Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Czy ktoś tutaj również walczy z kompleksem niewielkiego biustu? Sama zawsze miałam z tym problemy, nawet zastanawiałam się nad operacją powiększania ale potem poczytałam sobie o możliwych konsekwencjach takiego zabiegu tak wiec zrezygnowałam z pomysłu. Co mi jeszcze przychodzi do głowy to tabletki. Widziałam,że na forach polecają sobie tabletki Perfect Bust. Czy Waszym zdaniem możę mieć to jakieś działąnie?

Odnośnik do komentarza

Ja swego czasu miałam bardzo dużę kompleksy. Nad operacją sie nie zastanawialam tak jak Ty bo nie miałam na to funduszy ale bardzo często myślałam o piersiach i stanowiło to problem w kontaktach miedzyludzkich bo nie potrafiła sie przez to otworzyć na mężczyzn. Potem znajoma poleciła mi tabletki. Perfectbust.Postanowiłam,ze sprobuję i powiem Ci, ze była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Biust po tabletkach jest wyraźnie powiększony, prezentuje się lepiej, bardziej atrakcyjnie oraz pokaźnie. Brałam te o których tutaj piszesz. Obecnie są polecane przez wiele osób.

Odnośnik do komentarza

Tak. Biuścik nie powinien Ci się zmniejszyć . U mnie jest taki jaki był po całej kuracji a brałam tabletki prwie 7 miesięcy temu. Myślę,że w najbliższym czasie znowu powtórzę kurację . Może jeszcze się trochę zwiększą? Kupowałam w sieci: http://perfectbust.com.pl/ - masz je na przykład tutaj. Są również w innych sklepach tak więc polecałabym sobie porównać ceny. Może gdzieś uda Ci się znaleźć je taniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...