Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

hej mamusie, Mikołaj urodził się o 10.02 waży 3130, jak na 37 tydzień waga super. Wszystko ok ja czekam aż znieczulenie puści, jesteśmy po pierwszym karmieniu, malutki jest słodki, jest podobny do swojego braciszka, teraz pielęgniarki zabrały go na szczepienia i przegląd. Cały zabieg przebieg super, super opieka lekarze i pielęgniarki, tylko ja na początku trochę ich nastraszyłam, bo wszystkie parametry leciały na łeb na szyję.

Odnośnik do komentarza

6 dz

Inez ale czad:) Namowilas mnie-zaraz zacznę tu opowiadać mojej małej co na nia czeka i ze warto juz udać sie na spotkanie z rodzicami:) Trzymam kciuki i daj znać po wszystkim;*

BIS gratulacje:) Pochwal sie pocieszka:)

K.karolcia ja nie mam żadnych wysypek ani na twarzy ani nigdzie indziej do tej pory. W ogole w ciąży poprawiła mi sie cera i nawet nie musze robić makijażu bo tak gładko jest:) Niestety nastawiam sie na to ze po porodzie bedzie gorzej:(

Ja podobnie jak Silv chciałabym miec juz moja mała przy sobie i wiedzieć ze jest cała i zdrowa:) A ze to mój pierwszy porod to więcej we mnie ekscytacji i ciekawości pomieszanej ze strachem niż samego strachu. Po prostu nie wiem co mnie czeka i ide na żywioł:) i bardzo chce juz byc po.

Anetka pojechała rodzic i pewnie odpoczywa i cieszy sie maleństwem. Mam nadzieje ze wkrótce zaspokoi nasza ciekawość jakaś informacja i fotka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

wooo ale się sypie tutaj szok :-) pięknie te dzieciaczki lecą jak się zaczęło to na całego, gratuluję wszystkim mamusia :-*
ja też jestem na etapie że chce juz urodzić i mieć synka przy sobie a nie czekać i czekać no ale jeszcze musi chwilę posiedzieć żeby było wszystko ok a potem oszczędzać się nie będę. tak czy siak mnie to czeka jakoś jeszcze się nie boję poprostu wiem ze musze że chciałam i ze boleć będzie.
karolcia ja np mam takie hmmm jakby czyraki w pachwinach dość bolesne, a jak się ogóle to pełno mi syfkow wyskakuje i bóli mnie dlatego Nienawidzę się tam golic...

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba16082015

Wooow ja juz zaczynam nie ogarniać , super :-)
Powodzenia dziewczyny :-) i gratulacje dla tych które juz maja wszystko za sobą :-)
Ide lepić pierogi z owocami....jak wrócę tu to ciekawe ile dzidziusiow przybędzie hehe :-)))!!!

Odnośnik do komentarza

Ja już gotowa do szpitala, czekam tylko na mojego M, bedzie do 10 minut. Z całą pewnoscia sie nie pomyliłam bo wody sacza sie niemal cały czas. Któras pytała wiec mogę zapewnic ze nie da sie tego z niczym pomylic, od razu wiadomo :) Skurcze mam ale zupełnie nie bolesne wiec to czego sie obawiam to oksytocyna ale wtedy poprostu na 100% zdecyduje sie na znieczulenie. Trzymajcie kciuki! :)

Odnośnik do komentarza

Moje Drogie, mam prawdziwy zaszczyt poinformować Was w imieniu szczęśliwej, aczkolwiek obolałej Danieli, że na świecie jest już Piękna Helenka. Waga: 3 300 g.
Prawdziwa piękność - zobaczcie same!!! Jako "tylko" forumowa ciotka jestem dumna - co dopiero czuć musi Mama tej dziewczyny! :)))))

monthly_2015_07/fasolki-na-sierpien-2015_33403.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że oksytocyna nie jest taką zła. Miałam ją przy pierwszym dziecku. Dzięki temu urodzilam szybciutko.
Ja w ogóle mam tak, że wolę się bardziej pomeczyc i szybciej osiągnąć cel.
Przykład. W górach idę szybko,mecze się bardzo i lubię szybko być na szczycie. Na rowerze też pod górkę jeżdżę na najcięższej przerzutce( chyba tak to sie posze...?), żeby tylko szybciej wjechać na górę.
Także... Dla mnie oksytocyna jest ok;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...