Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

I nie rób już bety. Nie potrzebnie dodatkowo będziesz się stresowała czekając na wyniki. 2 tygodnie wydają się wiecznością. Też tak mam. Teraz czekam na 13 na wizytę. A będzie to mniej więcej taki czas jak dowiedziałam się że straciłam poprzednie dziecko. A masz jakieś plamienia? Jeśli nie to spokojnie czekaj. A Bierzesz duphaston?

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Kochane moje niestety niepotrzebnie ta pieprzona bete robilam bo jest 700 a tydzień temu w poniedziałek 503 czemu tak słabo rośnie...właśnie mowilam mężowi ze ja nie moge badań robić bo ciągle cos jest nie tak i tylko sobie wkrecam. Hildegarda jak to w 8 tyg? Dopiero był wtedy zarodek? A czulas cos wcześniej? Jak Dallas rade tak długo wytrzymać? Patunia biore duphaston i luteine dopochwowa. Mam nadzieje ze 13.11 szybko przyjdzie i wszystko będzie dobrze na wizycie : - ) nie dołączyłam do grupy jeszcze bo w sumie nie wiem nawet w którym jestem tygodniu, i Noe wiem na kiedy jest termin a po trzecir to nie chce zapeszac. Yyyyy Aleksandra co u Ciebie? Jak się czujesz? Kiedy wizyta?

Odnośnik do komentarza

Mona spokojnie.....nie przyspieszysz,musisz zaczekać na kolejną wizytę i być dobrej myśli,same się nakrecamy,też tak miałam ostatnio,zwariować idzie,kupa nerwów.Wytrzymaj :* w pracy jednak powiedziałaś?? Mona i Hildegarda bo wiem że pytałyście,ja mam się dobrze,0 objawów tak jak i w pierwszej ciąży. W Poniedziałek byłam na wizycie wszystko gra,serduszko jest a Maluch miał 1,23cm. Następną wizytę mam 10.12. Dziękuje za pamięć :* również o Was pamietam. W ogóle czytam to forum codziennie po kilka razy tu wchodze,tu zaczynałam..... :-)
Buziaki dla Was:*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

mona Musiałam tyle czekać, bo byłam w 5 tygodniu I nic nie było widać, a później 2 tygodnie świat i szłam dopiero w 7 tygodniu i parę dni. Niektórzy to liczą jako 8 ;P Też się denerwowałam i nikomu nie mówiliśmy przez święta. Dopiero po Nowym Roku :) Chciałbym znowu być w tej sytuacji. Test chyba dzisiaj zamówię, ale zaczęłam tracić nadzieję.
pAleksandra super, że tu zagladasz :)
mmiissiiaa a może to ciąża? :)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

We wrześniu a dokładnie 16 miałam robiony zabieg który polegał na skróceniu o 1cm szyjki macicy . Po nim było wszystko ok wyniki super następna kontrol za pół roku . Natomiast od kilku dni czuje się dziwnie na początku kłucie prawego jajnika nie był to duży ból a odczuwalne kłucie po kilku dniach zauważyłam ze brzuch jest u dołu troszkę spuchnięty i do tego doszło ciagle parcie na pęcherz .Ostatnia miesiączka była 20.10 i trwała 4 dni Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny Wiem że to dużo za wcześnie ale nie mogłam się powstrzymać

Odnośnik do komentarza

Cześć Staraczki,
U mnie nie wiem co się dzieje hahha serio... Odpuściłam całkowicie ten cykl bo najpierw byłam u mamy i tam dostałam @ I nie jestem pod monitoringiem więc nie wiem co się dzieje. W przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza to chce z nią porozmawiać co robić dalej. Nie, nie pytajcie czy mam owulacje i kiedy bo nie wiem... Poza tym stwierdziłam, że przy tych stresach co mam to wolę odpuścić teraz..
Ale - najważniejsze, że psychicznie jestem spokojniejsza... I z kolejnym cyklem chce żeby mi zrobili inseminacje.

Odnośnik do komentarza

Edyta. P jeżeli nie masz gorączki to raczej jest wszystko źle. Jeżeli miałoby być źle to byłoby odrazu po a po takim czasie to raczej kontrolę miałaś więc nie ma co odrazu myśleć o najgorszym. Musimy czekać i testujemy mniej więcej w tym samym czasie i jeszcze z nami Hildegarda będzie testować. Oby nam się wszystkim chcącym nie przytrafiło. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...