Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

My wlasnie wrocilismy ze szczepienia maly sobie gezecznie spi i nawet nie plakal doslownie chwilke przy wkluciu.Moj dzielny mezczyzna :) i wyobrazcie sobie ze nie zostal zaszczeppiony na rotawirusy w przychodni do ktorej chodzimy lekarze odeszli od tej szczeppiionki ze wzgledu na duzo powiklan i kilka zgonow.Przy okazji wazenie przez 4 tyg 1.2 kg a ze wczesniej bylo za malo 700 g przez 8 tyg.Czyli nadrobil zaaleglosci :) a wiec wniosek z tego taki ze jednak moje mleko na nic bylo :(
Daniela moj tez ostatnio w momencie w placz jakby go ze skory obdzierali i z uspokojeniem ciezko.Podsylam Ci link ostatnio na facebook krazy taki filmik z usypianiem dziecka troche za bardzo w to nie wierze ale warto sprobowac :)
https://www.facebook.com/DavidAvocadoWolfe/videos/10153102251596512/
Witaj Stokrotka88!!!

Odnośnik do komentarza

Hembra mój mały nie ma jeszcze 3miesięcy (20skończy) i waży 6kg w miesiąc przybrał 900gr więc bardzo podobnie i nie zapokoilo ja to.;)

Joanna z tym leczeniem na brzuchu właśnie wybrałam się do lekarza bo sebek nie podnosił za bardzo głowy i trzymał tylko w jedną stronę...wysłała nas do poradni rehabilitacyjne ale jak przeszliśmy do domu to mój M ułożył mu tak rączki blisko pod siebie i podnosił wysoko nagle ;p on poprostu nie potrafi sobie tych raczej ustawić i trzymać...

Karolcia jeeny jaki słodziak,włoski boskie!! Mój to łysy jest No ale mamusia do roku włosów nie miała ;p super jest ;)

Odnośnik do komentarza

hembra Ewa w 6dni przybrała 200g i pani doktor powiedziała że dobrze i ze idzie jak burza :-) urodziła się z wagą 3340 a teraz ledwo skończyła 3mies i ma 6080.
daniela my też tylko na cycusiu ale problemu z kupka nigdy nie było, czasami tylko co 2dzień jest. Ale tak jak piszą mamusie dopóki dziecku nic nie jest to nie ma co się przejmować. I my też usypiamy tylko przy cycusiu. Próbowaliśmy inaczej ale jest taki wrzask ze później uspokoić się nie może więc jak narazie nic nie zmieniamy.
My dzisiaj też po szczepieniu. 3klucia (na NFZ szczepimy) i STRASZNY płacz. Teraz śpi na spacerze i mam nadzieję że tak jak poprzednim razem odespi i wszystko będzie dobrze...
Witaj Stokrotka!

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

No Daniela nie jesteś sama dołączam się _wstaje w nocy nawet nie liczę ile razy jak nie jedzonko to brzuszek troszkę dokucza To nie wygodnie :-D ehh może nie długo się skończy lekarka pow ze mogę od 3miesiąca dać kaszke do mleka i może bo dłużej spał. Chociaż dzisiaj np od 20do prawie 2spał chyba mu się pomyliło :-D jednorazowy wyskok czasami mu się zdarzy. Także pozdrawiam wszystkie ale najbardziej te niewyspane :)

Odnośnik do komentarza

Daniela nam pomaga biały szum na poczatku z suszarka z youtuba, a teraz synek dostał od dziadków szumisa i pomaga on synkowi sie wyciszyc i zasnać.
u nas kupki przy kp tak jak pisały dziewczyny były raz na tydzień lub co 8-9 dni, a synek był usmiechniety wiec w normie, teraz jest już co 2 dni kupa.
Olciak fajny filmik mój synek bardzo lubi jak go głaszcze po buźce i wtedy momentalnie usypia moze coś jest w tym głaskaniu chusteczką - muszę spróbować :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Stokrotka :) ja tez mam córkę z 29 lipca a termin miałam na 8 sierpnia.
Odnośnie usypiania to zazwyczaj Alicja zasypia przy karuzeli ale jesli widzę ze sie meczy i poplakuje to włączam suszarkę i zasypia. Usypia ja tez odkurzacz, okap i suszarka do prania w ciagu dnia, usypia i uspokaja gdy wpada w płacz bez powodu szczególnego.

Odnośnik do komentarza

Didus132 u nas był ten problem, karmie piersią i u nas był to objaw alergii na białka mleka krowiego i problemu z bakteriami w przewodzie pokarmowym synka. tylko u nas takie kupki utrzymywały się ok 1 m-ca pomimo mojej diety dopiero wynik posiewu kału dał lekarzom do myślenia :) mały dostał probiotyk codziennie plus moja dieta= efekt normalne kupki.
takie kupki mogą być też po szczepieniu na rota lub zmianie mleka przy karmieniu mm lub przy infekcji przewodu pokarmowego - niestety możliwości jest wiele :(

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza

najlepiej wybierz się do pediatry, sprawdzaj czy nie ma gorączki, czy kupa do tego brzydko pachniała (wiadomo żadna kupa nie pachnie fiołkami) ale u mojego to tak śmierdziały że trzeba było wietrzyć pokój :) i obserwuj czy będą kolejne takie kupy i jak zachowuje się mały czy męczy go zrobienie kupy czy jest płaczliwy przez bączki - i nie daj się zbyć lekarzom i zapytaj o probiotyk

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza
Gość czarnamamba0008

didus nie pomoge w spr kupki bo u nas odpukac wszystko ok..czasem az tak ok ze musze zmieniac ciuszki bo cale upaprane ;-) ale Twoj synus tez jestz 20 sierpnia ???

k.a.s.i.a tak mi znajoma mowila ze po 3 miesiacu u jej corki przestaly dzialac "szumy" ja mam nadzieje ze u nas beda na topie w dalszym ciagu bo nie wiem jak bede synka usypiac..'

Witaj stokrotka ;-)

a moj syncio sie budzi przewaznie 3 razy ( spi miedzy 18;30 - 5;30 ) czasami sie zdarza tylko 2 a czasem az 4 nie wiem od czego to zalezy..tej nocy 4x wstawalam.Wiec dolaczam sie do srednio wyspanych :)

Dziewczynki ja kp i chce zaczac cwiczyc a czytalam ze moze pokarm zaniknac?! myslicie ze to prawda ? Ogolnie nie narzekam bo wrecz leca ze mnie kg przez KP ale brzuch tak wisi ze hej :/

buzka:*

Odnośnik do komentarza

Olciak
Mialam jutro szczepic na rotawirisa i teraz mam obawy i sama nie wiem czy szczepic. Balam sie a teraz jak napisalas ze u Ciebie nie szczepia to chyba i ja nie bede szczepic.
A patent z chustka wyprobuje przy nastepnym usypianiu bo moj tylko w hamaku zasypia. Juz nawet na rekach nie chce.

Daniela
Ja budze sie od 1 co godzina bo moj maly tylko ssie przez min i zasypia a po godz znowu glodny. A przez sen nie ma mowy ze bedzie jadl

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny. Ja się prawie nie udzielam ale staram się czytać na bieżąco(choć też różnie bywa). Didus nie wiem czy cie to pocieszy ale też mi się trafiło takie trudne dziecko. W wozku placz. W foteliku w samochodzie to ryk nie z tej ziemi! Od 16 do kąpieli to zazwyczaj z rąk nie schodzi bo inaczej ryk. Ale ja znam przyczynę (tak mi się wydaje). Moja córa za mało śpi i nie potrafi się wyciszyć żeby zasnąć. Czasami usypiam ja 2 h a ona mimo że chce zasnąć wtula się w pieluszke to i tak coś jej spać nie daje. Zawsze przy usypiania się jakby wyrywa. Prezy się prostuje ręce i nogi. Nie wiem już jak ja usypiac. Próbowałam wszystkiego. Przy Cycu zasypia tylko w nocy. W dzień nie ma mowy. Kupiłam woombie. Szumy różnego rodzaju. Samodzielne zasypianie tez próbowałam uskutecznic ale nic z tego. Trochę pomaga chusta. Teraz np śpi w chuscie bo wcześniej spala raptem 1,5 h (godzinę na spacerze i pół w domu )a wstała o 5;30. I nie wiem czym to jest spowodowane ze nawet jak zaśnie to budzi się po 10 min oczywiście niewyspana i nie w humorze. Juz nie wiem co mam robić. A starszy synek na tym cierpi. Bo ja cały czas musze albo ja usypiac albo zajmować czymś bo jest maruda bo się nie wyspala. Dodam że też robi kupy bardzo wodniste i sluzowate i szukam tego przyczyny ale znaleźć nie mogę a karmie tylko piersią. Daje jej teraz dicoflor może coś pomoże. Ale się Wyzalilam. Ale już sił mi czasem brak. Szkoda mi synka strasznie i staram się z nim spędzać każda wolna chwile ale i tak jest ich mało. Pod powiedzcie dziewczyny jak wy usypiac ie dzidziusie. I czy też się tak jakby wyrywają podczas usypiania.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nle2adag11.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jzcnrgysj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...