio nakaz eksmisji przez długi.. Teraz musi się gnieździć w trójkę z młodszym i mężem swym. Ich wózek, niech go ciągną.. Tylko młodego strasznie mi szkoda..

Pisałam tego posta 3 dni jakoś, trochę roboty jednak jeszcze zostało.

Buziaki ciotki! Idę na prywatne wrzucić jakieś nowe zdjęcia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

RudaMaruda a skąd to przeczucie że zrobiłaś wyniki? Tosia jakoś inaczej się zachowywała? Dobrze ze już jest ok.
Ewa nie wie jeszcze co to stopy, na razie kolano prawe odkryła :-)
I powiem Wam ze to moje dziecko WSZYSTKO wymusza. A jak szybko nie dostanie tego co chce to ryk straszny.
Pytanie do tych z Was, którym się już skok skończył. Czy wszystko wróciło u Was do normy? Bo u nas niby tak oprócz jednej kwestii- nie pamiętam co znaczy przespana noc. Od skoku karmienie w nocy co 2-3godz i tak zostało. A już kiedyś przesypiala cała noc z pobudka jedynie ok 5-6

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Rewolucja kupa na całą dupę rozwaliła system :)
Silv ja również ładnie proszę o to zaproszenie na prywatne :D
Ja z siostrą i mamą zaraz rozpoczynamy produkcję uszek na Wigilię, mężuś wrócił z pracy, przejął młodego to mamuśka może w kuchni zaszaleć :)
A ja dzisiaj byłam odwiedzić moje dzieciaki (pracuję w przedszkolu) i jak weszłam do sali to myślałam, że mnie przewrócą... dopadli mnie z każdej strony, ściskają, oczywiście milion pytań na minutę, chwalenie się zanawkami, bo dzisiaj akurat wypadał dzień zabawek w ich grupie, na koniec otrzymałam kilka rysunków- powzdychałam jakie piękne itp. I najlepsze były pytania typu: kiedy znowu do nas przyjdziesz, a Ty już będziesz nas pilnować? Kochane krasnale :D Ale powiem Wam, że potem dobrze było wrócić do domku do mojego małego szkrabika, mimo iż dziś od rana humor mu nie dopisuje to i tak jest najukochańszy synuś mamusi :)

Odnośnik do komentarza

MamaEwy nie wiem.. po prostu stwierdziłam, że coś jest nie tak i trzeba to sprawdzić. W szpitalu zanim udało się pobrać mocz (moje dziecię nie chciało sikać do worka) to zbadali krew i crp, uznali że jestem panikarą bo wszystko dobrze. Toś nawet gorączki nie miała. W moczu wyszły później podwyższone leukocyty, w posiewie pałeczki e-coli w ogromnej ilości. Matczyny instynkt chyba.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...