Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

A nie ma żadnych problemów z brzuszkiem ? Ja w grudniu mam zamiar przechodzić na mm tak żeby w styczniu w dzień była na mm a w nocy na cycu.:) I zostawić jej to nocne karmienie może do roku...
Ja za to bym karmila długo bo Zuza przybiera dobrze tylko ze ona nie chce cyca w dzień tylko w nocy a mnie to ściąganie meczy ojjj i sutki bolą baaardzo...:(

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

No to u nas się porobiło. Idą zęby, czasem nim wyjdzie pierwszy to może trwać nawet 2 miesiące, więc Hania wcześnie zaczęła :( Poza tym niestety - chore gardło. Na razie początek infekcji, ale wg pediatry źle gardło wygląda. Poza tym ta wysypka ciągle jest ;( Ech, wzięłabym to czasie cierpienie Hani na siebie bez zająknięcia!!! Mamy Fenistil w kroplach, wapno w zawiesinie i Tantum Verde na gardło. Trzymajcie kciuki, dziewczynki by nic więcej się z tego nie rozwinęło :(

Ja K nie dają, bo w szpitalu dostała zastrzyk, a D trzeba dawać jeśli dziecko na dobę nie wypija 800 ml do litra mleka. Tym bardziej teraz, gdy słońca mało. To opinia naszej pediatry. Ja też karmię w sposób mieszany i daję D3 mimo, że w mleczku jest.

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

Haniaania Bardzo Bardzo dziękuję za dokładny opis ;) ja chyba i tak pójdę do prawnikaprzed tym jeszcze bo nie chce się wtopic właśnie zapisałam to co mi przekazałas ;);)
No ja tak szybko muszę bo gdybym miała szukać nowej pracy i kto mi w tych czasach da umowę na stałe...gdzie bym mojego maluszka zostawiła..
Nie ma szans w tak to przynajmniej już dwójka będzie.

Też mam nadzieję Że Haneczka szybko wydrowieje!
Właśnie jeżeli karmie tylko mm to od 3miesiąca daje się witaminę D+E czy dalej sama D? Bo się pogubilam

Odnośnik do komentarza

Mamuska01, jak tam efekty stosowania poduszki? Ja właśnie zakupiłam bo poogladalam to moje dziecię dokladnie i mimo ze juz nie preferuje żadnej strony to główka jest troszkę splaszczona z tej prawej strony. Jesli to jej pomoże to choc cena wysoka to warto. Nie pamiętam która mamusia ja wynalazla ale niech sie przypomni jesli czyta i powie jakie efekty.
Mmadzia, co się nie odzywasz? :)

Odnośnik do komentarza

Chiyo zdrówka dla Hanusi!
Inez Rewolucja dobrze napisała, podusię poleciła mi Lusia. Ona była zadowolona, ale za dużo nie wypytałam wtedy, nie zdążyłam:/ Ja niestety jeszcze nie mogę za wiele napisać, bo stosujemy ją dopiero od tygodnia, najpierw tylko na noc, ale ta główka rzeczywiście jest spłaszczona lekko, dlatego od jakiś dwóch dni w dzień również. W ogóle martwi mnie to bardzo, ale póki co daję nam czas do 4 miesiąca. Jeśli główka nie poprawi się, to zacznę działać inaczej. Daję tu linka do dwóch blogów, może warto zajrzeć (przynajmniej te z nas, które zauważają spłaszczenie u swoich maluszków):
http://terapia-kaskowa.pinger.pl/ http://karlitka.blogspot.com/
Co do relacji z mężem, to u nas za wiele się nie zmieniło:) no, może ja jestem gorsza dla niego :D on dla mnie raczej nie... stara się chłopak być mężem na medal i poza małymi wpadkami to całkiem dobrze mu idzie :P Przypływ wielkiej miłości do męża miałam w szpitalu, zaraz po porodzie :D ojjj, wtedy to niemal go ubóstwiałam, ale to były hormony ;)
Dziewczyny, nasze forumowe Kadrowe a jak to jest? czy będąc na zwolnieniu (w ciąży), bądź teraz na macierzyńskim, można dostać aneks do umowy na naszą niekorzyść?

Odnośnik do komentarza

Też tak myślę, choć co jak powiedzą, że muszę mieć np.3/4 etatu, bo więcej po prostu nie ma, nie wyczarują mi... W zasadzie to niekorzystnego dla mnie aneksu nie muszę chyba podpisywać w trakcie macierzyńskiego. ehh.
Co do drugiego dzieciaczka, to ja myślę, że jednak chciałabym, ale myślę podobnie jak Ania :-) Naprawdę podziwiam za takie plany! ale też Was rozumiem.
Silv ojjj, jak mój mnie czasem wkur.... pipipi... to bania mała! z tym, że ja wiem, że on się stara i jak są jakieś spięcia, to wiele w tym mojej zasługi (ja za szybko wybucham). Może Ty też powinnaś częściej wybuchać? bo jak dusisz wszystko w sobie, to potem jak wybuchniesz, to nie chciałabym być w skórze Twojego męża:P

Odnośnik do komentarza

dziewczyny jestem załamana! po m-cu podawania bebilon pepti znowu kupka ze śluzem w kolorze lekko czerwonym ;/ mam dosyć, już myślałam że po tym mleku będzie ok. czy może to być jeszcze czymś spowodowane, jutro lecę do lekarza. Już nie chcę się zagłębiać w necie, bo znowu sobie coś wmówię i spać nie będę mogła.

Odnośnik do komentarza

wtedy po szczepieniu też były podobne kupki, ale wystapiły szybciej- ale padiatra gastrolog uważała ze to od mleka i po zmianie mleka kupki się zmieniły. A teraz jest tydzień po, na szczęscie Olek nadal wesoły ma apetyt nie ma żanych innych objawów. Poczekamy do jutra może się poprawi, może to tylko chwilowe

Odnośnik do komentarza

Chiyo duzo zdrowka dla Hani :)Ja uzywam chusty i w zaleznosci od wieku jest inne wiazanie.Jestem zadowolona jedyny minus to taki ze potrzebna chwila na zawiazanie.
Joanna89a moj synek tez po mm jakby szczesliwszy duzo spokojniejszy Bo w koncu najedzony i Co najwazniejsze wszystkie dolegliwosci brzuszkowe kolki poszly w zapomnienie.
Nie wiem jak Wy ale ja swojemu M to musze prosto i otwarcie mowic a czesto wykrzyczec Bo niedociera.Ostatnio sie tak poklocilismy ze kazalam mu wyp... nie wytrzymalam.Sory ze tak tu o tym pisze ale nawet nie mam z kim o tym porozmawiac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...