Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Pani K trzymam mocno kciuki zeby zabieg pomógł.
Magdalena nie wiem na ile 2,5 latek czai że to będzie mały człowiek ale jak przyszedł fotelik czy kołyska to bujaj i mówił ze bedzie bujal braciszka i żeby go wyjąć z brzucha i dać do kołyski, jak paczki przychodziły i mówiłam z ekocyk czy cos dla braciszka to kazał zanosi do pokoju Kamilka. Takze na razie jestem dobrej myśli bo widzę że nie uważa że wszystko jest jego. Mówi że będzie mu dawał mleczko i pieluszki :) a mnie zżera ciekawość jak to będzie i czy Kamilek będzie podobny do Filipka czy zupełnie inny ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak83 jak ten czas szybko zleciał, za kilka dni już zobaczysz małego :)
Z tym acardem bardzo dużo myślałam i czytałam. Lekarz sam najpierw się zastanawiał i mówił że acard nie ma wpływu a po namyśle stwierdził, że zastrzyk powinien wystarczyć (słowo "powinien" mnie nie przekonuje). A skoro wiem, że to nie zaszkodzi to wole jednak na razie pozostać też przy tym acardzie, jestem spokojniejsza.

Pani k przykro mi ale trzymam kciuki za badania i sukces w kolejnym cyklu!

Mika ja miałam takiego sińca na dłoni jak mi w szpitalu krew pobierali przed zabiegiem. Z tego co wiem to taki siniak chyba wychodzi jak się żyłę przebije. U mnie to zeszło dopiero po 3 tyg.

magdalena3 dziś było jeszcze gorzej. Nie dość że ciężko dziś się wbijało to ból straszny, a mąż starał się jeszcze wolniej to wpuszczać. Ja nie jestem taka szczupła i mam mnóstwo rozstępów na brzuchu po pierwszej ciąży i nie wiem czy przypadkiem dziś nie wbił mi się akurat w rozstęp i może dlatego tak bolało. Aż mi się słabo zrobiło. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Bo ogólnie to nie mam siniaków a sam ślad po wkłuciu ciężko dostrzec.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

MadziaK to trzymam kciuki w srode za szybkie cc i czekam na zdjecie synka :)) swoja droga az sie wierzyc nie chce ze to juz :)

Iguana kibicuje musi byc tym razem dobrze bo zaslugujesz na to! trzymam mocno kciuki za Ciebie i maluszka :))

mona super ze beta wzrosla jak nalezy, mysle ze juz bedzie tylko dobrze :))

Dla reszty dziewczyn ktore ujarzaly dwie kreseczki tez wszystkiego naj.

mika ale Cie kobieta urzadzila, okropny siniak, ja w zyciu takiego nie mialam a troche sie juz kulam. Tobie kibicuje zeby sie w koncu udalo bo wiem ze ciezko kiedy czas leci. Udalo sie raz to i kolejny sie uda :))

pozdrawiam Staraczki te stare i nowe :))

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.:) troszkę was podczytałam i mordka się cieszy na wieści o 2 kreseczkach :) Ja dopiero pierwszy cykl się staram zostało 12 dni do okresu kalendarzowo ale różnie to bywa jak same wiecie :) kurczę ale ten czas mi się dłuży i tak bardzo bym chciała wiedzieć czy się udało. Aa i zapomniałam zapytać czy można dołączyć do was ? :)

Odnośnik do komentarza

Lola12 Witaj! Serdecznie Witamy :-) życzę II kreseczek,może uda się Wam za pierwszym razem ;-) a czas? Tak,cholernie się dłuży,coś o tym wiemy :D i te co czekają na zrobienie testu i te co czekają już na okres aby móc zacząć nowy cykl i ponownie się starać. Wszystkiego dobrego! :-)
Świeże Mamusie i Kobitki które mają niedługo termin Dużo zdrówka dla maluszków i szybkich porodów! Wszystkie tutaj jesteśmy,zaczynamy i dążymy do tego pięknego Cudu :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jej ale mieliśmy straszny weekend. Pojechaliśmy w sob do rodziny-250km drogi, w sobotę w nocy córka wymiotowała, a my z mężem od samego rana w niedzielę, na zmianę wymioty i biegunka i takie osłabienie że nie mieliśmy siły wstać z lozka, nie wiem jak nam się udało wrócić do domu dzisiaj, chyba tylko siła woli. Mam nadzieję że jutro już będzie lepiej, a teraz odespie spokojnie noc. Jak taka jelitowka wpływa na płód? Wiem że trzeba bać się odwodnienia i wmuszalam w siebie litry wody, ale pozatym? Można coś brać co jest bezpieczne dla maluszka?

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Kreseczkiwym gratuluję, przybywa Was tutaj. Brawo
A ja dzisiaj robiłam test.. Kreska jedna. Ale w sumie nie wiem co robić, czego się spodziewać. Piersi bolą, brzuch lekko boli i smaki mam dziwne hahha dziś 42 dzień cyklu. Raz kłuję jeden jajnik raz drugi.. Owu podobno była w zeszłym tygodniu.. Tzn między 11 a 17 października. I teraz glupieje nie wiem kiedy test znowu robić. Chyba, że @ łazja będzie szybsza..

Odnośnik do komentarza

cobra o jaki słodziak. Super że masz pomoc w dzieciach :D a czas teraz leci jak szalony. Ja jutro na glukoze jadę a dokładnie to dzisiaj.

lola trzymam kciuki za szybkie zajście. A ten czas między owu a terminem @ to zawsze wieczność. Dobrze ejest go sobie jakoś zorganizować. Nie wiem czy pracujesz ale napewno jakoś zleci.

iguana jak masz możliwość to zadzwoń do gin albo do tego hematologa powinni Ci potwierdzić że w ciąży można brać heparyne w uda. Takie wyższe partie. Ja wyczytałam w necie i później lekarzy dopytywalam. Lapiesz tak samo skórę na udzie jak i na brzuchu i wbijasz. W szpitalu kiedyś Tez mi położne mówiły aby nie pozwalać aby robili mi zastrzyki w brzuch tylko w uda.

, kasie zdrówka życzę i mam nadzieję że to nie jelitowka tylko coś wszyscy zjedliscie co was wymecxylo albo zmiana klimatu tak na was podzialala. A co do brania czegoś na wzmocnienie to podejdź do apteki i spytaj farmaceutke o elektrolity jakieś.

Lece może uda mi się zasnąć jeszcze na 2h

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Lola12 witaj!

Cobra śliczny tej twój synek :)

Magdalena3 dzięki za info dopytam lekarza, chociaż dzisiaj nie było tak źle (czyli jedna strona jest ja druga nie).

Kasie współczuję! Nie dość że dziecko to jeszcze wy :( zdrówka życzę!

Mininka to może jeszcze za wcześnie na test? Zrób za kilka dni jak @nie przyjdzie.

Poszłam dziś powtórzyć betę, znów strach że nie będzie przyrostu. Objawy mam lekkie tzn czasem cycki pobiła, czasem trochę brzuch ciągnie i tyle za to wszyscy mi mówią że jestem strasznie blada :(

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Iguana i ja trzymam kciuki za dobry przyrost. Może jest jak Magdalena mówi że to po zastrzykach.
Kurcze jutro już idę do szpitala, niech mnie ktoś spakuje bo nie mam przygotowane nic nawet badania nie wydrukowane z neta i nie mam kompletnie weny heh za to lecę umyć łazienkę bo zauważyłam że brudna już.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Cobra synek jest prześliczny, cieszę się, że u Was tak dobrze się układa:)
Madziak trzymam za Ciebie kciuki!:) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli:) już za niedługo poznasz Kamilka:) koniecznie daj znać po wszystkim.
Magalena mam nadzieję, że badanie wyszło w porządku:) kurczę, Ty już w połowie, ani się obejrzymy, a będziesz rodzić :D
Iguana wierzę, że beta pięknie rośnie!:) Bardzo trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Ze mną jeszcze Kasia rodzi, 30. 10 będzie wywoływanie jeśli nie urodzi wcześniej.
Anella z tego założenia wychodzę że spakować się to chwila więc nie mam ciśnienia hehe choć wyniki wypadałoby mieć w jednym miejscu bo tak to mąż miałby problem w razie w, a jeszcze ostatnie te do porodu HIV kiła itp nie wydrukowalam.
Iguana daj znać jak wyniki, już pewnie są bo po 15. Łazienka to 15 minut roboty a będę miała czysta wannę jak wrócę ze szpitala hehe

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...