Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

mona super wieści. Oby tak dalej :)
mika jeśli potrzebujesz odcięcia to oczywiście. Pamiętaj że by tu zawsze trzymamy kciuki. Oby szybko się udało i fajnie że trafiłaś na dobrego gina. Buzka
mininka o to super u mamy zawsze najlepiej. :)
Pani K to przy hsg są jakieś promieniowania rtg? Ja byłam przekonana że dają jakiś płyn tam i robią usg. Ale nie zaglebialam się w ten temat.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mika jeśli uważasz, że odpoczynek wam dobrze zrobi, to trzymam kciuki by tak było, ale ja chyba powalczyła bym o jakieś badania, bo na jakiej podstawie ten lekarz stwierdził, że jesteście zdrowi i reset wystarczy?

Mona gratulacje, czekamy na kropka w takim razie :)

Magdalena bo są chyba dwa rodzajehsg: sono-hsg (robione właśnie przez usg) i hsg rentgenowskie
Mininka to życzę ustabilizowania sytuacji i odpoczynku psychicznego w maminych skrzydłach:*
Czekająca kobieta pokaż test jak się wysuszył, bo on tylko na początku jest taki różowy, a po 2-3 minutach ten kolor schodzi i wtedy widać, czy test jest pozytywny, czy negatywny

Pani K super, że wszystko ok, to zresetuj głowę i zbieraj siły na kolejny cykl

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Ooo widzisz nawet nie wiedziałam że jest taka różnica w tym badaniu.
O to po tym rtg lepiej nie ryzykować.

Czekające kobieta przepraszam pisałam i pisałam i wiedziałam że o kimś zapomniałam. Moim zdaniem też coś z testem było nie tak. Albo za dużo moczu. Bo bardzo rozlane. Chociaż coś mi się tam może i przebija przez ten rozmaz.

Dorzucam zdjęcie z porannego przymrozku.
Milego dzionka życzę.

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79634.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mona super info ,
Mika mnie też tak w zeszłym roku mówili, że wszystko ok i się starać i faktycznie odpuściłam badania, sprawdzanie itp i straciłam przez to rok, i dalej jestem w tym samym miejscu, ale wiadomo każdy z nas jest inny, Tobie może faktycznie pomóc taki reset, wielu kobietom pomaga.

Dziewczyny to ile nas zostało starających się? bo się już pogubiłam

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak misskolorowy pisze, są dwa rodzaje hsg.
Liczę na to że może była jakaś minimalnia niedrożność którą kontrast pod ciśnieniem udrożnił.
Miałam robione łącznie trzy zdjęcia więc wolę nie ryzykować.... A z mężem To chyba musimy spać w osobnych pokojach w czasie postu :D

Odnośnik do komentarza

misKolorowy przykro mi że przyszła @ ehh
Dzięki...teraz dostałam Clexane 0,4 od pozytywnego testu mam robić zastrzyki, mam trombofilie-zakrzepice żył i nieprzyswajanie kwasu foliowego i biorę kw.foliowy 5mg, wróciłam od września do Euthyrox 25 bo mam Hashimoto, teraz dołączę wiesiołka i guajazyl bo susza, mam jeszcze trochę Inofem i Castagus to też, z witamin Fembion Natal 1
Czym się suplementujecie?
Kiedyś w końcu musi się udać, dobrze że jestem uparta:D

Odnośnik do komentarza

Miś kolorowy przykro mi, ze ta wredota przyszła. No zostało nas niewiele, ale może jeszcze jakieś nowe dołączą?
Mi znowu @ w tym miesiącu ograniczyła się do dwóch dni takich skromnych ale za to bardzo bolących i dwóch dni plamienia, dodatkowo jestem strasznie osłabiona, śpię na siedząco i mam problem wyjść na pierwsze piętro bo padam, ale zrobiłam badania krwi i jak zwykle żelazo mi gdzieś uciekło, norma od 40 a ja mam 27 i te objawy zapewne przez to. Jeszcze jakiś grzybek mi się przypałętał i na razie z mężem mamy zawieszone działania, on cierpi i ja cierpię... kurcze zawsze coś...
Rysia a masz już dziecko czy starasz się o pierwsze?
Lalitta powodzenia.
Mam pytanie bo biorę dużo suplementów: wit D3, żelazo, wit C, ovarin, olej z wiesiołka, magnez i tak sobie pomyślałam że może jest jakaś tabletka co chociaż by kilka z nich połączyła w jednego tabsa i znalazłam Tabletki dla kobiet w ciąży Pregna plus, mają dużo wit d3 i dużą ilość żelaza, do tego jod i kwas foliowy, ale są przeznaczone dla kobiet w ciąży. Jak to jest z braniem takich suplementów przez kobiety nie będące w ciąży?

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie staram się o pierwsze dziecko, już chyba ponad 3l.
Jestem 5lat po ślubie, po 3l budowy domu zamieszkaliśmy w maju a w we wrześniu dowiedziałam się o ciąży mając 30l, było pięknie...(starałam się 9mies.) w 8 tyg.c ciąża obumarła, zabieg, później znów się udało po 9mies.i ciąża identycznie to samo, ale drugi zarodek zbadaliśmy, trisomia, źle się połączyło, wadliwy zarodek, pech, teraz trafiłam w lato na super lekarza, przebadał mnie "wzdłuż i wszerz" i wyszło że mam mutacje 3 gen-trobofilia i jw.napisalam, leki, aaaa i acard 150mg ale cały czas biorę.
A wcześniej żaden gin nie wnikał w przyczynę tylko "starać się", masakra, wpędzili by mnie w to samo, wiem że nie da nikt mi gwarancji że się uda ale chociaż wiem jak zwiększyć szanse i mam nadzieję, żeby się nie bać, także grunt to się nie poddawać dziewczyny;-*

Odnośnik do komentarza

Kasie biedna zawsze coś się przyplącze, to wyłącz się dobrze, a w tym czasie może odpoczniesz psychicznie od starań.
Ja biorę pragnę start, ona jest dla kobiet starających się o dziecko, ma kwas foliowy, jod, witaminy D i b6 i cynk na poprawę płodności, kupuje ją w rossmanie, bo w mojej aptece zazwyczaj jej nie ma.

Rysia mam dwie koleżanki z podobnymi historiami do twojej, obie z mutacją mthfr, jedna po 3 poronieniach i masie badań trafiła na super lekarza i 4 ciążę udało się jej donosić, ma teraz rocznego synka. Druga miała za sobą przedwczesny poród w 22tc i poronienie, a z 3 ciąży ma zdrową córeczkę, obie na claxane i acardzie, myślę, że i tobie w końcu się uda skoro trafiłaś na dobrego lekarza, bardzo mocno trzymam kciuki, by tak było ❤

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Ja staram się o drugie dziecko, o pierwszego synka staraliśmy się rok- miałam niedomogę lutealną, dostałam luteine i pomogło. Teraz staramy się już 17 cykl i przyczyny nie znam, progesteron niby w normie, ale i tak zapobiegawczo lekarz kazał brać duphaston lub luteine, na monitoringu za pierwszym razem owu nie było, za drugim już wszystko ok, więc lekarz uznało, że jest ok i kazał przyjść grudzień-styczeń, teraz mąż idzie na badania w przyszłym tygodniu, jak u niego wyjdzie ok, to chyba zrobię badania hormonów na własną rękę lub poproszę o nie Endo, bo mam wizytę 14.11, bo nie chce tak stać w miejscu. A mam jeszcze Hashimoto, biorę euthyrox 88.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

My się nie zabezpieczamy od marca 2016, ale w październiku 2016 miałam histeroskopie polipa i od niej liczę staranka,wiec to już 24 cykle o drugie dziecko, o córeczkę w trzecim cyklu zaskoczyło a teraz taki zonk. Hormony niby w normie, amh też, nic innego na razie nie miałam badane, ale na najbliższej wizycie 04.11 mam zamiar go poprosić o poszerzenie diagnostyki a w następnym cyklu laparoskopia. Aha i mam skończone trzy cykle na CLO i dupku i tez nic to nie dało.
MiśKolorowy Pregna start tez ma fajny skład ale brakuje mi tam żelaza, a jego muszę ciągle suplementować bo od trzech lat nie mogę go jakoś uzupełnić na stałe, co mi się podniesie to za chwilę znów w dół. W zeszłym roku miałam zastrzyki z żelaza i do teraz mam na tyłku siniaki.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Fajnie że macie po dzieciaczku, tj też się trochę staracie, spokojnie, teraz też się uda tylko może potrzeba trochę więcej czasu, trzymam kciuki za was.
Też patrzyłam Pregna start bo fajny skład i polecany, tylko dla "zmutowanych" polecają chyba bardziej Fembion więc dlatego biorę.
Mam MTHFR, czynnik II i PAI-1.
misKolorowy ach, dokładnie, powiem ci że przewertowałam forum- poronienia czy acard clexane i widzę wpisy że przy lekach dziewczynom się udaje donosić ciążę, dodaje to wiary, ale niestety nie chce być tam na forum bo (z całym szacunkiem) jest za dużo smutku, rozkopywania wspomnień, nauczyłam się już "iść dalej"

Odnośnik do komentarza

kasie a myślałaś aby iść z tym zelazem do hematologa. Bo coś jest nie tak ze ci tak szybko ubywa. Jakie bierzesz żelazo? Ja teraz biorę tardyferon 2 razy dziennie. Pilnuje aby w 2h zachować przed i po jeśli Ch odzi o produkty bogate w wapń i nie pije herbaty i kawy w tym czasie. I najlepiej przyswaja się z Wit c. Więc np lykam z posiłkiem bogatym w te Wit. I powiem Ci ze w ciągu 2 tyg z 10.6 wzrosło mi na 11.8. Ty masz jakieś inne normy. W labo ale może warto to sprawdzić. Bo to żelazo i problemy z krwią.

Przepraszam jak to zabrzmiało jakbym się marzyła ale ja jakoś mocno przeżywam takie sytuacje. A ty bardziej że sama ponad 2.5roku si starałam.

Dobrej nocki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...