Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Ewulkasuper reniferek! Ja po niedzieli pokupuje prezenty :) taki jest plan ;)
Didus jak mozna powiedziec o takim maluszku ze jest spasiony :/ wcale sie tym nie przejmuj moja przy wzroscie takim jak Twoj Bastuś ważyła ostatnio 2tyg temu 6800 ;) co do drzemek w ciągu dnia moja zalicza dwie po 40min super macie dziewczyny ze wasze dzieciaki tyle spia w dzien, zazdraszczam :D
Olga synuś sliczny!♡
Dodam jeszcze że moja córa zasypia na noc kolo 19.30-20 i spi tak do 8.30- 9 ;)

Odnośnik do komentarza

Hejka, Dziewczyny. Nie było mnie parę dni, (Mamuśka, dzięki za pamięć) z powodu mojego starszego syna. Od kilku dni nie chodzi do szkoły, bo zrobiły mu się rany na nogach i wdał się gronkowiec. Dostał 3 antybiotyki (2 do smarowania, 1 doustnie).
Co kilka dni jesteśmy u lekarza, bo jadzi mu się okropnie. Do tego muszę go pilnować, żeby Hani nie dotykał, bo może zarazić. Przy tym jest nerwowy i wiecznie się z nami kłóci.
Lekarz powiedział, że jak do piątku nie przejdzie, wylądujemy na dermatologii. Trzymajcie kciuki, żeby tak się nie stało.

Jutro z kolei Hania ma być szczepiona i znów musimy odłożyć to szczepienie, bo coś pokaszluje. Nie jestem pewna, czy się krztusi nadmiarem śliny, czy coś ją pobiera. Nie wiem jak duża może być przerwa miedzy szczepionkami... wiecie coś nt temat?

Co poza tym? Śliczne macie dzieciaczki.
Łysolki i Niełysolki :)

Co do wprowadzania pokarmów, Hanulka od kilku dni je jabłuszko, ale takie skrobane łyżeczką. Tak kiedyś je pożerała wzrokiem, że postanowiłam jej dać wcześniej. Nic jej po nim nie dolagalo, więc teraz jemy już codziennie. Nawet ćwiartkę potrafi spałaszować :) i kupki po jabłuszku fajne.

Kowalska, ja kąpałam moją małą po szczepieniu.
Fajnie, że macie już ozdoby w domku i pierniczki (nota bene cudne).
My na razie mamy na oknie małą choinkę i gwiazde betlejemska (malowalismy z Jasiem farbami do szkła i wyszły pięknie).
Poza tym okna umyłam, kąty odkurzyłam i jest coraz przyjemniej :)

Bashia, całym sercem jestem z Wami. Wspieram Was modlitwą.

Jakbym się nie odzywala jakiś czas, to życzę miłego przedświątecznego czasu i buziaczki dla kochanych forumowych Dzieciątek :)

Odnośnik do komentarza

my też normalnie kąpiemy, przy okazji zrywam plasterek, bo inaczej się nie chce oderwać.
Stasiek zasypia 21:30-22:00, a śpi tak z 12h, ma wtedy dwa karmienia i ewentualnie jedną pobudkę tak między 00:00 a 1:00, a w dzień to różnie śpi, dziś np. dwa razy po 20min no i spacer z 1,5h i czasami zdarza się, że po przyjściu się nie budzi jeszcze przez nawet 1h :D ale to nie zawsze :(
miałam juz ostatnio się pytać, czym spieracie plamy po marchewce i dyni? bo ja się załamałam po pierwszym praniu, bo nic się nie sprało :(
ładniutkie te Wasze dzieciaczki.
Ewulka my też mamy takie bodziaki ;) ale niestety wytrzymał w nich całe 30min, potem zostały ob....gane :( no i czekają na pranie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfjmg9251k.png

Odnośnik do komentarza

Truskawka o matko! Masz zaradnego synka i oby to był jednorazowy incydent.
Ewulka zdjęcie udane - no ja też już zabieram się do zrobienia sesji od dłuższego czasu ale w rezultacie ściągam siostrzenicę która uczy się na fotografa a to jej pasja na maksa więc w najbliższą niedzielę Tosia będzie modelką...
Rewolucja dużo zdrówka dla Jasia. Trzymam kciuki żeby antybiotyki okazały się skuteczne.
Buziaki dla łysolków i czupryniaków!
Kowalska - prawdziwa historia czerwonego kapturka...tzn. tego czegoś ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/fijqsye.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ei0rt0s.png

Odnośnik do komentarza

Ewulka daj na początek 2-3 łyżeczki, zobacz czy nie ma alergii a potem juz mozesz więcej - jesli będzie chciał... ja po pierwszej próbie z kleikiem ryżowym mam watpliwości czy synek zje jakąś sensowną ilośc łyżeczką ;) chyba długa droga przed nami. Więc wszystko wychodzi w praniu.
A podobno odruch wypychania zanika w 6 miesiącu więc jeszcze trochę przed nami ;)
A pytałam siostrę czy mam zagęszczać te papki kleikiem - powiedziała " zobacz czy będzie pluł, jesli tak to zagęszczaj - to ogranicza rozbryzg" :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...