Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Anella
Mika jak na moje oko to wyniki dobre ;)

Dzięki kochana. Ja zawsze panikuje bo babcia zmarła na białaczkę w wieku 32 lat ;(

Nadal krwawię, zalewa mnie i do tego wylatują mi kawałki takie skrzepy wyglądające jak gluty albo kawałki mięsa. Taka gęsta galareta. Test powtarzałam przed chwila i negatywny wiec dobre i to w tej sytuacji.
Jutro wizyta. Aż strach się bać

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

mika i moim zdaniem spoko wyniki tylko te limfocyty. Ale to chyba po jakieś infekcji albo chorobie się podnosi. Musisz się u lekarza dowiedzieć. Ale jak jutro wizyta to napewno ci wsio wytłumaczy. A te skrzepy to mogą być ale nie każda ma. Ja kiedyś miałam a ostatnio wcale. To chyba też zależy czy ma się tylozgiecie czy nie bo wtedy to wiadomo może zalega i dlatego skrzepy.
Będzie dobrze.
Ja jutro też wizyta.
Dobrej nocy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj testowałam i negatyw, dlaczego nagle miałby być pozytywny? przecież to byłby w tedy "cud nad Wisła", a tak to standardzik i jedna kreska.
Mika wyniki masz super.
magalena3 daj znać co po wizycie, ale napewno wszystko ok,
MadziaK trzymaj się tam dzielnie dzisiaj,
Anella jak tez jakbym miała mieć kiedyś druga córkę to dam jej na imię Alicja, strasznie mi się to imię podoba i mam koleżankę Alicję przemiła osoba.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie
Ja dzisiaj testowałam i negatyw, dlaczego nagle miałby być pozytywny? przecież to byłby w tedy "cud nad Wisła", a tak to standardzik i jedna kreska.
Mika wyniki masz super.
magalena3 daj znać co po wizycie, ale napewno wszystko ok,
MadziaK trzymaj się tam dzielnie dzisiaj,
Anella jak tez jakbym miała mieć kiedyś druga córkę to dam jej na imię Alicja, strasznie mi się to imię podoba i mam koleżankę Alicję przemiła osoba.

Witaj w klubie Kasie,
Odechciało mi się wszystkiego.....

Odnośnik do komentarza

Mininka mnie też. Ręce mi już opadają. Jeszcze wczoraj byłam u nowego gastrologa, w sprawie braku ciąży też się wypowiedział i zasugerował jeszcze kilka badań, które mogłabym wykonać przed pójściem na laparo i teraz przeraża mnie ilość badań, które mam wykonać w najbliższym czasie zarówno tych ginekologicznych jak i gastro.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Ohh Kasie, rozumiem Cię doskonale...po dwóch latach jestem wykończona badaniami, wiecznym I usg, zaglądaniem wszędzie gdzie tylko mogą lekarze, spadkami formy fizycznej i psychicznej, złym wyglądem, uważaniem na wszystko, tym co mogę co nie, co powinnam. Psychicznie czuje się zajechana kompletnie. Liczyłam, że może teraz coś się uda po hsg I kiedy ta owulacja była tak późno. Ale niestety po raz 22 to samo... Myślałam, że jestem silniejsza, ale niestety już nie daje rady. Po prostu...

Odnośnik do komentarza

Mininka ja tez dwa lata starań..., dwa lata badań... dwa lata nadziei i dwa lata rozczarowań.... ale posmutajmy jeden dzień a od jutra znowu cycki do przodu i dalej trzeba ciągnąc ten kabarecik. Nie może nam minąć życie tylko na jednym temacie, jesteśmy silne, własnie dlatego że się nie poddajemy!!! zawsze w takich chwilach staram się przypomnieć tez obrazek:

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79394.jpg

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Madziak gratuluje całej rodzinie. Jak ty się czujesz? Podgladalam was na październik owych mamach.
A ja dowiedziałam się że rośnie we mnie kolejna córeczka :D 353g już waży i jest zdrowa jak rybka.
Leżę teraz w szpitalu. Z racji że te dimery mi skoczyly a lekarka zastępując mojego gina nie chciała podjąć decyzji żeby mi dać zastrzyki. I czekam na gina mojego. Dostałam odrazu zastrzyk z heparyny pobrali krew na ponowne badania i zrobili ktg. A więc póki tyle. Pewnie na obchodzie będą wyniki.
Najbardziej to mi smutno że z Corka nie będę zasypiac ale ona duża i rozumie. Z babcią kiedyś spała sama. Kilka razy bez mamy i było dobrze. Powiedzieliśmy że będzie spała z tatą a mama w szpitalu na badania i godnie to przyjęła. Dała buziaka i przytulasa.
Wrzucam wam zdjęcie mojej najmłodsze córki. Tzn profil i nosek.

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79408.jpg

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79409.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK śliczny Kamilek. Duży chłopak z niego. A starszy brat- super.
Magdalena3 współczuję szpitala. Mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy. A córeczki gratuluję.
Ja dziś byłam u dentystki. Nie skończyła mi leczyć zęba. Podczyściła i zabezpieczyła, ale stwierdziła że nie chce za bardzo w nim wiercić bo to niebezpieczne do 3 miesiąca. Mam się zgłosić jak skończę 12 tydzień.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Madziak gratuluję ;) śliczny synek i jaki opiekuńczy braciszek ;) super
Magdalena gratuluję córeczki ;) ale szpitala współczuję nie ma to jak w domu

A u mnie synek się rozchorował, biegunka go dopadła i się boje żeby mi go do szpitala nie chcieli zabrać bo ja nie będę mogła wtedy przy nim być :( mam nadzieję że do jutra mu przejdzie

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...