Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki! My dzis zrobilismy 7,5 km spacerku :) ale juz chce wiosne :) ja z dnia na dzien coraz bardziej kocham tego mojego szkraba i nie wiem czy jeszcze bardziej sie da ;) oszalalam na jego punkcie. On to we mnie wpatrzony jak w obraz i tyle sie usmiecha, ze szok :) szczesciary z nas sierpniowek no nie? :)

Bashia moze zadzialaj cos z lekarzami z Polski bo musza Wam pomoc. Teraz malutka najwazniejsza.

Aniu analizowalam ten link o rozszerzaniu diety i super wynalazlas! Ja jestem ciekawa jak nasze dzieciaczki zaczna spozywac te pokarmy. Ale to nowosc bedzie :) Ty Aniu z Torunia a ja z Bydgoszczy - wczoraj otworzyli galerie Zielone Arkady - pewnie odwiedzisz to miejsce i Ci powiem, ze sklep ogroooooooomny! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Bashia, Lenka jest przesłodka! Chyba też sobie zrobię córeczkę ;P I bardzo trzymam za Was kciuki... niech przybiera na potęgę!

Olga dzięki za cynk, na razie raczej do Bydzi do galerii się nie wybiorę :P póki co robimy krótkie wypady do galerii nieopodal i po paru sklepach wracamy - coby mały się nie zmęczył za wiele godzin w foteliku... Ale może jak podrośnie...:)

PS. nie wiem czy wiecie ale do wt w Reserved jest -30% z kuponem z fb, ja na przykład kupiłam... piżamę :P po mamusiowemu ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

hej!
Powiem Wam, że mnie też przerażają te wszystkie wiadomości z Francji:/ co to się dzieje na tym świecie! :(((
Mój synuś pobił dziś w nocy rekord: wieczorne karmienie zasyciło mu brzuszek na 10h!!! oby mu tak zostało:P nie, nie, nie wymagam za wiele, byleby tylko go w nocy nie męczyło, to mogę i co 3h dawać mu jedzonko :)
Bashia ale oczęta!! ślicznotka :)
Wczoraj osłabił mnie ten mój męzik. Ale od początku...za radą Didusi (o ile dobrze pamiętam) zaczęłam mieszać mleczko w butli łyżeczką, no i prosiłam, by on też tak robił i wiecie co?! jak grochem o ścianę.... wczoraj jakoś się zgadaliśmy o tym po moim powrocie, a on, że nie miał czasu mieszać łyżeczką!! no myślałam, że padnę!! nie miał czasu zamieszać łyżeczką...... eh... dziś na szczęście była poprawa, dostałam smska: Mieszałem łyzeczką:P hehee Pojętny chłopak, tylko czasem trzeba mu przypominać, no ale od czego ma żoncię :P
Dobreeej nocki Wam :)

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za mile komentarze! I prosze was mocno o modlitwe za Lenke bo jestesmy w szpitalu. Pogotowie nas wzielo bo Lenka miala trudnosci z oddychaniem az cala sie siwa zrobila. Stoje nad jej lozeczkiem i nie moge przestac plakac a ona patrzy na mnie tymi pieknymi oczkami i usmiecha sie!!! Jakies ma problemy z oddychaniem. Jest podpieta do tych wszystkich sprzetow i robia jej co chwila badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...