Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Marlena, zajefajne to. Jaki koszt?

Mamuska, poczytalam linki które wrzuciłaś i mam nadzieję że naszym dzieciaczkom główki się uformuja poprawnie i nie będą potrzebne żadne kaski. Przerazilo mnie to troche. Zamowilam ta poduszkę a w poniedziałek popytam lekarza bo mamy szczepienie. O ile znowu ktos się w domu nie pochoruje. :/ W każdym razie jesli znajdziesz jakieś jeszcze sposoby to daj znać ;)

Odnośnik do komentarza

Didus a juz myslalam ze swiat taki maly i Ty tez w tym sklepie na H pracujesz ;) kurcze my dzis drugi dzien po szczepieniu i Stasiek caly dzien marudny i spi od ponad 2h, a ostatnio to spal po niecala godzine. Dziewczyny powiedzcie mi po ile teraz wasze dzieci przybieraja? bo mi pediatra caly czas mowi ze za duzo, Stasiek ma ponad 3miesiace i przybral w ostatnim miesiacu 1kg podwajajac tym samym swoja wage urodzeniowa :P wazy juz 6kg.
Marlena fajny hamak, w moim mikro mieszkaniu super by sie sprawdzil, ale nawet mezowi nie wspomne bo mnie wydziedziczy za te wszystkie potrzebne rzeczy dla malucha :D my tez sie klocimy, najczescie o seks a raczej jego brak, bo ja to nie mam zazwyczaj ochoty i mam wrazenie ze dziecko zaraz sie obudzi i nie moge sie odprezyc.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfjmg9251k.png

Odnośnik do komentarza

INEZ jestem :)
Czytam cały czas ale jakoś czasu pisać nie mam a do tego nawal gości... I ogólnie to padam na twarz co wieczór. Ostatnio przy stole zasypialam... A za tydzień chrzciny :)

Kochane my z M to mamy prawdziwy mega kryzys. Ja to już się nawet poddalam i nie walczę bo sił nie mam. M niby próbuje ale tak na prawdę to tylko dużo obiecuje a nic nie robi. Efekt taki ze sie ciągle o coś sprzeczamy i żyjemy raczej obok siebie niż z sobą. Ja się teraz na dzieciach skupilam i szczególnie na małej Agatce.

CHIYO zdrówka dla malutkiej!

Ja po macierzyńskim planuje wybrac urlop i jak sie nic nie zmieni na gorsze to chce na wychowawczy isc. Czyli rozumie z tego co pisalyscie ze na tym urlopie mnie nie mogą zwolnić?

Ściskam Was mocno!

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Marlena, a do jakiego wieku taki hamak może dzidziuś użytkować? Dobrze mi się wydaje ze dopóki nie zacznie siadać?

Hembra, ja mam właśnie podobne odczucia odnośnie seksu, jestem padnieta wieczorem i mam wrażenie ze mala zaraz się obudzi tylko ze my się o to nie kłócimy, mój M tez jakos specjalnej ochoty nie ma i to mnie martwi bardziej niż mój brak ochoty. Poza tym wszystko miedzy nami bardzo dobrze wiec niewiem o co chodzi.

Mmadzia, no nareszcie, wszystko wszystkim ale nie można forum zaniedbywać ;) Nie dziwie Ci się ze padasz. Mój M to się nauczył mi potakiwać we wszystkim a potem i tak swoje robi co mnie do szalu doprowadza. Mam nadzieje ze się jakos dogadacie, w każdym związku raz lepiej raz gorzej ale łatwiej o zgodę gdy są dzieci bo dla ich dobra łatwiej iść na kompromis. Sciskam Cie i cierpliwosci do M życzę ;)

Odnośnik do komentarza

Mój mąż wymyślił juz przy poprzednim dziecku taką chuśtawkę: mamy duże rozsówane drzwi, wkręcił tam haki, linki i wieszam na nich fotelik samochodowy. Nela uwielbia. Jedyny minus ze trzeba linki rozplątywać jak zabieram fotelik do auta. U nas tez kryzys choć niewielki... Przy pierwszym dziecku było b. źle. Musiałam sie przełamać i mowię wszystko wprost, nie boczę sie po kilka dni

Mamusia: czerwiec 2013, lipiec 2015

Odnośnik do komentarza

Rewolucja trochę racji masz :P bo rzeczywiście raczej tak jestem postrzegana, z tym, że.... mój mąż jest tym szczęściarzem, przy którym nie trzymam nerwów na wodzy, hehe. Jak mnie wkurzy, to wybucham szybko. Zwykle mam postanowienie, że trochę się pofocham, ale.....długo nie wytrzymuję i jak szybko wybuchłam, tak szybko stygnę :D
ps. ja zdjątka widzę...
Olciak ja mojemu czasem też mówię różne rzeczy w złości (nawet: spierd...pipipi), choć UWAGA nigdy nie przeklinam poza tym, tzn. przeklinam tylko w towarzystwie męża, nie to że tylko na męża :P za to on nigdy do mnie tak nie powiedział, więc czasem wstyd mi za to, ale cóż....on wie, że kocham go nad życie i tylko przy nim mogę wszystko odreagować, a przekleństwo raz kiedyś to jeszcze nie taka tragedia:P Kiedyś próbował "skarżyć" na mnie do znajomych, że przeklinam jak szewc (koloryzował troszkę), ale nikt mu nie wierzył :D
k.karolcia Świetny Kubulek!!! Pokazałam zdjątka mężowi, mówi, że podobny troszkę do naszego brzdąca....nie wiem, może troszkę. Z tym, że nasz nie ma takich włosków :D
Inez ok :-) chciałam zrobić zdjątka główki i wysłać zapytanie wraz ze zdjęciami do tej kliniki w Berlinie, ale niestety nie umiem tego uchwycić :/ a spłaszczenie jest. Dałam nam czas do 4 miesiąca, zobaczymy... na fb były relacje po poduszeczce (plus zdjęcia), ze niby po 1,5miesiaca widać było efekty - oby!! W ogóle mam zamiar napisać do Niemiec zapytanie, kiedy ewentualnie najlepiej zaczynać terapię. Jakby co, dam znać.
Dopiero teraz zajrzałam na forum, bo....dla odmiany....mieliśmy gości :P Ale dziś moja ukochana przyjaciółka z rodzinką, lekki bałagan w domciu był, ale i tak fajowo, ze w koncu byli!!!
czas na kąpiel Bąblusia.

Odnośnik do komentarza

Mamuska01 dodaj zdjęcie swojego tez chce zobaczyć te podobieństwo. :)

Dziękuję dziewczyny za tak miłe slowa o Kubusiu. Jesteście najlepsze. Czasami tak myślę ze znamy się tylko z tego forum. Nigdy się nie widzialysmy, mamy do siebie zaufanie możemy sie wyglądać tu na ogólnym forum bądź napisać do kogoś prywatnie. Zawsze sie wspieramy. Nigdy nie klucimy. Jesteśmy tutaj jak dobre stare małżeństwo. Z Rocznym stażem . Dziękuję ze mogę tu z wami pisac wygadać sie, śmiać się i płakać. Może to głupio zabrzmi ale jesteście dla mnie bardzo ważne. Nawet jeśli nigdy sie nie widzialysmy. :*:*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...