Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

ha ha, zostawiłam kompa na godzinę a tu dwie nowe dziewczynki na swiecie!!! ale super, gratulacje mamusiom.Kornelia to faktycznie sporo przed terminem urodziłaś, i taka kruszynka... Ale super że w2szytsko się udało.
K.a.s.i.a pól dnia nie mogłam sobie przypomniec kto to miał na dziś zaplanowane cc a to ty! Fajnie, że poszło sprawnie.
Teraz obie dochodźcie do siebie jak najszybciej, a my czekamy na kolejne newsy z życia waszych córeczek.
No i póki co mamy remis - chłopcy/dziewczynki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Kornelia gratuluje! Jeżeli Chodzi o samopoczucie to ok, trochę mnie martwi ze córcia marudna a nie mogę sie nią zająć. Przystawili mi do piersi 2 razy a teraz mam silny przeciwbólowy i kilka godzin, pewnie do jutra karmić nie mogę. Za to same cc nie było złe, zastrzyk w kręgosłup prawie nie bolał. Z ciekawostek to powiem wam ze leży ze mną dziewczyna której USG Teraz podało wagę dziecka błedną o 700 gram a w poprzedniej ciąży 900 gram.

Mamusia: czerwiec 2013, lipiec 2015

Odnośnik do komentarza
Gość martula32

Witam gratuluję wszystkim mamusiom które mają swoje maleństwa przy sobie. Dziewczyny ja nie wiem co mam robić bo godzinę temu jak byłam siusiu to jak się podcierałam to miałam śluz zabarwiony krwią i było tego nawet dużo a teraz na wkładce mam brązowe plamy podbrzusze lekko boli jak na miesiączkę i dół pleców maleństwo się rusza niewiem co mam robić czy jechać do szpitala czy poczekać na rozwój sytuacji DORADŹCIE PROSZĘ

Odnośnik do komentarza

Martula, jedź na IP. Spokojnie, nie denerwuj się. To może być tylko czop zabarwiony krwią, ale sprawdzić trzeba.

Mamusie kochane!!!!! gratuluję Dzieciaczkow:) Najważniejsze , że zdrowi jesteście wszyscy;)))

Ja bylam również dziś ktg i również nic:))) czekam na peleton;))
Trochę jestem zdziwiona, bo położna stwierdziła, że więcej już nie muszę mieć ktg...
Poza tym jest kicz, bo zaproponowalismy jej, żeby była z nami przy porodzie (wiecie o co chodzi) , odpowiedziała nam, że niestety nie może, bo dyrektor szpitala ostatnio zwolnił 3 położne, które w ten sposób sobie dorabiały. Należy tylko mieć nadzieję, że akurat bedzie na dyżurze...

Olga, nie załamuj się, bo jak rodziłam syna, wieczorem 13 miałam ktg i nic absolutnie nie było, a w nocy z 13 na 14 dostałam bóli i raniutko urodziłam. Także, głowa do góry i czekaj spokojnie

Odnośnik do komentarza
Gość Mama-Majki

Polecam gorąco!!! "Położna. 3550 cudow narodzin" Opowieść Jeannette Kalyty to pozycja ciekawa i niekonwencjonalna. Pozwala czytelnikowi na własną refleksję dotyczącą porodów naturalnych i wskazań do wykonywania cesarskich cięć.
Autorka to fachowiec, profesjonalistka, a przede wszystkim człowiek bliski tym, którym służy i których wspiera.
Gorąco polecam”.

Odnośnik do komentarza
Gość Mikab-ce

Dziewczyny z cukrzyca pomóżcie!! Jestem na diecie już od dawna a od jakiegoś tygodnia cukry szaleją jak szalone. Posiłki po których wcześniej wszystko było ok, powodują teraz cukier w okolicach 130-140. Wizyty w poradni już nie mam ustalonej. Co prawda to już 39 tc, na piątek mam skierowanie do szpitala, ale niepokoją mnie te wysokie cukry, nie chce zaszkodzić maluszkowi ... Jak to wygląda u Was?

Odnośnik do komentarza

Witajcie, dawno sie nie odzywalam ale czytam reguralnie. Mam termin na 13. 08, rzez ostatnie tygodnie mialam sie oszczedzac ze wzgledu na skracajaca sie szyjke. Po dzisiejszej wizycie koniec oszedzaniem. Szyjka splaszczona, rozwarcie na 1palec, na ktg skurcze liczne, mala wazy ok 3100. Pani doktor mowi ze do terminu raczej nie doczekam... Choc maz wolalby abym rodzila najwczesniej 15 bo od wtedy ma urlop...mezczyzni!!! Choc troche go rozumie, jest kierowca tira i w domu jest co 3-4 dni, a w tym czasie ja sama w domu... Jakbysie zaczelo gdy on jest za granica to napewno na porod nie zdazy...

Gratuluje naszym mamusa pociech i zycze zdrowka i sil duzo! Jestescie wielkie i wspaniale! Brawa dla Was!

Odnośnik do komentarza

~Mikab-ce ja mam podobnie od paru dni, tez jestem w 39 tyg. praktycznie każdego dnia chociaz jeden wynik miałam za wysoki, a jem generalnie tak samo jak zawsze... Ale słyszałam że w ostatnich dniach przed porodem cukier może zacząć szaleć... ja staram się teraz jeść mniejsze niż dotychczas posiłki i częściej, żeby właśnie uniknąć takich skoków - może tobie tez to pomoże? Nie martw się na zapas, parę wyższych cukrów nie zaważy na zdrowiu malca. A gdyby cukier nadal był wysoki i cały czas - najlepiej zadzwoń do swojego diabetologa.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla swiezo upieczonych mam. Szybko to cos idzie :-)

Daniela, Ewcia powodzenia jutro! Trzymam kciuki i jestem z Wami myslami.

mmadzia o tym samym pomyslalam :-) wszystkiw urodza, a ja nadal zostane w dwupaku. Tez chce, zeby juz cos sie zaczelo.

Ja tez bralam luteine i duphaston prawie cala ciaze. Nie straszcie przenoszeniem :-P ja juz chce! :-)

Odnośnik do komentarza

Drogie Dzisiejsze Mamusie, serdeczne gratulacje i fajnie że swoimi działaniami przywróciłyście równowagę płci na tym forum ;)

Ja po wizycie. Szyjka długa, zamknięta... ale, ale - już nie twarda. Wg gina więc powoli przygotowania do porodu rozpoczęte. Mała około 2900 waży i jest już na tyle nisko, że odczuwam "tam na dole" kłucia przy jej ruchach, bo podobno jest dobrym znakiem, że mała już testach sobie toruje drogę i powinno być łatwiej przy porodzie (trzymam za słowo! Hehe). Wg lekarza do 20 sierpnia wytrzymam ;) My jednak z Hanią na 14go jesteśmy umówione, o!

Pierwsze KTG też już za mną, zapis dzidzi prawidłowy, bo podczas ruchów ładnie rytm serca przyspiesza. Skurczy brak.

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...