Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam laparoskopie i nic nie bolało po. Mam maleńki ślad w pepku którego nie widać bo jest w środku. Od razu dostaliśmy zielone światło na działania więc w tym samym cyklu się staraliśmy. Udało się po 3 miesiącach. Mi gin tłumaczył że lepiej zrobić laparoskopowo bo w razie czego można coś wyciąć (mi wyciął mała torbiel przy okazji) A mówił że czasem jest tak że coś na hsg wyjdzie i tak potem trzeba robić laparoskopowo to po co się dwa razy męczyć. Nic się nie bój będzie dobrze.
Mininka współczuję! Wiem że to wkurzajace ale nowy cykl nowe nadzieje. Wkoncu się uda tylko się nie poddawaj.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Właśnie pisałam na forum tych zakreskowanych staraczek ; )
Jestem po wizycie. Serduszko bije, wszystko dobrze. Termin porodu 17.06. wg owulacji. Stwierdzili że nie będą liczyć wg om bo cykle długie. Także dziś jest dokładnie 7 tydzień. Wg. USG 6t5d także różnica niewielka. Za 2 tygodnie kolejna wizyta na szybkie usg. Wczoraj miałam ciężki dzień, wstałam rano i nie czułam wogóle piersi. Były jak flaki, miękkie, bezbolesne. Strasznie się wystraszyłam. Już miałam w głowie że ciąża znów się zatrzymała. Na szczęście jest ok. Nadal na Duphastonie.

Mika dostaniesz po tyłku. Po wizycie się nie odezwałaś. Strasznie się martwiłam.
Miminka współczuję @. Trzymam kciuki za kolejny cykl.

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Patunia87
Właśnie pisałam na forum tych zakreskowanych staraczek ; )
Jestem po wizycie. Serduszko bije, wszystko dobrze. Termin porodu 17.06. wg owulacji. Stwierdzili że nie będą liczyć wg om bo cykle długie. Także dziś jest dokładnie 7 tydzień. Wg. USG 6t5d także różnica niewielka. Za 2 tygodnie kolejna wizyta na szybkie usg. Wczoraj miałam ciężki dzień, wstałam rano i nie czułam wogóle piersi. Były jak flaki, miękkie, bezbolesne. Strasznie się wystraszyłam. Już miałam w głowie że ciąża znów się zatrzymała. Na szczęście jest ok. Nadal na Duphastonie.

Mika dostaniesz po tyłku. Po wizycie się nie odezwałaś. Strasznie się martwiłam.
Miminka współczuję @. Trzymam kciuki za kolejny cykl.

--

Jutro mam wizytę. Postanowiłam pójść do innego lekarza.
Powiedzcie mi czy moje wyniki krwi są ok czy mam powody do niepokoju ?
Podwyższone limfocyty a obniżone neutrofile

Zerkniecie ?

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79547.jpg

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Mika wydaje mi się że jest ok. Z tego co pamiętam jak mąż miał powiększone limfocyty to lekarka powiedziała że może być tak jak ktoś przeszedł niedawno jakaś infekcje, i u niego to w tedy by się zgadzało, a jak rośnie jedno to maleje drugie i na odwrót bo limfocyty, erytrocyty i neutrofile w sumie powinny dać 100%, czy może coś pomieszalam?

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

mona894
Hej beta na dzisiaj 503. Niby rośnie ale wydaje mi się ze jest za mała. @ ostatni miałam 12.09 nie wiem co mam myśleć.wyslalam SMS-a DK lekarki napisała mi ze jutro za wcześnie na wizytę ale i tak pojedziemy z mężem bo wzielismy wolne specjalnie. Jakąś jestem zdolowana.

Mona trzymam kciuki, będzie wszystko dobrze. Na wizytę idź.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Mininka przykro mi, że @ jednak przyszła. Teraz wyłącz porządnie tą infekcje i będziesz mogła nowu działać, może po tym hsg teraz szybko sie uda.

Mona beta ładnie rośnie, więc nie przejmuj się tak, kciuki za wizyty.

Mika za Ciebie również kciuki, oby nowy gin okazał się strzałem w dziesiątkę.

Patunia super wiadomości, rośnijcie zdrowo ❤

Iguana co u Ciebie? Powtarzałaś tą betę? jak się czujesz?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

misKolorowy
Mininka przykro mi, że @ jednak przyszła. Teraz wyłącz porządnie tą infekcje i będziesz mogła nowu działać, może po tym hsg teraz szybko sie uda.

Mona beta ładnie rośnie, więc nie przejmuj się tak, kciuki za wizyty.

Mika za Ciebie również kciuki, oby nowy gin okazał się strzałem w dziesiątkę.

Patunia super wiadomości, rośnijcie zdrowo ❤

Iguana co u Ciebie? Powtarzałaś tą betę? jak się czujesz?

Dziekuje.. strasznie się stresuje ta wizyta

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

mininka i ja tule mocno. Dzisiaj trochę lepiej psychicznie? Najgorszy to pierwszy dzień. Ale któraś z dziewczyn zawsze tutaj pisała że trzeba trochę poplakac a potem głowa do góry i cyc do przodu. :)
Mika moim zdaniem wyniki dobre. Tak jak Kasie mówi o tych erytrocytach itp. Też mam taką wiedzę :D
Trochę tutaj ucichlo. Ale nie poddawajcie się. Aja i tak będę do was zaglądać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Piękne moje, bardzo dziękuję za dobre słowa. Wczoraj czyli w pierwszym dniu nie myślałam za bardzo o tym. Może lepiej bo nie miałam czasu płakać. Jedynie tylko wieczorem mnie znowu uderzyło, czemu się nie udało...
Jestem teraz na antybiotyku więc daję sobie czas na wyleczenie i będzie znowu walka. 14-stegomam mam wizytę u lekarza. Zobaczymy co owie, ale ten cykl uważam za stracony. Może w grudniu się uda..
Zmęczona już jestem też tym wszystkim co się dzieje. A dzieje się dużo i to praktycznie samo złe i nie umiem się znaleźć...

Odnośnik do komentarza

Moje kochane

Ja już po wizycie
Mam przestać brać ovarin acard i duphaston bo nie widzi sensu żeby młoda zdrowa dziewczyna się tym faszerowała.
Zalecenia to folik, przestać myślec o tym co się stało, cieszyć się z tego ze jesteśmy plodni, działać dalej i przestać tym żyć i wypisać się ze wszystkich forum do jakich należę.. także zgodnie z zaleceniami od dzis sam folik i witaminy, przestaje myślec analizować i czekać na dni płodne.
Muszę się z wami pożegnać, przynajmniej na jakiś czas. Trzymam za wszystkie kciuki! Będzie mi was brakować, ale może faktycznie czas się odciąć od tego tematu.. czas pokaże.
Odezwę się kiedyś mam nadzieje ze z pozytywnymi informacjami !

Trzymajcie się i powodzenia dla każdej z Was :*

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Czekajaca kobieta ja tez nic tam nie widzę. Zrób jeszcze jedno zdjęcie bardziej widoczne. Mininka ja zawsze odpoczywam jak zamowie sobie dobre jedzenie cos dobrego di picia film relaks i jetem szczęśliwa : - ) mika1 jak tam po wizycie? Sprawdzsm cały czas. Ja byłam dzisiaj na wizycie jest pęcherzyk i lekarka szczęśliwa potwierdziła 5 tydzień. Powiedziała zeby nie patrzeć na @ bo nusialam zajść e ciążę później. 19 listopada następną wizyta i wtedy powinno być juz wszystko widoczne : -) co u reszty dziewczyn?

Odnośnik do komentarza

Mika zresetuj się aby móc znowu od początku dobrze działać. Na pewno pomoże takie odcięcie się. Trzymam kciuki za Was :* do usłyszenia.
Czekająca kobieta No dla mnie to też wyglada na ‚zalany’ dla mnie byłby nie ważny. Powtórz jutro rano test. Powodzenia!

Mnie łapie przeziębienie,ratuje się jak tylko mogę. Dobrze że nie pracuje bo oddech pierwsza klasa.... :D

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...