Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Czytam na bieżąco ale jakoś nic sensownego mi do głowy nie przychodzi żeby wam napisać :/ chyba mi się myślenie na cieple wylaczylo :/

U mnie 4:20 pobudka i zasnąć nie mogłam już. Potem się udało ale jak wstałam to mnie glowa bolo :/ Do tego się mi chyba wątroba odezwała.

CHIYO współczuję wysypki. Oby to nic groźnego i niech szybko przejdzie.

DANIELA święta racja z tym szukaniem objawów. Ja tak już mam od dłuższego czasu bo ubzduralam sobie ze na pewno wcześniej urodze.

AGNIESZKA witaj :) U mnie podobnie trzecia dziewczyna będzie :)

MARI przynajmniej zakupy ubraniowe Ci odpadna na jakiś czas. Ja zrobiłam trzy prania i czwarte się jeszcze uzbiera dla małej i niby tyle tego jest ale w komodzie się zmieściło i ja mam tak do 3 miesiąca.

Najlepsza temperatura dziewczyny to była u mnie koło 5 A teraz znów słońce wychodzi i zaduch się pcha do domu.

CHIYO powodzenia na wizycie :)

Miłego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Oj ja też nie najlepszą noc miałam , też mnie brzuch bolał, ból z krzyża, nogi opuchnięte nie wróciły do normy po nocy, i swędzi mnie skóra w miejscu gdzie kiedyś miałam lewe żebro. Nie wiem co robić iść IP czy jeszcze poczekać. W Kołobrzegu drastyczna zmiana pogody w nocy była burza, lał deszcz, ale w domu jeszcze duszno i gorąco.

Odnośnik do komentarza

U mnie też gorąco... Wczoraj w mieszkaniu mieliśmy 29 stopni, więc pojechaliśmy do rodziców (mieszkają w domu) i u nich 22 stopnie.... ufff jak przyjemnie :) i basen na ogrodzie więc się trochę pomoczyłam :)
Dzisiaj niestety muszę się wybrać do centrum (tramwajem albo autobusem) do księgowej i chyba wyjdę z domu czym prędzej, dopóki słońce nie świeci. Rano ok 5-6trochę popadało, ale już się rozjaśnia i dalej duszno.

Bardzo polecam ciuszki z 5.10.15 wg mnie są bardzo dobrej jakości :)

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczyny! Przede wszystkim bardzo dziękuję za wszystkie rocznicowe życzenia. Oby się spełniły :)Mimo upałów bardzo miło spędziliśmy wieczór, trochę się wystroiliśmy, poszliśmy do dobrej restauracji na pyszną kolację a potem jeszcze posiedzieliśmy na barce na Wiśle z napojami, tam było chłodniej od wody i całkiem przyjemnie. Cudowny wieczór.

A dziś rano obudził mnie deszcz - już dawno mnie tak nie ucieszył. Dzieki temu temperatura za oknem aktualnie 23 st :D coś wspaniałego! Potem pewnie będzie cieplej bo sie juz przejaśnia ale zawsze coś :P Niestety dłonie i kostki mam nadal trochę spuchnięte, ale widzę poprawę -czyli to ewidentnie od upałów.
Silv u nas to akurat ja zawsze chciałam zamykac okno w nocy bo hałas od ulicy - ale przy tych upałach darowałam sobie i w razie hałasu śpię w stoperach, moze to jakaś metoda?
Chiyo ja też bym radziła porcję wapna na uczulenie i swędzenie- powinno pomóc. Co do cholestazy to juz mnie lekarz kiedyś wyśmiał jak sobie to wkręciłam, powiedział że to świąd nie do wytrzymania na stopach i rękach, ciężko to pomylić z czymś innym.

A co do wypoczynku nad jeziorem - czy w naszym stanie mozna w nim pływać? Czy zimna woda nie zaszkodzi albo nie wywoła skurczów? Pytam bo mąż na pewno bedzie chciał jechac kiedys po pracy, a ja mam wątpliwości, chociaz marzę o takiej kąpieli...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Ja też marzę o tym żeby wejść do wody ale tak jak dziewczyny piszą do takich jezior czy zalewow nie odwazylabym się bo od razu boje się że coś złapie... Najbardziej marzy mi się taki duży basen ale to pewnie dopiero w przyszłym roku jak już będzie w domu dziecko bo teraz to tak dziwnie rozkładać w ogrodzie basen jak w domu sami dorośli ;-)
Ja też mam większość ubranek z 5-10-15 i tez wydaje mi się ze jakośc jest lepsza niż tych ze Smyka ale to pewnie indywidualne zdanie. W każdym razie ile razy przechodzę obok 5-10-15 to muszę wejść i nie wychodzę z pustymi rękami ;-)

Odnośnik do komentarza

dzięki dziewczyny! co ciekawe ja bardziej boję się tej zimnej wody, a wy bakterii... ale i tak wychodzi na to ze lepiej zostać przy moczeniu nóżek...

W zeszłym tyg przyszła paczka z ubrankami z 5-10-15 i tez jestem bardzo zadowolona z jakości, piękne kolory, nic nie farbuje, ładnie uszyte, wiec tez mogę polecić. Zwłaszcza tak jak teraz, kiedy są wszystkie przecenione o połowę :)
Ale w wyprawce mam sporo ubranek Ewa Klucze i też naprawdę fajnie wyglądają, plus bardzo dobra bawełna.Niestety cięzko trafić mi na przeceny, a wyjściowo uważam że trochę drogo.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ewulka8

Cześć, mimo że prawie całą noc przespałam nie było łatwo - nogi od wczoraj mnie nadal bolą ;/ trochę pochodziłam, w dodatku lekko opuchły i teraz nawet moczenie w zimnej wodzie nie pomaga.
U nas rano była burza, ale dosłownie jakieś 20min. popadało, powietrze zmieniło się na chwilę, bo już jest duszno, ale plus że słońca nie ma ostrego.
Co do ubranego to ja mam większość h&m i bodziaki z organicznej bawełny wszystko w rozm. 56-62 większych jeszcze nie mam... ale nie szaleje, bo wiem że odwiedzający coś przyniosą. Mam termin na 12.08 a też myślę, że urodzę troszkę wcześniej nie wiem dlaczego.. ale nie dopuszczam myśli przenoszenia. Wymarzyłam sobie 06.08 imieniny męża :P w tym tyg. jadę zamówić meble więc w przyszłym myślę, że już urządzimy pokój... poza tym czuję się świetnie, ale dręczę się że przytyłam...

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, ze ja jestem fanką polskich firm i właśnie mam tej Ewy Klucze, ale tez paru innych firm. Dla Julka tez w Endo czasem kupuję. Z braku laku kupię w Smyku, ale nie wiemm gdzie oni szyją. Lubie tez bardzo wlasnie z bawelny organicznej w hm i Benettona. Kaphall ma tez super jakości.
Zeby nie bylo to kupuje tylko na wyprzedażach;) daleko mi do kupowania jednek pajaca za 30zl ;)

U nas super temperatura. Chlodno i wieje, wiec wietrze mieszkanie, bo sie strasznie nagrzalo. W nocy spalam moze 3 godziny :(

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

Ewulka8, nie zadreczaj sie, ja sporo przytylam, ale staram sie myslec pozytywnie. Malenstwo sie urodzi, bedziemy karmic i biegac kolo niego, do tego dietka dla mam i kilogramy poleca :) mam taka nadzieje.

Przylaczam sie do klubu opuchnietych nog i problemow ze spaniem. Ja jako.takich problemow ze spaniem nie mam ale wstaje bardzo czesto siku i sie wybudzam. Co prawda potem zasypiam ale to juz nie to samo co ciagly sen :( pozniej rano.odsypiam i spie z regoly do 9-10 eh...

Dzis jedziemy na usg. Polozna ostatnio stwierdzila ze moj brzuszek w ciagu 3 tygodni urosl tylko 1 cm i zmartwilo.ja to i przyspieszyla termin badania. Mysle ze to tylko blad pomiaru. I co ciekawe "recznie" sprawdza ulozenie malego :p mowi ze glowka w dole. W sumie na kazdym usg wychodzilo ze lezy glowka w dol. Ciekawa jestem ile wazy. Juz nie moge sie doczekac! :D

Wreszcie, po miesiacu, przyszlo lozeczko z posciela. :D paczke z posciela wturlalam na gore i juz ogladam, czekam az R. Wroci z pracy i bediemy skladac lozeczko :) bardzo sie denerwowalam bo strasznie dlugo trwalo przygotowanie produktow, potem.wysylka, teraz te strajki w Calais ale jakosc i wyglad poscieli rekompenuje czekanie. Nie moge sie doczekac az zlozymy calosc. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3k0s3hx6okzd8.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie :)
Tak zachwalałyście to ciasto że w sobote musiałam zrobić z truskawkami, wyszło pyszne :) i powiem Wam ze dziś jeszcze zjadłam bo zostało i było jak świeże i mięciutkie :) Także napewno przepis powędruje do mojego przepiśnika :D

Wczoraj taki upał, byliśmy z narzeczonym nad jeziorkiem :) niebo bezchmurne i ponad 30 stopni. Siedziałam na kocyku bo leżeć jakoś nie mogłam, chociaż nawet to siedzenie nie było takie łatwe. Na brzuszku robiłam sobie cień, co by moja Zośka się nie przegrzała, albo przykrywałam go ręcznikiem. Jak tak patrzałam nał te wszystkie chude i opalone dziewczyny to aż mi smutno było że ja w tym roku grubsza (bo przytyłam już 15kg, waże 75.. :( ) Zawsze byłam pięknie opalona i to mnie teraz własnie dołuje, że nie mogę ubrać ładnej sukienki, krótkich szortów (których mam w szafie pełno a nic mi nie pasuje :(( ) Ale mój kochany mówi że to tylko chwilowe i że nie mam sie smucić. W sumie już coraz bliżej, 6 tygodni do terminu.. :)

Odnośnik do komentarza

HEJ dziewczyny mam pytanie do tych mam którym stopy puchna . Od czterech dni bardzo męczę się ze swoimi stopami są mocno spuchniete i do tego bolą jak dotykam czy chodzę nie wiem czy to normalne czy może powinnam udać się do lekarza? !przy pierwszej ciąży wszystko jest dla mnie nowość każda dolegliwość za tydzień w poniedziałek mam wizytę u gin nie chce z każdą sprawą lecieć od razu jak panikara może Wy mi coś mądrego doradzić możecie? !

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5em1exb2q0.png

Odnośnik do komentarza

hej, u mnie też upały upały nie zapowiada się ani na deszcz ani na burze... Ja bym do wody jeziora czy coś w tym stylu też nie weszła że względu na ten syf ale przed domem u rodziców mamy ogromny basen który ratuje nam życie teraz :-) w domu 28 stopni... nogi i ręce też mi trochę puchna pierścionki już ściągnięte...
Do lekarza idę w czwartek nareszcie...jestem ciekawa jak rośnie młody i czy może jest szansa że wyjdzie wcześniej bo bardzo bym chciała i o te czkawki zapytam jak nie zapomnę bo szok jak często je ma... i mam ogromną nadzieję że następna wizyta będzie chociaż za 3 tygodnie a nie znowu 4...
Juz nie mogę się Doczekać tego sierpnia... a termin niby na 26 ale nawet nie mysle żeby tak długo to trwało :-)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny nie ma się co przejmować wagą w ciązy! Zaczniemy karmic, nosic malucha, chodzic na spacery - i szybko pojdą w zapomnienie :) a jak nie to bedziemy tu radzic na forum jaką dietkę zapodać w razie czego ;-) w koncu razem raźniej!

na opuchnięte stopy powinien pomóc odpoczynek z nogami w górze, moczenie w chłodnej wodzie i podobno potas/sok pomidorowy - takie zalecenia dostała moja koleżanka bedąc w ciązy. U nas dzis chłodniej więc widzę kostki, ale w razie czego będę testowac. Natomiast ewcia jesli czujesz że ta opuchlizna to cos powaznego - moze zadzwon do lekarza, niech podpowie.
beata pochwal się łóżeczkiem jak złozycie :)
monii a ja sobie myslę, że niejedna dziewczyna patrzy na nasze brzuszki i chetnie by się zamieniła... i nawet jak byłam na plazy to się nie wstydziłam gabarytów, schudnąc czy opalić się zawsze można, a być mamą... to jest coś szczególnego :) Też mam mnóstwo letnich ubrań -teraz na dnie szafy - ale za rok tez będzie lato, za to już z Krzysiem na plazy będę siedzieć :D

Własnie zaczęło u nas znowu padać - hurraaa!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny u nas dzisiaj trochę lepiej ale deszczu nie widać nogi to mam takie gorące i lekko spuchniete. Wczoraj u nas było 37stopni w cieniu. Nie mogłam już wylezec w domu i ucieklismy do galerii gdzie klimatyzacja tylko tam i w kościele można było wytrzymać. Z okazji imienin mąż zabrał mnie na obiad i lody. To pewnie jedno z ostatnich takich wyjść przed porodem. Dostałam też śliczną sukienke która i po porodzie powinna się sprawdzić bo roz. 38 i nie jest to typowa ciazowka ale ładnie podkreśla brzuszek. Fajnie wy już macie łóżeczka a ja dalej nie wybralam. Wiem tyle że ma być białe i najlepiej z szufladą cenowo do 350zł. Może któraś z Was coś poleci? Torba do szpitala spakowana jeszcze tylko woda i oliwke muszę kupić no i ubranka dla dziecka ale to do 2torby. Byłam też w empiku ale nic nie było z tych wielkich obniżek. Jeszcze raz ogladalismy ten wózek amelis pro no i myślimy bo wchodzi na styk no i roan bass jakoś bardziej mi się podoba ale jest droższy a w smyku na amelis pro maja promocje 1050zł 2w1 no i plusem jest to że od razu dostępny nie trzeba na niego czekać. Ciężki wybór:(

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

daniela ojej , co sie stało? daj znać jak cię obejrzy lekarz...

lolka ja mam łóżeczko Kamil, białe z szufladą i uwazam że wygląda slicznie, przesyłam zdjęcia juz zmontowanego w mojej sypialni :) kupowałam na allegro po 295 + przesyłka
Co do wózka to ja mam amelisa akurat i super mi sie podoba :) ale oczywiscie kazdy wybiera jakos pod siebie :)

monthly_2015_07/fasolki-na-sierpien-2015_32220.jpg

monthly_2015_07/fasolki-na-sierpien-2015_32221.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

daniela trzymamy za was kciuki, żeby wszystko było dobrze.
ania 125 śliczne łóżeczko.
Kupiłam dziś stanik do karmienia, polecam za tą cenę super. Na zdjęciu nie widać ale odsłania całą pierś. Normalnie noszę 80 D, wybrałam w sklepie 80E. Na Allegro widzę że też są: http://allegro.pl/naturana-87703-biustonosz-do-karmienia-80-b-bialy-i5447611053.html

Mamusia: czerwiec 2013, lipiec 2015

Odnośnik do komentarza

Witam Was drogie mamy!
I dla mnie upały są straszną męczarnią. Kiedy patrzę na stopy, to przypominają mi łapy małego słoniątka albo coś w tym stylu. Mnie też bolą - jest to raczej coś pomiędzy szczypaniem a swędzeniem. Bardzo nieprzyjemne. Nawet odpoczynek z nogami w górze nie do końca jest w stanie na tę opuchliznę zaradzić, ale trochę ulgi przynosi.

Właśnie wróciliśmy z mężem z naszego przedporodowego tour de Pologne. Zaliczyliśmy w czasie jednego wyjazdu zarówno Zakopane jak i Świnoujście. Można w 8 miesiącu ciąży? Można! :) Oczywiście podróż samochodem chyba by mnie zabiła, więc wybraliśmy na środek lokomocji pociąg nocny. Tak ukołysał do snu, że nawet Anielce nie chciało się obudzić w brzuchu i jakaś mało ruchliwa była :)
Ja odważyłam się popływać w morzu, ale rzeczywiście do jeziora/rzeki nie weszłabym. Woda miała temperaturę ok 17-18 stopni, więc dało radę wejść.

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydovhwfxhp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...