Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

15 Antosia
O jejku!!! Zostawić Was na chwilę a Wy hurtowe rozpakowywanie uprawiacie ;-) Super!!!

Kornelia gratulacje! Pierwsza forumowa księżniczka! Niech Zosieńka szybciutko nadrabia, utul tą kruszynkę od ciotek forumowych. Zdrówka i szybkiego powrotu do formy.
K.a.s.i.a. Również gratuluję! Kornelia ma wymarzone wymiary... Tobie życzę szybkiej regeneracji po cc, a malusia niech daje Ci do tego siły!
BIS no zaskoczenie i wielkie gratulacje! Dwa w jednym i dobrze, że dość szybko zdecydowali o cc, moja przyjaciółka męczyła się 17godz zanim zdecydowali, że jednak szyjka nie ustąpi! Ucałuj Lenkę i wracaj w try miga do sprawności ;-)
e_wcia super wieści, faktycznie Mikołajek zacnych wymiarów jak na ten czas rozwiązania, a jakiego wzrostu jest? Nabieraj siły i nie strasz już więcej personelu...
Daniela oczywiście Tobie też należą się gratulacje i podziw za dzielne zniesienie stresu szpitalnego! Helenka przecudowna, jak patrzę na zdjęcie i mój brzuch to nie jestem w stanie pojąć jak te dzieciaczki tam się mieszczą! Wracaj do formy i czekamy na bezpośrednie relacje!

Pięć dzieciaczków od mojego ostatniego postu, a to było zaledwie wczoraj! I następne w drodze...
a i muszę zajrzeć na prv bo tam Metafora może już po...

izkuś, Inez kciuki zaciśnięte za pomyślne porody
Czarnamamba ja mam hemoroidy od dawna i te leki z apteki do aplikowania w większości mogą być stosowane na naszym etapie ciąży. Bodajże tylko w okresie do 12 tyg nie można czyli jak większość w okresie organotwórczym. W chwili obecnej mam tylko guzki bez nieprzyjemnych objawów a od dwóch tyg nie stosuję żadnych leków tylko te zimne prysznice tych okolic i nawet przy lekach nie było takich efektów także polecam. A i żel do higieny intymnej z korą dębu.
Rewolucja na tę pełnię księżyca liczę ;-)
Gusiorek mi po każdej wizycie zarówno lekarz jak i położna mówią, że nazajutrz mogę podplamiać lub lekko krwawić i że to normalne i gdyby utrzymywało się dłużej lub nasilało to dopiero reagować. Mało tego ostatnio położna uświadomiła mnie również, że taki efekt badania ma zawsze miejsce w kolejnym dniu, bardzo rzadko tego samego dnia.
Silv z tymi szumami czy dudnieniem to wszystko wina przeciążenia układu krwionośnego, zauważ, że to zgodne z rytmem serca...minie
k.karolcia mam problemową cerę i mnie wysypało na plecach jak nigdy ale w okolicach intymnych nie i przy miesiączkach też nigdy tam mnie nie wysypuje więc raczej nie pomogłam.
ewcia8582 głowa do góry, trzymam kciuki i życzę powodzenia!
U mnie w pasie 108cm i + 17,5 kg - ale ostatnie 3kg wzrostu zbiegły się z zatrzymaniem wody i przybyły w przeciągu trzech dni więc obstawiam, że to 3l wody...
Liza87 Jestem niecierpliwa i mimo 2,5 tyg do terminu chcę już, jestem zdecydowana, tak zazdraszczam mamusią, które tulą już swoje kruszynki i nie, nie zawracam sobie teraz głowy strachem czy dam radę i co to będzie...więc mam podobne odczucia jak Silv, JustynKa czy Olga, nie mówiąc o Patrycji ale Tobie najbliżej do terminu i miałaś być jedną z pierwszych...ciekawe czy będziesz chociaż w pierwszej 10ce! ;-))
Mari przykra sprawa, wierzę, że uda Wam się znaleźć opiekę dla Julka i poszalejecie na tym weselichu!
RudaMaruda dobry ten filmik - mój R po obejrzeniu spytał czemu go straszę? A teraz chodzi i już z trzy razy powtórzył pod nosem "moja żona mnie straszy"

Uff...nadrobiłam ale chyba od dziś to tylko kilka stron wstecz będę śledzić bo potem takie posty mi wychodzą...

http://fajnamama.pl/suwaczki/fijqsye.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ei0rt0s.png

Odnośnik do komentarza

Melduję się ze szpitala Ale wciąż w dwupaku dziewczynki. Wody wciąż mi odchodzą a skurcze Tak ze trzy na godzinę i malobolesne, spacerujemy więc po schodach i czekamy na decyzję lekarza albo jakiś rozwój sytuacji. Powiedzieli mi właśnie ze czekamy do rana, jak nic się nie zmieni to podejmą decyzję o wywołanie

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba16082015

Ile stron ! Dziewczyny, przy Was nie trzeba żadnej książki czy gazetki oj dzieje sie ;-)

Ja dalej walczę z moimi dolegliwościami "hemoroidowymi" ale dziekuje każdej z Was za kazdy sposób, patencik i pomoc..

Jak czytałam to do prawie każdej chciałoby sie cos napisać i przekazać ale teraz juz skleroza co i do kogo :-) podsumowując domino poszło..:-)))
Ja jeszcze tylko dołożyć do torby szpitalnej ręcznik oraz butelkę w razie W dla małego i jestem gotowa na podbój szpitala :-) aha noi fajnie by było gdyby mój Złożył łóżeczko w tym tyg...:-) to bedzie komplecik :-)
Dobrej nocy przyszłe i obecne mamuśki ! :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Monia6661

Drogie Mamuśki jest tutaj jeszcze któraś?Przed chwilą poczułam że zrobiło mi się trochę wilgotno.Po wizycie w łazience na papierze wydzielina podbarwiona na różowo a potem brązowo.Czy to może być efekt dzisiejszej wizyty u dr czy znak że poród tuż tuż?

Odnośnik do komentarza

6 dz

Monia wg mnie to moze byc czop sluzowy. Moze zwiastować rychły porod ale tez niekoniecznie:) Jedna z dziewczyn jesli dobrze pamietam urodziła dobre kilka dni po jego odejściu:) Także obserwuj rozwój sytuacji ale spokojnie:)

Inez trzymaj sie w takim razie. Dobrze by było zeby obeszło sie bez oksytocyny a akcja sama sie rozwinęła. Odpoczywaj póki jeszcze aż tak nie boli. I myśl ze juz jutro bedziesz tulac dzieciątko:) szczęściara:) buziaki dla Ciebie:*

Ja dzis znow zrobiłam sobie długi spacer:) Teraz jakies skurcze sie pojawiają ale jak zwykle bezbolesne i pewnie nic dzis z tego nie bedzie:P Czas sie położyć i wyspać jeszcze bez przerw na karmienie, przebieranie i kołysanie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Monia, może to być efekt dzisiejszej wizyty. Nie wiem czy czytałaś wszystkie wpisy dziś, bo właśnie o tym była mowa:)

Inez, oby akcja Ci się jak najszybciej rozwinęła
Swoją drogą, to chyba nie za bardzo da się spać przy sączących się wodach.
Jak to w rzeczywistości jest? One lecą non stop, czy przy gwałtownym ruchu...?
Moja mała zdecydowanie ma dziś ADHD:). Toruje sobie drogę...

Odnośnik do komentarza

W końcu nadrobilam tyle stron. Nie sposób każdej odpisać. Serdecznie gratuluje wszystkim dzisiejszyn mamusia które urodziły trzymam kciuki za te które dzielnie walczą na porodowce. K.karolcia mnie nie wysypalo ogólnie w ciąży cera mi się poprawiła więc nie pomogę. Ja po ktg jest ok i po powtorce badań w kierunku cholestazy i wyniki bez zmian zobaczymy co gin powie. Dzisiaj mąż skręcił łóżeczko mam nadzieję że pokój będzie gotowy do końca tygodnia. Dzisiaj ogladalam wózki i pojawił się nowy faworyt adamex pajero z tego co kojarze to ktoras z Was go kupila czy możecie podeslas link do sprzedawcy i jakieś zdjęcie?

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Rybcia a co Wy widzicie na moim suwaczku? Już nie pierwszy raz zwracacie mi uwagę na błąd a jak ja patrzę to jest ok, miedzy nami równo tydz. i u mnie 37+3 no już dziś powinno być +4 ale to się zmienia o którejś godz. w ciągu dnia...muszę przy obserwować o której...
Inez powodzenia!

http://fajnamama.pl/suwaczki/fijqsye.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ei0rt0s.png

Odnośnik do komentarza

Inez, jesteś dzielna baba :) Dziś już maleństwo będzie na świecie! Niesamowite! Czekamy na wieści!

Paola, raczej to normalny stan w końcówce ciąży i nie sądzę by dziecku to zagrażało. Oni teraz się na pewno wysypia. My tu albo nie śpimy, albo budzimy się wcześnie (jak na załączonym obrazku ;)) zrób sobie spacer wieczorem, napij się melisy - mi to pomaga choć trochę. Do września już niedaleko, ale raczej spać lepiej jeszcze przez parę miesięcy co najmniej nie będziemy ;))

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...