Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Madziak fantastycznych masz chłopaków:):) gratulację, dużo zdrowia dla Was, cieszcie się sobą!:) Mam nadzieję, że czujesz się dobrze.
Magalena no to super, w końcu wiesz kogo się spodziewac:) bardzo Ci gratuluję:) i życzę dużo zdrowia, oby Cię szybko wypuścili do domu.
Anella biedny Twój synek, mam nadzieję, że mu się szybko poprawi. Trzymajcie się.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam. A szpital jakoś przeżyję.

Madziak ja wszystkoe moje ciąże obstawialam chłopców i co 3 córka. :D

Fatalnie spałam. Co godzinę się budziłam i od 5 wcale nie śpię. Czekam na jakieś wieści czy cuś...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

iguana i jak tam te zastrzyki? Dalej bolą? Może to kwestia leku bo pisałaś że dostałaś w aptece zastępczy. Ja wczoraj dostałam pierwsza dawkę fraxioarine i nie bolało. Tylko przez ten acard to się krew lała i lała.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 z zasrzykami już dużo lepiej. Wklucia często nawet nie czuje, tylko już po wszystkim takie rozpieranie ale nie jest już tak źle jak na początku. No i teraz mąż pilnuje żeby blisko zostepow nie wbijać co nie jest łatwe. U mnie krwi w ogole nie ma, siniaki malutki tylko raz się pojawił, a tak śladów żadnych nie mam. Jedyny minus to to, że sama sobie nie zrobię bo po każdym zastrzyku robi mi się mdło i trochę słabo więc przez chwilę muszę dojść do sobie ze szklanka wody w ręku.
Po obchodzie daj znać co lekarz powiedział.
Madziak83 super że się dobrze czujesz :) a jak tam pierwsza noc z Kamilkiem?

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Karolcia90
magalena ja przez ten Acard zawsze długo musiałam uciskać miejsce pobraniu krwi bo inaczej mi ciurkiem ciekło.
...

Zgadza się mi tak samo leciało właśnie przez to aż położna była zszokowana. Ale przez te zastrzyki poprzednio też tak miałam więc ja już przyzwyczajona. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Karolcia90 wizytę u gina który będzie prowadził ta ciąże (prywatnie) mam dopiero 8 listopada. Ale wcześniej bo 5 listopada idę do gina na nfz bo chce chociaż za badania nie płacić. A w najbliższy poniedziałek idę do hematologa ze wszystkimi wynikami które zrobiłam. Chcę też poznać jej opinie na temat właśnie acard. Bo na razie biorę go bez wiedzy gina i jak hematolog też powie żeby odstawić to odstawie.
Wam tak mocno leci krew po zastrzykach? Bo mi nic nie leci. Nawet kropki nie ma.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Dostałam wczoraj w brzuch heparyne przeciwzakrzepwo, nie dość że bolało i wklucie i wstrzykiwanie to mam siniaka na 5 cm, a jeszcze dziś i jutro pewnie też dostanę po jednym :/
Wysłałam chłopaków do domu bo młody w szpitalu wychodził z siebie, tzn przy mnie było ok ale na muszę odpocząć po cc, ale jak mąż był z nami to była istna katastrofa, krzyczał piszczal i robił bałagan. Ja się muszę wyspać i Filipek też więc pojechali przed chwilą, wykapia i się lulu.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Witam się już z domu. Dimery mi spadały po zastrzykacb więc nie wiedzieli problemu z wypisanie mnie.

MadziaK a czemu ty dostałaś zastrzyki coś nie tak z wynikami?
Ja po cc nie dostawałam. Ale fakt teraz dostałam jednego i Pani zamiast dać mi przytrzymać bo mi z 10min krew leci to połączyła mi odrazu ktg co i tak bez sensu trochę bo ciągle uciekła bo za mała. Ale taki mus to mus.
I ten po lewej to z przedwczoraj a ten po prawej to z dzisiaj.

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79457.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK gratulacje, zdrówka dla Ciebie i maluszka :)

Kasie, Mininka jak tam u Was? Będziecie ponownie testować, czy czekacie na rozwój sytuacji?

Lola12 A jak u Ciebie, bo kojarzę, że miałyśmy podobnie termin @, więc chyba przed Tobą też testowanie?

Mika jak wizyta u lekarza?

A jak reszta staraczek, bo w sumie zrobiło się tu cicho, same zakreskowane się odzywają ;)

Ja czuje się jakoś inaczej niż zawsze, więc wkręciłam sobie, że w końcu mogło się udać, jak się okaże, że nie to pewnie się załamie, staram się nie przywiązywać tak uwagi do objawów, bo wiem, że wiele z nich powoduje duphaston, ale na prawde piersi mnie tak bolą i pieką, że nigdy aż tak nie miałam, do tego czuje takie dziwne uczucie rozpierania w dole brzucha. Kupiłam sobie czuły test i zrobię nad ranem, bo mam nockę w pracy.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy,
U mnie dalej cisza.. Okresu brak. Wczoraj powtórzyłam test i dalej jedna kreska... Dobilo mnie wogole.. Więc nie wiem co będzie. Jajnik mnie dzisiaj tak bolał i kłuł kilka razy, że oddechu złapać nje mogłam. Nie wiem co to. Wizytę u lekarza mam dopiero za 3 tygodnie. Ogólnie to mnie cała prawa strona brzucha boli aż pod zebra. Ki czort tam wlazł...

Odnośnik do komentarza

Lola 12 to trzymam kciuki, a ten czas zawsze się tak dłuży...

Patka myślałam, że chodzi o wyższe stężenie hormonu rano, a nie po śnie? To już sama nie wiem czy robić ten test i kiedy najlepiej, bo jak już to kupiłam, to oczywiście brzuch zaczął boleć jak na okres.
Mininka to może jednak coś jest na rzeczy, nie trać nadziei, ile minęło od owulacji?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...