Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje, Beata!!!
eee tam, opowieść jak z dreszczowca - tatuś jaki zadowolony, więc nie mogło być tak strasznie :-) żartuję oczywiście, będziemy czekać na relacje..... współczuję, ale najważniejsze, że już po - a wszystko przede mną, przed nami :-)

Co do nietoperka, to miałam całkiem niedawno takiego gościa, bo tu widzę wieczorami nieraz jak krąży wokół domów... także swój ;-) ale pomógł sposób polecany w internecie: okno otworzyć na oścież, zgasić światło i sam wyleci... i wyleciał szybko dosyć. Na wszelki wypadek włosy były przykryte (teściowa czuwała, czy aby na pewno wyleci, ja nie :), ale to podobno bajki z tym wplątywaniem się :P

Jejjj, jak dziś faaajnie z rana, tak chłodno....ale w sumie ładnie, bo i słoneczko się przebija!! Miłego dnia Wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza

Mari: ja tutaj jestem osprzętowana, więc śmiało pisz. Tym bardziej, że teraz już jestem ciekawa, o co chodzi.
Ja dzisiaj realizuję szatański plan pt. "Uczta Babette". Ponieważ od późnych godzin wieczornych mój fostęp do pożyeienia zostanie ograniczony, a ja od jutra skazana na głodówkę, zamierzam dziś jeść ile wlezie, tak żeby w idealnym przypadku jutro odczuwać niedmak na myśl o jedzeniu. w związku z powyższym rozpoczęłam o godzinie 5.50 dwoma ciastkami z kremem i herbatą. cdn:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

Beata gratulacje :-) śliczny Jasiu :-) oczywiście że opisz wszystko że szczegółami... Może moja mała się przestraszy i wyskoczy już:-)

A dużo mam ostatnio do nas dołączylo. Może jest jakaś z Rzeszowa lub okolic? Tyle kobiet w ciąży chodzi ulicami a tylko ja na tym forum jestem... Jak to możliwe? ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba16082015

Beata gratulacje :-)))))!!!

Dzis idealna pogoda na ..prasowanie:-) juz sie bałam ze upały beda w nieskończoność i nigdy nie wyprasuje tych ciuszków hehe :-) tzn mam tylko te do szpitala gotowe juz w torbie dla maluszka a reszta sobie czeka na odpowiedni dzień i to chyba dzis...;)

Miłego dnia dla wszystkich..a byc moze i dzisiejszy dzień przyniesie nowe mamy :-)))

Odnośnik do komentarza

Beata, gratulacje! Widzę, że mimo ciężkiego porodu, humor Ci dopisuje :-) trudno się dziwić, kiedy możesz już być ze swoim dzieciątkiem :-)

Jeśli chodzi o zzo, to mam podobne zdanie jak wiele z Was. Igła w kręgosłup i to ryzyko powikłań tak mnie przerażają, że podziekuje. Moja ciocia parę lat temu po prostym zabiegu, ze znieczuleniem zzo, przez kilka tygodni leżała plackiem a każdy ruch powodował u niej okropny ból głowy.

Ja mam do Was pytanie. Też jeszcze nie kupiliśmy wózka, ale myślimy nad adamem barletta albo roan bass. Może któraś z Was ma ten wózek, albo chociaż dokładnie go oglądała i ma jakąś opinię na ich temat? W internecie ciężko coś znaleźć, bo to nowe wózki. Bardzo proszę Was o pomoc!

Ja dzisiaj spalam jak niemowlaka :-) chyba musiałam sobie odbić za wczorajszą bezsenna noc. Od razu czuje, że żyję. Jak to dobrze, że przed nami kilka dni wytchnienia od upałów...

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydovhwfxhp.png

Odnośnik do komentarza
Gość Julita28

Beata : ja również gratuluje wracaj szybko do zdrowia. ! Czekamy na opis wydarzeń !
Ja dzis miałam ciężka noc brzuch bolał wlasnie jak na okres i puszczał i bolał ..
Juz myślałam Ze to skurcze tak sie boje ze ich nie rozpoznam :(
W sumie to juz mogło by sie cos zaczac bo jak byłam na polowkowym usg to termin mi zmienili na dzisiaj .. A pozniej pytałam lekarza to mowil Ze na 3.08 wiec jeszcze 6 dni ! A ja sie boje wychodzić z domu sama ze wody mi np odejdą ..

Odnośnik do komentarza

BEATKA super wieści. Gratulacje. Najważniejsze ze już po, nie myśl o tym. Usciskaj Jasia. Dużo zdrówka dla Was. I liczymy ze będziesz się odzywać i dzielić z nami informacjami jak idzie współpraca. Trzymaj się :*

JOANNA my kiedyś mieliśmy nietoperza w bloku na klatce na czwartym piętrze. I jak tam wlecial? I jak potem wyleciał? Z domu wychodziłam z książką naglgłowie :) ale to do podstawówki chodziłam wtedy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

daniela... Smacznego! :D

Dziewczyny, my chyba mamy na dziś tutaj jakąś pierwszą planowana cesarkę... Czy mi się zdaje. Pamiętam, że Daniela została wyprzedzona ;)

Ja dziś spałam bez przerwy na siusiu, tylko na przewroty - jest więc nieźle dlatego zaraz biorę się do roboty (na 3 h lecę ogarniać w pracy) a później jedna pewnie z ostatnich wizyt u lekarza. Trzymajcie, cioteczki kciuki za mojego Malucha ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

beata gratulacje Kochana, byłaś bardzo dzielna!!! Jaś jest sliczny! wszystkie zazdrościmy Ci że Jaś jest ju,ż na świecie. teraz odpoczywaj .
Ciekawa jestem jak sobie poradziła Aneta123 - nawet mi się śniło w nocy że napisała już o swoim porodzie...
MamaJulki ja uważam, że nie ma różnicy między prywatną wizytą u lekarza a NFZ, to raczej różnica między lekarzem a lekarzem. Ja chodzę prywatnie do lekarza bo mu ufam, wierzę że prowadzi moją ciążę prawidłowo, poza tym jest dobrym specjalistą. A jak sprawdziłam w necie listę obowiązkowych badań w ciąży to jest bardzo krótka, trochę morfologii, badan moczu i właściwie tyle. Reszta leży w gestii lekarza. No niestety - tak to działa, dlatego ważne by wybrac dobrego lekarza.

Mój synek jest dziś bardzo spokojny, dopiero parę razy się lekko ruszył, a normalnie rano szaleje po brzuchu :( idę dziś na ktg, ale martwię sie co się dzieje, to pierwszy taki spokojny poranek...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

beata gratulacje! Śliczny Jasio! Odpoczywajcie teraz, a później czekamy na relacje :)
meiyin my się zdecydowaliśmy na adamex barletta. Bardzo mi się podoba amortyzacja i to ze można w nim pobujasz dziecko. Gondola jest duża, do tego mamy adaptery do maxi cosi. Po domu prowadził się dobrze. Jestem zadowolona, a zaś pokaże jak się będzie użytkować :) mogę ci dać namiar na sprzedawcę gdzie go kupiliśmy taniej niż gdzie indziej i dostaliśmy gratis pościel do wózka :)

daniela może tobie nie zlecił Antygenu hbs bo masz mieć cesarke? Chociaż w sumie powinni Ci zrobić. Ja miałam robione te badanie na poczatku ciazy i teraz pod koniec.

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...