Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Bashia całym sercem jestem przy was niech z operują serduszko Lenki i wszystko będzie dobrze.

Ja podaje kaszkę ryzowa małej od dwóch tygodni jutro dopiero zaczyna 4 miesiąc. Lenka ma alergie i mało przybierała na wadze dlatego tak zdecydowała lekarka. Teraz mamy już wprowadzac warzywa i jabłuszko a po dwóch tygodniach zupki. Kp wiec raczej jeśli miało by to zaszkodzić na pewno By nam nie zleciła. Poza tym moja znajoma ma corcie dwa tygodnie starszą od Lenki i ona też już podaje stałe pokarmy a tez kp zaczynała od marchewki potem jabłko brokuły banany i zupki. Moja mama mówiła że ja też w czwartym miesiącu miałam rozszerzoną dietę no ale każda musi zdecydować sama.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Bashia trzymamy kciuki za Lenke i jej serduszko :* :* trzymajcie sie dzielnie !
Dziewczyny ja juz tez glupieje z wprowadzaniem.. ja kp i tak dziennie max 200 ml mm pytam pediatry czy wprowadzac po 4 msc warzywa itp.? Odpowiala no moze pani. Czy lepiej do 6 msc poczekac? Dopytuje. Jak pani woli to mozna po 6 msc.. no rece opadaja :/

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba008

Bashia trzymamy kciuki i bedzie wszystko ok !!!:*

Dziewczyny bo. Z tym wprowadzaniem pokarmów jest chyba tak ze sa dwie szkoły i pewnie każda dobra. Moja mama mowila ze tez po 4 miesiącu mi wprowadzała noi jakoś żyje mam sie całkiem dobrze prócz nocek zarwanych :P :D a moze po czasie weszła "moda" na to zeby tylko mleko. I te dwa miesiące poczekać .. Ja myśle ze i w jedna i druga opcje jest ok ale ja chyba zacznę juz po tym 4 faktycznie bo skoro moja mama tak robiła z 3 dzieci to nia sie zasugeruje ;)

Odnośnik do komentarza

A ta promocja na f&f tylko dziś? Czy jutro też? Byłam dziś w Tesco ale z moim facetem więc wolałam wyjść niż robić z nim zakupy spieszy się wszędzie bo on ma druga zmianę! Masakra...
Mam koleżankę KP i od 4podaję marchewkę i jabłko
Truskawka Dobrze że nic się Wam nie stało! W ogóle teraz się zacznie... Mrozy więc trzeba bardzo uważać sama sięjuz boje...
Mój Sebastian dziś z pleców na brzuszek się przekrecil i to jak sprytnie i szybciutko :-) byliśmy na polku i całe policzki czerwone z krostksmi z tego zimna a krem używam ziaja chyba cosik nie działa...
Bashia już nie długo Lenke wylecza wiem ze Tobie będzie się ciaglo ale wszystko będzie dobrze kochana!!

Odnośnik do komentarza

Odnosnie rozszerzania diety sa tabelki mnostwo artykulow internet tak bardzo pomocne ale mysle ze trzeba obserwowac dziecko i dzialac intuicyjnie.U starszej wszystko bardzo szybko bylo w wieku ok.7 mies jadla zur oczywiscie na zakwasie domowej roboty a gdy miala 11 mies pierwsze Boze Narodzenie skosztowala kapusty z grochem sledzia i byl wrzask okropny jak nie dalam wiecej I bylo wszystko ok a dzisiaj nawet nalesniki ze szpinakiem wsuwa ;)

Odnośnik do komentarza

BASHIA myślami sercem i modlitwa ciągle z wami :* będzie dobrze!

Moja pediatra mówiła ze w 6 miesiącu rozszerzać. Przy pozostałej dwójce rozszerzalam w 4 wtedy tak było. Ja tam nie narzekam i mogę karmić do 6 bo wygoda :))

O szczepionkach nie czytam. Szczepie NFZ tak jak ja byłam i pozostała dwójka .

TRUSKAWKA ojej! Dobrze ze z wami wszystko ok! A facetem się nie przejmuj. Mój mi ciągle coś o aucie gada a ostatnio wybrudzilam bo w kaluze wpadłam to mi do teraz wypomina...

Moje dziecię już się nie przekreca więc to jednorazowy wybryk był :) Ale na boczki się obraca więc też coś. I rączkami niby coś próbuje łapać ale bardzo nieporadnie :) za to znakomicie udoskonala wymuszanie wszystko płaczem :D ehh

Przy karmieniu czasem cyrki są i wtedy ja karmię nosząc po domu :/ bardzo niewygodnie i ręce opadają no ale mała jeść musi.

Przespanej nocki dla Was :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Wiecie, co do szczepionek, to ja też nie czytałam na ten temat. Słyszałam od różnych ludzi różne opinie w zasadzie, wybraliśmy na nfz i tyle... Nie nakręcałam się zbytnio, mam podobne zdanie jak Ania125 nt.szczepionek.
Truskawka napiszę jak wiele tu z nas - najważniejsze, że Wam nic się nie stało!!! Twojemu partnerowi pewnie puściły nerwy i oberwało Ci się:/ współczuję całej tej sytuacji. My w ciąży mieliśmy nie tyle co stłuczkę, co wyskoczyła nam dziewczyna prosto pod autko, nagle:/ ehhh, dostała lekko, nic jej się nie stało, ale wystraszyłam się nieźle:/
Ania udanego (i bezpiecznego!) wypadu :-)
Bashiu :* będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Tosiek za pierwszym razem około 4 dni a za drugim ponad tydzień. Niestety do tego w pakiecie miałam kryzys laktacyjny i juz nawet mleko mm w pogotowiu. Ale przetrwałam. Grunt to sie nie poddawać i dużo dużo cierpliwości. Trzymam kciuki za Was!;)

Ja tez wszędzie czytałam ze na piersi po 6 miesiącu i polozna tez mi tak mówiła. Tak czy inaczej ja podobnie jak Mmadzia chętnie pokarmie do 6 bo raz ze to uwielbiam a dwa to mega wygoda:D

Bashia mocno trzymam kciuki za Lenki operacje!! Wszystko będzie dobrze:*

U nas skok sie juz raczej skończył ale częste jedzenie w nocy pozostało..:/ Poza tym Tosia bardzo grzeczna i nawet wydłuża drzemki w dzien do około godziny:) hurrrra:)!
zasypia oczywiscie samodzielnie ale koniecznie w towarzystwie szumisia,pieluchy i smoka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

No dobra, coś napiszę jednak :)
Bashia, mam nadzieję, że nie bardzo się Lence pogorszyło. Trzymam mocno kciuki z Was.

Ania, miłego wypadu. Pozdrów morze ode mnie :)
My na ferie wyjeżdżamy do Krynicy na narty. Już się nie mogę doczekać.

Truskawka, najważniejsze, że wyszliscie z tego wypadku cali i zdrowi. Kasą i gderaniem męża się nie przejmuj.

Kowalska, fajny artykuł :)

Co do skoku...fatalne nocki. Generalnie nie sypiam wcale. Ale cóż będę Wam pisać...
Moja Hania uwielbia tańczyć. Jak tylko mąż ja bierze na ręce, musi z nią tańczyć. Nie daj Boże żeby usiadł :) lub się zatrzymał ;)
A jaka dumna...

No, ale cóż...nie przewraca się wcale. Czy jest jakiś maluszek, który jeszcze nie przekreca się w ogóle na boki? Na brzuszek? Na plecki? ( oczywiście z tej kategorii wiekowej połowa sierpnia)
?

Odnośnik do komentarza

Rewolucja łącze sie w bólu, u mnie tez masakra jakaś.
Nie pamiętam która mamusia mnie poprawiła co do paracetamolu ale dzięki bo jak widac zylam w błędzie co do jego przeciwzapalnego działania. Nie mam pojęcia skąd mi się to wzięło :/
Mmadzia coraz większy szacunek mam do Ciebie jak ty to wszystko ogarniasz bo ja nie ogarniam tej mojej trojki w postaci niemowlaka przechodzącego skok, leniwego i przemadrzalego nastolatka i męża balaganiarza zawalonego pracą. :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...